Участь у святковому концерті

Участь у святковому концерті
3 Жовтня

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

        3 жовтня 2018 року у актовій залі Херсонського державного будинку художньої творчості відбувся святковий концерт до Дня вчителя.

        Вихованці художнього зразкового колективу «Дивосвіт» (керівник О.В. Каминіна) стали учасниками урочистого відкриття заходу. Діти побажали освітянам Херсонщини терпіння і розуміння, відданості справі, міцного здоров’я та усіляких успіхів в особистому житті!

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учням 2 МТ  класу, учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

      


АФIША
1 Жовтня

11 жовтня 2018 року відбудеться благодійний концерт на підтримку учня 11 класу Володимира Теременко. Запрошуються всі небайдужі. 

22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Вистава
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Зразкова літературна студія ЛІРА в прямом ефірі студії РАНОК
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору