День української писемності й мови!

День української писемності й мови!
8 Листопада 2019 р.

08 листопада 2019 року в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбувся захід до Дня української писемності та мови. З нагоди свята в ліцеї організовано цілу низку заходів: проведення конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, виконання концертних творчих номерів, присвячених популяризації рідної мови, вікторини та конкурси. У холі ліцею організовано виставку творчих робіт ліцеїстів під відеосупровід. Дуже святково, в українському стилі прикрашено рекреації закладу. Протягом дня учні та вчителі мали змогу привітати один одного з цим чудовим святом та вдосконалити власні знання рідної мови.
Підсумком чудового свята стало написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, в якому брали участь учні, вчителі та батьки. Ліцей уперше залучив батьків до написання радіодиктанту. Батьки щиро дякували за організацію заходу, під час якого кожен відчув себе учнем та поринув у шкільні роки.
Відзначення Дня писемності та мови дало змогу присутнім доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови в суспільстві, підвищити мовну культуру як обов'язок кожного українця.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

foto

 


АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
магия танцю 072.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Парад квітів біля школи 2018
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору