Участь у святковому концерті

Участь у святковому концерті
3 Жовтня

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

        3 жовтня 2018 року у актовій залі Херсонського державного будинку художньої творчості відбувся святковий концерт до Дня вчителя.

        Вихованці художнього зразкового колективу «Дивосвіт» (керівник О.В. Каминіна) стали учасниками урочистого відкриття заходу. Діти побажали освітянам Херсонщини терпіння і розуміння, відданості справі, міцного здоров’я та усіляких успіхів в особистому житті!

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учням 2 МТ  класу, учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

      


АФIША
31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
LIRA20.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ Сюжет
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
всі відгуки
Вгору