Міський конкурс майстрів художнього читання

Звіт

про проведення VІІ міського конкурсу майстрів художнього читання
«Мова моя калинова»

Відповідно до плану міських заходів художньо-естетичного напряму для навчальних закладів м. Херсона у 2016-2017 навчальному році, з метою виявлення та підтримки обдарованих учнів, популяризації мистецтва живого мовлення та піклування про розвиток української мови 10 листопада 2016р. на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв було проведено фінал VІІ міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова».
Конкурс засвідчив наявність яскравого творчого потенціалу серед учнів 3НЗ міста та високий рівень володіння художнім словом.
Членами журі було відзначено високий художній рівень і тематичну актуальність літературного матеріалу, обраного учасниками та їх педагогами до конкурсної програми, високий рівень сценічної культури. До репертуару учасників було включено твори, що вивчаються за програмою загальноосвітньої школи з предметів «Українська література» та «Світова література», а також твори патріотичного напрямку та різних жанрів світової та української сучасної літератури.
У фіналі за результатами відбіркових етапів взяли участь 91 учень з 32 ЗНЗ та ПНЗ міста. Загалом у відбіркових турах та фіналі взяли участь:
- Дніпровський район - 111 учасників (ЗНЗ № 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 40, 43, 50, 53, гімназія №7, НВК № 48, спеціалізовані школи № 12, 52, ХЦПР);
- Корабельний район - 50 учасників (спеціалізована ЗОШ № 5, 57, НВК № 9, 11, 51, Навчально-виховний комплекс «Хабад», Ліцей журналістики, економіки та правознавства, Херсонська гімназія №1, ЗОШ №25, 2, 14, 47, 46, 5, 8, 26);
- Суворовський район - 55 учасників (ЗНЗ № 4, 16, 41, 44, 45, спеціалізована школа № 30, НВК № 33, 56, 15, гімназії № 6, 20, ПДЮТ, ХТЛМ).

Переможцями фіналу VІІ міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова» визначено:
Гран-прі - Шахунова Валерія, ХТЛМ, вчитель Богданова І.П.;
Гран-прі - Плакун Анастасія, спеціалізована школа № 57, вчитель Олійникова О.О.

- Старша вікова категорія:
І місце - Сичинська Ганна, ХТЛМ, вчитель Савчук В.А.;
ІІ місце - Кондрашова Анастасія, ХЦПР театр-студія «Сувенір», вчитель Моргунова Г.Й.;
ІІ місце - Соценко Юлія, ХПДЮТ, вчитель Байда Л.П.;
ІІІ місце - Романенко Єлизавета, НВК «Хабад», вчитель Луків А.М.;
ІІІ місце - Ніколенко Світлана, ЗОШ №41, вчитель Хоменко В.Б.;
ІІІ місце - Кім Анастасія та Бортнійчук Вероніка, ЗНЗ № 5, ХЦДЮТ театр «АртКлас», вчитель Поліщук І.І., Біневська С.А.

- Середня вікова категорія:
І місце - Кузюк Світлана, ЗНЗ № 38, вчитель Бєляєва Л.В.;
І місце - Долабані Марія, спеціалізована школа № 57, вчитель Олійникова О.О.;
ІІ місце - Судавцова Владислава, гімназія № 20, вчитель Сєрікова С.В.;
ІІ місце - Коновалов Сергій, ХЦПР театр-студія «Сувенір», вчитель Моргунова Г.Й.;
ІІ місце - Петренко Родіон, ХТЛМ, вчитель Савчук В.А.;
ІІІ місце - Ігнатенко Олександра, ХЦПР театр-студія «Сувенір», вчитель Моргунова Г.Й.;
ІІІ місце - Зобал Дар'я , ХЦПР театр-студія «Сувенір», вчитель Моргунова Г.Й.;
ІІІ місце - Микитас Олег, ЗОШ № 46, вчитель Ткаченко А.О.

- Молодша вікова категорія:
І місце - Євстаф'єва Марія, гімназія №20, вчитель Сєрікова С.В.;
І місце - Свірський Дмитро, ЗНЗ № 18, вчитель Діакону С.В.;
ІІ місце - Мелещенко Софія, спеціалізована школа № 30, вчитель Гладченко О.А.;
ІІ місце - Ковтонюк Валерія, спеціалізована школа № 52, вчитель Урсуленко Л.І.;
ІІІ місце - Філончук Дар'я , ЗНЗ № 50, вчитель Демедюк О.В.;
ІІІ місце - Вовк Єва, спеціалізована школа №57, вчитель Олійникова О.О.

- Виконавці власних творів:
І місце - Цимбал Марія, гімназія № 20, вчитель Сєрікова С.В.;
І місце - Мєльгунова Ельвіра, НВК № 51, вчитель Соколова Ю.О.
ІІ місце - Макарова Анна, ЗНЗ № 53, вчитель Макарова А.М.;
ІІ місце - Бутвіловська Анастасія, ЗНЗ № 21, вчитель Сідько А.О.;
ІІ місце - Наумець Анастасія, ХТЛМ, вчитель Павленко Т.С.;
ІІІ місце - Мельничук Анна, НВК № 11, вчитель Грищенко Л.О.;
ІІІ місце - Сєрік Іван, ХТЛМ, вчитель Павленко Т.С.;
ІІІ місце - Терешко Анна, ХТЛМ, вчитель Павленко Т.С.


Мова моя калинова 2016
АФIША
30 Березня

Відкритий конкурс юних балетмейстерів "Окрилені танцем"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Програмка фестивалю
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Мова моя калинова 2013
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
ВИТА
Хотелось бы продолжить тему о посвящении. Наше посвящение было первым, поэтому са...
Александра Созинова
Мы в этом году пошли в 1 МТ класс. Хочу поблагодарить наш лицей, уже могу сказать на...
всі відгуки
Вгору