День святого Миколая

День святого Миколая
19 Грудня 2017 р.

Святий Миколай, спакувавши подарунки, завітав у Херсонський Таврійський ліцей мистецтв, щоб привітати маленьких слухняних дітей учасників АТО та переселенців з Луганської і Донецької областей та республіки Крим.
Казкове театралізоване дійство, безліч посмішок, справжній новорічний настрій глядачам подарували учні театрального та хореографічного відділень Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
Під час заходу малеча і мультики подивилася, і в ігри пограла, і навіть допомогла маленькому неслухняному герою стати добрим.
Свято відвідали начальник відділу загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Херсонської міської ради Омельчук С.В. та керівник напрямку по роботі з бюджетними організаціями Херсонської філії приватного акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк» Чечьоткін В.В., які, мов добрі чарівники, після закінчення дійства допомагали святому Миколаю вручати солодкі подарунки.День святого Миколая 19.12.2017
АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
стимул.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Музична асамблея 2011-2012
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору