Інавгурація президента

СЦЕНАРІЙ ІНАВГУРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА

ТА ПРОВЕДЕННЯ УЧНІВСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

ХЕРСОНСЬКОГО ТАВРІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ МИСТЕЦТВ

Дата проведення: 16.01.2018р.

Час проведення: 1445

Місце проведення: Актова зала

ФАНФАРИ ЛІЦЕЮ

Головуючий: Шановні учителі та учні ліцею, вітаю Вас у нашій залі на відкритті ліцейської учнівської конференції!

Сьогодні на шкільній учнівській конференції присутні:

делегати учнівського самоврядування з 5-х по 11-ий клас Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

кандидати на пост Президента, які брали участь у цьогорічних виборчих перегонах.

заступник директора з виховної роботи Надєєва Наталія Михайлівна;

педагог – організатор виховного відділу Гайдар Ірина Олегівна;

педагог – організатор ліцейського самоврядування Волович Ірина Дмитрівна.

Всього присутніх на шкільній учнівській конференції _____________ осіб.

Головуючий: Хто за те, щоб роботу шкільної учнівської конференції розпочати, прошу голосувати!

Хто за ?

Проти ?

Утрималися ?

Отже, засідання шкільної учнівської конференції пропонується розпочати!

Звучить Державний гімн України

Перед тим, як приступити до наступного важливого питання обрання голів Міністерств учнівського самоврядування, нам обов’язково потрібно затвердити порядок денний.

Пропонується такий порядок денний :

1. Звіт про підготовку та проведення виборів президента учнівського парламенту. Оголошення результатів. Інавгурація новообраного президента.

2. Обговорення нового Положення про самоврядування учнів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

3. Обговорення нового Положення про президентську раду – міністерств учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

4. Ознайомлення з наказом про роботу ліцейського самоврядування та його планом роботи на ІІ півріччя 2017/2018 навчального року.

5. Вибір голів міністерств учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Хто за такий порядок денний? Прошу голосувати!

Хто за?

Проти?

Утримався?

Більшою кількістю голосів порядок денний затверджено.

Головуючий зачитує документи відповідно до порядку денного. Після обговорення перехід до голосування.

Док. №1 «Вибори президента ХТЛМ на 2017/2018р.»

Док. №2 «Протокол результатів виборів президента ХТЛМ»

Головуючий: Шановні учасники зібрання ! За результатами голосування, яке відбулося 21 грудня 2017 року, в якому взяло участь майже 60% учнів ліцею 5-11 класів, голоси розподілились таким чином: на ІІ місці опинилась (27%) учениця 9МТ класу Бакал Євгенія, ІІІ місце (19,2%) посів учень 9МТ класу Литвиненко Ярослав, на ІV місці (10%) учениця 7ХО класу Задорожня Яна, на V місці (7%) учениця 7МТ класу Осинкіна Анастасія, VІ місце (5%) отримав учень 9МТ класу Воробйов Дмитро і Президентом Херсонського Таврійського ліцею мистецтв стала учениця 8ХО класу – Гончар Єлизавета (31,2%).

Урочиста мить настала:

Президента ми обрали!

З ним в майбутнє наш політ.

Добро й мудрість несе він в світ!

Увага! Урочиста хвилина! До присяги приводиться новий президент Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Гончар Єлизавета.

Звучать фанфари на вихід президента.

Президент складає присягу.

ПРИСЯГА:

Я, Гончар Єлизавета, урочисто присягаю:

наполегливо втілювати в життя свою передвиборчу програму, бути завжди вірною ліцею, справедливо відстоювати інтереси ліцеїстів, особистим прикладом надихати їх на перемоги у навчанні, творчості, суспільно корисних справах, постійно піклуватися про збереження ліцейських традицій, примножувати добру славу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. Присягаю бути добрим, чуйним, уважним до кожного з ліцеїстів, з повагою ставитись до вчителів, берегти атмосферу довіри і взаєморозуміння в нашому ліцеї. Присягаю любити і шанувати Україну, своїх батьків, рідну ліцейську родину. Присягаю! Присягаю! Присягаю! Звучить ГІМН ЛІЦЕЮ

Головуючий: А зараз прошу новообраного президента оголосити результати конкурсу святкового оздоблення класу «Новорічний калейдоскоп». («День здоров'я»)

Звучать фанфари. Президент нагороджує переможців грамотами.

Дякую. Прошу президента зайняти місце в залі для подальшої роботи нашої конференції. Пропаную перейти до наступних питань.

Обговорення нового Положення про самоврядування учнів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Обговорення нового Положення про президентську раду – міністерств учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

Ознайомлення з наказом про роботу ліцейського самоврядування та його планом роботи на ІІ півріччя 2017/2018 навчального року.

За правилами президентських виборів ліцею, кандидат, який посіл ІІ місце у перегонах, займає посаду віце-президента. За результатами ліцейських виборів посаду Віце-президента повинна була зайняти Бакал Євгенія, але цей кандидат відмовився від цієї посади. Тому на посаду Віце-президента запропоновано кандидатуру учениці 8ХО класу Канівець Тетяни, яка входить до комісії культури та духовного розвитку МУП. Чи не проти призначення сам кандидат? Чи не проти призначення цієї кандидатури делегати учнівського самоврядування?

Хто за ?

Проти ?

Утрималися ?

Отже, засіданням шкільної учнівської конференції прийнято рішення затвердити на посаді Віце-президента Канівець Тетяну.

Наступним важливим питанням нашої учнівської конференції буде питання обрання голів Міністерств учнівського самоврядування, а саме:

Міністерства охорони здоров’я та екології;

Міністерства культури та дозвілля;

Міністерства внутрішніх справ;

Міністерства благодійних справ та інформації;

Міністерства спорту.

Згідно до Положення про президентську раду є пропозиція обрати міністрів в першу чергу серед кандидатів у президенти, які приймали участь у цьогорічних виборах. Задорожня Яна та Осинкіна Анастасія рекомендуються на пост голів міністерства благодійних справ та інформації. Воробйов Дмитро рекомендується на посаду міністра охорони здоров’я та екології. Чи не проти призначення самі кандидати на ці посади? Чи не проти призначення цих кандидатур делегати учнівського самоврядування?

Хто за ?

Проти ?

Утрималися ?

Отже, Міністром благодійних справ та інформації вважати ученицю 7ХО класу Задорожню Яну та її заступником ученицю 7МТ класу Осинкіну Анастасію. Міністром охорони здоров’я та екології вважати Воробйова Дмитра. На посаду його заступника Президентом ліцею та кураторами міністерств рекомендується учень 10 класу Білінський Валерій. Чи не проти призначення ціх кандидатур делегати учнівського самоврядування?

Хто за ?

Проти ?

Утрималися ?

Наступна вакансія міністра культури та дозвілля. На цю посаду Президентом ліцею та кураторами міністерств рекомендується учениця 8ХО класу Канівець Тетяна та на посаду її заступника учениця 8ХО класу Ковальчук Марія. Чи не проти призначення цих кандидатур делегати учнівського самоврядування?

Хто за ?

Проти ?

Утрималися ?

Наступна вакансія міністра внутрішніх справ. На цю посаду Президентом ліцею та кураторами міністерств рекомендується учень 8ХО класу Чудинович Андрій та на посаду її заступника – учень 8ХО класу Резник Данило. Чи не проти призначення цих кандидатур делегати учнівського самоврядування?

І останнє міністерство в учнівському парламенті – це міністерство спорту. Посаду міністра займає учень 11 класу Грязєв Богдан, тому сьогодні ми повинні обрати заступника. Як що є бажаючи зайняти цю посаду, прошу до слова.

Виступ_учня 9ХО класу Денисова Дмитра

Головуючий:

Хто за?

Проти?

Утримався? Дякую!

Головуючий. Хочу нагадати, що старостат проводиться кожного вівторка та четверга на великій перерві після другого уроку. Явка старост, міністрів або їх замів обов’язкова! На найближчому старостаті буде обговорюватись назва та емблема ліцейського учнівського самоврядування. Я хочу подякувати всім учасникам учнівської конференції! Бажаю творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень. Нехай ці дні будуть для вас насиченими, корисними, цікавими! Успіхів усім та плідної роботи!

Шкільну учнівську конференцію оголошую закритою!

 

Звучить Державний гімн України

АФIША
20 Листопада

Запрошуємо на святкове дійство!

11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
PA170083.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Вистава
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору