ВІтаємо переможців літературного конкурсу "ФантФест"

8 Квітня

8 квітня відбулося святкове нагородження переможців конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест». Володарем ІІІ місця

у молодшій віковій категорії стала ЛІТВІН ОЛЬГА. Серед нагороджених також КАТЕРИНА ВОЛКАНІНА -номінація «Оригінальний задум твору». Обидві авторки - члени зразкової літературної студії «Ліра», учениці 2-мт класу.

переможці

Про конкурс:
«ФантФест» проводився в 2019 році вже вшосте. У творчому змаганні брали участь діти та молодь віком до 21 року. Вже традиційно твори надіслали автори-початківці з усіх куточків України: із Одеси, Кропивницького, Львова, Києва, Волинської, Миколаївської, Харківської, Полтавської та Донецької областей. Наша область представлена учасниками із 9 районів, із Херсону, Каховки, Скадовська. Журі очолює вже кілька років поспіль добре знана письменниця, що працює у жанрі фентезі, "Золотий автор України" Дара Корній (м. Львів). Також незмінним членом журі є наш земляк, відомий поет і письменник Анатолій Марущак. Саме він вручив дипломи і подарунки переможцям.

1    1

 Вітаємо переможців конкурсу!


 


АФIША
Вчора

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
віват копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ 20 років
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору