Обласний майстер-клас для викладачів відділів народних інструментів мистецьких шкіл області

7 Листопада 2019 р.

7 листопада 2019 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв пройшов обласний майстер-клас для викладачів відділів народних інструментів мистецьких шкіл області спільно з обласним навчально-методичним центром культури і мистецтва за темою:

«Робота з оркестром народних інструментів. Розуміння художніх задач. Осмислення зображуваних особливостей музичної мови. Деякі аспекти інструментовки для оркестру народних інструментів» вчителя музичного відділення, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста, керівника зразкового оркестру народних інструментів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Олександра Яценко, у якому взяли участь 55 викладачів з навчальних закладів міста та області.

Слухачі майстер-класу були ознайомлені зі специфікою роботи оркестра народних інструментів, отримали позитивний практичний та теоретичний досвід  роботи з учасниками дуетів та ансамблів, разом дійшли висновку, що оркестри народних інструментів повинні бути основою для подальшого розвитку інструментального мистецтва. 
Заключним етапом семінару стала традиційна екскурсія до музею ХТЛМ, яку провела його завідувачка Ольга  Прилуцька. 

 

                              


АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
До рідного ліцею завітали зіркові гості: Макс Барськи та Міша Романова
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Ранок на
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору