До театру на канікулах

До театру на канікулах
1 Червня

КАНІКУЛИ - яскрава тепла пора, яку всі учні чекали з нетерпіння, нарешті прийшла! Хтось поїхав на море за мушлями, хтось до бабусі за смачними пиріжками, хтось залишився у місті в пришкільних таборах. Чекають на вихованців багато пригод та розваг: поїздки на пляж, відвідування зоопарку, походи до парку відпочинку і перегляд вистав у театрах. Як цікаво ходити до школи, але не вчитися!
А у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв продовжується активна творча діяльність. Попереду участь у конкурсах і фестивалях, а зараз покази вистав для вихованців пришкільних таборів міста. Так 30-31 травня
зразковий театральний колектив «Соняшник» (керівник Інна Богданова) вітав учнів 15, 24, 37, 41, 54, 57 шкіл на виставі «Привіт, Незнайко!» в актовій залі ліцею. Із задоволенням переживши разом з юними акторами усі пригоди невгамовних друзів, заряджені позитивом та гарним настроєм, маленькі глядачі відправилися на зустріч до нових відкриттів.


АФIША
1 Жовтня

11 жовтня 2018 року відбудеться благодійний концерт на підтримку учня 11 класу Володимира Теременко. Запрошуються всі небайдужі. 

22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
віват копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Зразкова літературна студія
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору