Ансамбль баяністів

 

Ансамбль баяністів

Учнівський ансамбль баяністів- акордеоністів існує з 2007 року. Керівник колективу Работіна Анфіса Юріївна. До складу ансамблю входять учні середніх (5-8) і старших (9-11) класів: Золотар Олександр, Козаченко Владислав, Кочмар Богдан, Повстемський Юрій, Нестеров Руслан.

 


Ансамбль баяністів - акордеоністів був створений з метою вивчення творів сучасних жанрів, класичних творів, пісень і танців різних народів світу. Ознайомлення учнів –виконавців з широким спектром музичного репертуару- розвиває музичний світогляд юних музикантів., збагачує культуру і розкриває індивідуальні можливості самореалізації в колективі. Гра в класі ансамбля-цікавий і захоплюючий процес, який в майбутньому дає свої переваги для кожного учня . Музикант впевнено займає своє місце в суспільстві і чітко ставить мету своїх майбутніх досягнень як в музичному просторі , так і в навколишньому середовищі.

ansambl

Репертуар ансамбля складається з різноманітних творів:
1.Й.С.Бах «Шутка»,
2.І.Розас вальс «Над волнами»,
3.П.Майборода «Київський вальс»,
4.С.Магі «Білий танець»,
5.М.Легран мелодія з кінофільму «Шербурские зонтики»,
6.Renato Bui “Western foxtrot”,
7.А.Полонський «Квітучий май»,
8.Дербенко «Акордеоніст грає джаз»,
9.І.Тамарін »Старовиний гобелен»,
10.Пожарський «Ретро-автомобіль»,
11.Абреу «Самба»,
12.В.Сюткін « 7 тисяч над землею»,
13.В.Сюткін « Чорний кіт». 

 

АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
кудлатики
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору