День народження ліцею!

День народження ліцею!
16 Травня

 

 

 

«Душею доторкнися до мистецтва»

 

15 травня Херсонський Таврійський ліцей мистецтв відсвяткував 28-річчя від дня заснування. Хоча школа ще порівняно молода й небагато часу минуло з того дня, коли дітлахи вперше – дехто з радістю й завзяттям, а дехто з острахом – переступили поріг новозбудованого ліцею та, сівши за парти, стали першими ліцеїстам. За ці роки із ХТЛМ випущено більше тисячі учнів, які знайшли своє місце й успішно працюють у різних галузях мистецтва.

 З нагоди Дня народження ліцею на урочисте свято завітали почесні гості: начальник Управління культури Херсонської міської ради, Л.А. Косенко та головний спеціаліст Управління освіти Херсонської міської ради,  О.Б. Панасюк, які долучилися до святкового привітання та  нагородили вчителів грамотами .

 Учнями та вчителями художньо-естетичного циклу підготовлено святковий концерт та виставка робіт учнів образотворчих студій «Перспектива» та «Палітра». В холі обласного палацу молоді гості мали змогу долучитися до яскравої та різноманітної розважальної програми: виставка, виступ оркестру народних інструментів, педагогічний ансамбль, селфі-зона, конкурси та розваги з клоуном.

Під час концерту до слова запросили випускників ХТЛМ, які щиро згадували роки навчання в рідному ліцеї і дякували вчителям за невтомну працю й за те, що дали своїм учням поштовх у щасливе майбутнє. Свято тривало більше 3 годин, та час пролетів непомітно в атмосфері творчості та справжньої любові до мистецтва.

З кожним роком ліцеїсти підіймаються ще на одну сходинку майстерності, щоб їх батьки та вчителі з гордістю могли сказати- це наші талановиті діти, учні Херсонського Таврійського ліцею мистецтв!

 


АФIША
20 Листопада

Запрошуємо на святкове дійство!

11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSC02329.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ, Звітний концерт оркестру духових інструментів
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору