Вітаємо!

Вітаємо!
21 Листопада 2018 р.

 

У лютому 2018 року згідно плану роботи міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради відбувся конкурс на краще журналістське розслідування «Один тиждень життя успішної людини нашого міста», в якому творча робота Зразкової телевізійної студії «Об’єктив» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв зайняла перше місце.

Героїнею сюжету стала виконавчий директор Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Луїза Кірсанова.

Ліцей мистецтв є закладом художньо-естетичного спрямування, але приділяє гідну увагу розвитку та підтримці спортивного напряму. Учнівський та педагогічний колективи завжди долучаються до змагань, спартакіад, до Олімпійського тижня. У нас часто проходять зустрічі з відомими олімпійцями, серед яких чемпіон світу зі стрибків на батуті Микола Просторов. І тому ліцей мистецтв підтримав ініціативу Національного олімпійського комітету України надати знятий сюжет на XIV Всеукраїнський конкурс телевізійних спортивних робіт «Світ спорту», де робота стала номінантом конкурсу і посіла друге місце.

Учні ліцею виховуються на справжніх олімпійських цінностях і чудово розуміють, що успіх, як в мистецтві та  і в спорті приходить до людей завзятих, творчих, креативних та наполегливих, до яких і належить мама учениці 4 МТ класу Дарини Луїза Кірсанова.

 

Фінал конкурсу та церемонія нагородження відбулися 16 листопада 2018 року в Університеті фіскальної служби України, м. Ірпінь Київської області, її учасниками стали героїня сюжету та керівник студії «Об’єктив» Олена Гришина.   

 

НОК

НОК

 

НОК

 


АФIША
14 Травня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

11 Травня

Оголошується конкурсний набір до ХТЛМ

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSC03181.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ІІ міський конкурс читців та майстрів художнього читання
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору