Фізична культура дистанційно

Фізична культура дистанційно
20 Травня

Учні ліцею і під час карантину не забувають займатись спортом, це не лише поліпшує їх фізичну форму, але й піднімає настрій, знімає стрес та сприяє прискореному переходу організму до бадьорого стану. Заняття фізичними вправами забезпечує гармонічну рівновагу між розумовими і фізичними навантаженнями.

Вчитель фізичної культури Ігор БОГУН під час дистанційного навчання пропонує учням перегляд уроків фізичної культури у Всеукраїнській школі онлайн – руханки за участі українських зірок. А також, освітнього серіалу "Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту». Серіал складається з 12 відеоуроків по 3-6 хвилин. Так, у серіалі розповідається про розминку, правила стрибків, бігу, кіберспорт, спортивні лайфхаки, а також є спортивні челенджі. Теми уроків фізкультури охоплюють присідання та випади, планку, віджимання, біг на одному місці, йогу, стрибки, прес, набивання м’яча та багато іншого. Вчителями на таких уроках є гравці футбольного клубу "Шахтар", зірки гумористичного проєкту Мамахохотала-шоу.

f

 

f

f

 

f

 

f

 

f

 

 

 

f

 

f

 

f

 

f

 

f

 


АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
img_0003_s_146382175371.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Фільм про клас 2 ХО
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору