Свято День вчителя!

Свято День вчителя!
4 Жовтня

04 жовтня 2019 року в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбувся захід, присвячений святу День вчителя. Протягом дня учні та батьки вітали своїх учителів щирими побажаннями, а також педагоги вітали один одного з цим чудовим святом. З нагоди свята в ліцеї організовано цілу низку заходів, першим із яких святкове привітання учителів Президентом ліцею й головами учнівського самоврядування, які кожному вчителю, який заходив до закладу освіти, презентували орден «Кращий учитель» та пропонували взяти участь у вікторині «Щасливі побажання». Також протягом дня силами членів учнівського самоврядування ліцею організовано уроки самоврядування для учнів початкових класів. Майбутні випускники ліцею, учні 11 класу, змогли відчути себе справжніми вчителями, оскільки отримали змогу провести уроки загальноосвітнього та художньо-естетичного циклу для учнів 1-4-х класів.
Підсумком цього чудового свята став концерт під назвою «Teacher TV», організований виховним відділом закладу разом із учнівським самоврядуванням, присвячений усім педагогам ліцею мистецтв.
Діти подарували своїм вчителям власні творчі номери, але й чудовий гарний настрій, впевненість у яскравому, цікавому ліцейському майбутньому.

foto  foto

 foto

 

 

fotofotofoto

 foto

 foto

foto  foto   foto

 

 


АФIША
11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Yap 2.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ПОСВЯТА У ПРОФЕСІЮ 2019
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору