МО вчителів англійської мови

 Методичне об'єднання вчителів англійської мови

Склад методичного об'єднання:

Кравець Вікторія Вікторівна – голова методичного об’єднання, вчитель англійської мови, вчитель ІІ категорії

Джурмій Ілона Валеріївна –  вчитель англійської мови, вчитель І категорії

Коновалова Ілона Павлівна – вчитель англійської мови, заступник директора з виховної роботи, вчитель ІІ категорії

Шинкаренко Вероніка Михайлівна – вчитель англійської мови, вчитель ІІ категорії

Давиденко Олена Миколаївна – вчитель англійської мови, вчитель категорії "спеціаліст"

 

   У Херсонському Таврійському ліцеї викладається одна іноземна мова - англійська. Учнів навчають оволодівати мовою як засобом міжкультурного спілкування. Ліцеїсти досягають такого рівня комунікативної компетенції, який є достатнім для здійснення спілкування в усній (говоріння, аудіювання) та письмовій (читання, письмо) формах.

  Учні вивчають іноземну мову за підручниками британського видавництва LOGMAN (Blue Skies, New Opportunities), що забезпечує ефективність навчального процесу, заохочує учнів до подальшого вдосконалення навиків іншомовного спілкування.  

    Ліцеїсти посідають місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

  Щорічно учні беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах "Гринвіч", "Олімпус", Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта", Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На Урок".

Афіша Афіша
06 Вересня
В ліцеї є вакансія вчителя фізики з педагогічним навантаженням 14 год. та вчителя інформатики з педагогічним наванженням 8 год.
27 Серпня
Гаряча лінія Управління освіти херсонської міської ради з питань якості та організації харчування у закладах освіти міста!
26 Серпня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору