До нас завітав Святий Миколай

До нас завітав Святий Миколай
22 Грудня 2018 р.

День Святого Миколая - одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають його своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.

Завітав Чудотворець і до Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
В цей важливий для кожної дитини день, учні театрального відділення підготували святкову виставу за участю біблійських персонажів: янголят, чортеня, Святого Миколая та казкових героїв. Вразила підготовка номерів хореографічного та музичного відділень. Діти показали свої таланти та передали повною мірою теплу атмосферу зимового свята в театралізованому дійстві.
Під час заходу малеча грала в ігри з казковими героями, і навіть допомогла маленькому неслухняному Чортеняті стати добрим.
Всі гості свята поринули в чудовий світ казки, та отримали безмежний заряд позитивних емоцій на цілий рік.
Найрадіснішою хвилиною для дітей було вручення подарунків Святим Миколаєм. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися напам'ять.

 


АФIША
15 Березня

Запрошуємо на звітний концерт зразкового художнього колективу камерного оркестру "Allegro"

1 Березня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Театральний колектив
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Cantabile
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору