"Форми земної поверхні"

6 Жовтня 2017 р.

Сьогодні, на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, Мащенко Н.А. - вчитель географії провела семінар для слухачів Херсонської академіїї неприривної освіти на тему "Форми земної поверхні. Простягання низовин,височин, гір, річкових долин". Метою уроку було поглиблення та систематизування одержаних з попередніх курсів знання учнів про рельєф,формування уявлення про загальні риси рельєфу на території України. На уроці учні використовували підручники, зошити, фізичну карту України, атлас та картонні шаблони території України, орографічні схеми гір України, колекцію "Гірські породи Кримських гір", фотографії Херсонщини, зроблені вчителем, авторські вірші вчителя Мащенко Н.А.

Упродовж уроку були використані різні форми роботи:мотивація навчальної діяльності учнів, бліцопитування, перегляд відеофільмів, презентацій, робота з картою,робота зі схемою "Рельєф України,"Діаграма Вена",  вивчення нового матеріалу , виконання музичного завдання.

Дякуємо вчителю за професійність та творчий підхід до роботи!

                


АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Yap 2.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ, Звітний концерт оркестру духових інструментів
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору