День української писемності й мови!

День української писемності й мови!
8 Листопада

08 листопада 2019 року в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбувся захід до Дня української писемності та мови. З нагоди свята в ліцеї організовано цілу низку заходів: проведення конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, виконання концертних творчих номерів, присвячених популяризації рідної мови, вікторини та конкурси. У холі ліцею організовано виставку творчих робіт ліцеїстів під відеосупровід. Дуже святково, в українському стилі прикрашено рекреації закладу. Протягом дня учні та вчителі мали змогу привітати один одного з цим чудовим святом та вдосконалити власні знання рідної мови.
Підсумком чудового свята стало написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, в якому брали участь учні, вчителі та батьки. Ліцей уперше залучив батьків до написання радіодиктанту. Батьки щиро дякували за організацію заходу, під час якого кожен відчув себе учнем та поринув у шкільні роки.
Відзначення Дня писемності та мови дало змогу присутнім доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови в суспільстві, підвищити мовну культуру як обов'язок кожного українця.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

foto

 


АФIША
11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
IMG_3906.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Cantabile
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору