ХТЛМ є базовим закладом для слухачів міста та області

                На базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради як базового закладу освіти з предметів з художньо-естетичного циклу постійно відбуваються мистецькі заходи для освітян міста та області. У минулому році у ліцеї відбулось ІІ засідання науково-методичної ради КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» спільно з методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради з теми: «Про реалізацію завдань освітньої галузі «Мистецтво» в контексті концепції «Нова українська школа» в закладах освіти м. Херсона. Мета цього творчого заходу –звіт за результатами кропіткої роботи вчителів, методистів освітньої галузі «Мистецтво» за останні три роки, реалізація поставлених завдань в контексті концепції «Нової української школи». Під час заходу учасники ради мали змогу переглянути уроки і майстер-класи, стати учасниками мистецького квесту, відвідати виставку творчих робіт учнів та вчителів. Завдяки творчим колективам Херсонського Таврійського ліцею мистецтв  було створено чудову , яскраву, живу атмосферу мистецького свята. В програмі заходу представлено виступи музичних колективів: «Conbrio» (керівник О.В.Яценко), «Cantabile» (керівник К.В.Жолобенко), ансамблю бандуристів (керівник С.В.Усенко), хореографічного колективу «Neo-Dance» (керівник В.А.Окуневський), театрального колективу «Соняшник» керівник І.П.Богданова), презентація виставки учнів  образотворчого відділення.

      Учасники ради із задоволенням брали участь у всіх запропонованих їм заходах, отримали пам’ятні святкові сувеніри та фотографії. Кожен мав змогу проявити себе як творча, креативна, сучасна мистецька особистість в освітньому просторі нової української школи.

 

    Відповіднодо плану роботи,  що квартально Херсонський Таврійський ліцей мистецтв проводить спільно з методичним кабінетом при управліні освіти Херсонської міської ради  міські практичні семінари для слухачів  «Школи молодого вчителя» з предметів художньо-естетичного циклу, з метою популяризації педагогічного досвіду вчителів ліцею та обміну практичними наробками.

  Вчитель вокально-хорових дисциплін Олена Нікіщенко поділилася досвідом з молодими вчителями на тему: "Застосування методів стимулювання творчості та творчих прийомів на уроках музичного мистецтва та мистецтва". Методист методичного кабінету  Ірина Завгородня спонукала молодих вчителів до зростання професійного рівня, різноманітності педагогічного мислення, розвитку творчої активності.

      Вчителі образотворчого, музичного, театрального, хореографічного  відділеннь систематично проводять майстер-класи, семінари для слухачів курсів  КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»,  для мистецьких шкіл області та міста спільно з обласним навчально-методичним центром культури і мистецтва.

Хореографічне відділення

Образотворче відділення

Театральне відділення

Музичне відділення

 

 

 

Афіша Афіша
27 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору