Ансамбль баяністів

 

Ансамбль баяністів

Учнівський ансамбль баяністів- акордеоністів існує з 2007 року. Керівник колективу Работіна Анфіса Юріївна. До складу ансамблю входять учні середніх (5-8) і старших (9-11) класів: Золотар Олександр, Козаченко Владислав, Кочмар Богдан, Повстемський Юрій, Нестеров Руслан.

 


Ансамбль баяністів - акордеоністів був створений з метою вивчення творів сучасних жанрів, класичних творів, пісень і танців різних народів світу. Ознайомлення учнів –виконавців з широким спектром музичного репертуару- розвиває музичний світогляд юних музикантів., збагачує культуру і розкриває індивідуальні можливості самореалізації в колективі. Гра в класі ансамбля-цікавий і захоплюючий процес, який в майбутньому дає свої переваги для кожного учня . Музикант впевнено займає своє місце в суспільстві і чітко ставить мету своїх майбутніх досягнень як в музичному просторі , так і в навколишньому середовищі.

ansambl

Репертуар ансамбля складається з різноманітних творів:
1.Й.С.Бах «Шутка»,
2.І.Розас вальс «Над волнами»,
3.П.Майборода «Київський вальс»,
4.С.Магі «Білий танець»,
5.М.Легран мелодія з кінофільму «Шербурские зонтики»,
6.Renato Bui “Western foxtrot”,
7.А.Полонський «Квітучий май»,
8.Дербенко «Акордеоніст грає джаз»,
9.І.Тамарін »Старовиний гобелен»,
10.Пожарський «Ретро-автомобіль»,
11.Абреу «Самба»,
12.В.Сюткін « 7 тисяч над землею»,
13.В.Сюткін « Чорний кіт». 

 

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору