Обласний семінар-практикум

Обласний семінар-практикум
20 Жовтня 2018 р.

17 жовтня 2018 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв пройшов обласний семінар-практикум для слухачів КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» за темою «Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами інтеграції на уроках мистецьких дисциплін».
В межах семінару було проведено кілька майстер-класів за чотирма спеціалізаціями художньо-естетичного циклу. Своїм педагогічним досвідом ділилися вчителі вищої та І категорії: Бабак Олександр Миколайович (образотворче мистецтво), Жолобенко Катерина Валентинівна (вокально-хорові дисципліни), Шепель Анастасія Володимирівна (театральні дисципліни), Богданова Світлана Юріївна (хореографічні дисципліни).
Слухачі семінару отримали позитивний досвід практичної роботи вчителів з учнями старших класів, самі залучилися до освітнього процесу та висловили своє задоволення від участі в семінарі-практикумі.
Заключним етапом семінару стала традиційна екскурсія до музею ХТЛМ, яку провела його завідувачка Прилуцька Ольга Павлівна.Семінар-практикум жовтень 2018
АФIША
15 Березня

Запрошуємо на звітний концерт зразкового художнього колективу камерного оркестру "Allegro"

1 Березня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Програмка фестивалю
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ Сюжет
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору