День Цивільного захисту

День Цивільного захисту
16 Травня 2019 р.

 

16 травня 2019 року у ліцеї було проведено День цивільного захисту з метою практичної перевірки  здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я та життя в умовах надзвичайних ситуацій та виховання   впевненості   учнів   у   ефективності   заходів   цивільного захисту, формування та розвиток у учнів високих морально-психологічних якостей.

Головні завдання Дня цивільного захисту полягали в удосконаленні педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій; практичній перевірці здатності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ,  користуватися   засобами   колективного   та   індивідуального захисту; навчання керівного та командно-начальницького складу ЦЗ ліцею організації і проведенню заходів ЦЗ.

До участі в "Дні ЦЗ" ліцею залучили: керівний та командно-начальницький склад ліцею; особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ; весь постійний склад працівників та учнів 1-11 класів.

Згідно з планом проведення Дня цивільного захисту було проведено оповіщення керівного складу, збір командного складу та постановка завдання загальношкільну лінійку, огляд ланок ЦЗ та захисних споруд для укриття учасників освітнього процесу, зустріч учнів з ветеранами ЦЗ, зустріч із співробітниками оперативно-рятувальної служби, відпрацювання евакуаційних заходів, психологічні тренінги «Як вести себе в екстремальних ситуаціях», спортивні естафети, військово-спортивні естафети, перегляд відео презентацій, флешмоб  огляд стінгазет, підведення підсумків Дня цивільного захисту. 

 

foto

foto

foto

foto

 

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

fotofoto

 

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

 

 

 

 


АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
теременко принесет фото копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Юні художники ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору