Обласний семінар-практикум

Обласний семінар-практикум
20 Жовтня 2018 р.

17 жовтня 2018 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв пройшов обласний семінар-практикум для слухачів КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» за темою «Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами інтеграції на уроках мистецьких дисциплін».
В межах семінару було проведено кілька майстер-класів за чотирма спеціалізаціями художньо-естетичного циклу. Своїм педагогічним досвідом ділилися вчителі вищої та І категорії: Бабак Олександр Миколайович (образотворче мистецтво), Жолобенко Катерина Валентинівна (вокально-хорові дисципліни), Шепель Анастасія Володимирівна (театральні дисципліни), Богданова Світлана Юріївна (хореографічні дисципліни).
Слухачі семінару отримали позитивний досвід практичної роботи вчителів з учнями старших класів, самі залучилися до освітнього процесу та висловили своє задоволення від участі в семінарі-практикумі.
Заключним етапом семінару стала традиційна екскурсія до музею ХТЛМ, яку провела його завідувачка Прилуцька Ольга Павлівна.Семінар-практикум жовтень 2018
АФIША
14 Травня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

11 Травня

Оголошується конкурсний набір до ХТЛМ

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
мельник копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Подаруй дітям посмішку
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору