День народження ліцею!

День народження ліцею!
16 Травня

 

 

 

«Душею доторкнися до мистецтва»

 

15 травня Херсонський Таврійський ліцей мистецтв відсвяткував 28-річчя від дня заснування. Хоча школа ще порівняно молода й небагато часу минуло з того дня, коли дітлахи вперше – дехто з радістю й завзяттям, а дехто з острахом – переступили поріг новозбудованого ліцею та, сівши за парти, стали першими ліцеїстам. За ці роки із ХТЛМ випущено більше тисячі учнів, які знайшли своє місце й успішно працюють у різних галузях мистецтва.

 З нагоди Дня народження ліцею на урочисте свято завітали почесні гості: начальник Управління культури Херсонської міської ради, Л.А. Косенко та головний спеціаліст Управління освіти Херсонської міської ради,  О.Б. Панасюк, які долучилися до святкового привітання та  нагородили вчителів грамотами .

 Учнями та вчителями художньо-естетичного циклу підготовлено святковий концерт та виставка робіт учнів образотворчих студій «Перспектива» та «Палітра». В холі обласного палацу молоді гості мали змогу долучитися до яскравої та різноманітної розважальної програми: виставка, виступ оркестру народних інструментів, педагогічний ансамбль, селфі-зона, конкурси та розваги з клоуном.

Під час концерту до слова запросили випускників ХТЛМ, які щиро згадували роки навчання в рідному ліцеї і дякували вчителям за невтомну працю й за те, що дали своїм учням поштовх у щасливе майбутнє. Свято тривало більше 3 годин, та час пролетів непомітно в атмосфері творчості та справжньої любові до мистецтва.

З кожним роком ліцеїсти підіймаються ще на одну сходинку майстерності, щоб їх батьки та вчителі з гордістю могли сказати- це наші талановиті діти, учні Херсонського Таврійського ліцею мистецтв!

 


АФIША
14 Травня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

11 Травня

Оголошується конкурсний набір до ХТЛМ

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Посвята в театрали 2015
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Музична асамблея 2012-2013
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору