Ліцеїсти - майстри художнього читання

Ліцеїсти - майстри художнього читання
13 Листопада 2017 р.

Осінь 2017 року виявилась щедрою на нагороди для учнів театрального відділення Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
У міському етапі обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна» учасниця зразкової літературної студії «Ліра» Роздобудько Анна посіла І місце в номінації «Виконавці власних творів». Заслужену нагороду юній поетесі вручав актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Андрій Клочко.
У номінації «Середня вікова категорія» І місце посів Родіон Петренко, який вразив членів журі щирістю, відкритістю та емоційністю.
ІІ місця у номінації «Старша вікова категорія» посіли Литвиненко Ярослав, Волович Любов, Бакал Євгенія.
Учні, які посіли перші місця пройшли в обласний етап конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна». Тож бажаємо переможцям творчих злетів, наснаги та віри у власні сили!Наша земля - Україна 2017
АФIША
1 Жовтня

11 жовтня 2018 року відбудеться благодійний концерт на підтримку учня 11 класу Володимира Теременко. Запрошуються всі небайдужі. 

22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
palitra-5.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору