Шановні батьки!

Шановні батьки!
10 Жовтня

Шановні батьки!

Дозвольте висловити Вам щиру вдячність за небайдужість та допомогу! Завдяки Вашій фінансовій підтримці стало можливим лікування учня                  11 МХТО класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Теременка Володимира, який на даний час перебуває в Національній дитячій спеціальній лікарні «ОХМАДИТ» з діагнозом лімфома Ходжкина – рак лімфатичної системи. Володимир вже  отримав два курси хіміотерапії, на нього чекають ще чотири курси та променева терапія. Насьогодні вкрай необхідно придбати препарат «натулан»,  який офіційно не реалізується в аптеках в Україні.

Адміністрація та актив учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв просить  Вас   підтримати нашу ініціативу щодо проведення благодійного концерту й збору коштів на подальше лікування юнака. Запрошуємо Вас  на благодійний концерт «Ми разом врятуємо життя». Захід відбудеться 11 жовтня 2018 року о 1530 в актовій залі Херсонського державного університету.

Просимо розповсюдити інформацію в соціальних мережах, серед знайомих, мешканців міста про благодійний захід та реквізити мами Володимира для фінансової підтримки (копії медичних довідок додаються). 

 Реквізити: 5168 7573 4532 5742 Митрофаненко Людмила Іванівна (мама Володі).

 

 

 З повагою і вдячністю, з надією на порятунок

 

Директор Херсонського

Таврійського ліцею мистецтв                                                                            А.І.Мельник

 

Президент учнівського

парламенту Херсонського

Таврійського ліцею мистецтв                                                                            Є.Гончар


АФIША
31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
IMG_6926.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
всі відгуки
Вгору