ВІтаємо переможців літературного конкурсу "ФантФест"

8 Квітня

8 квітня відбулося святкове нагородження переможців конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест». Володарем ІІІ місця

у молодшій віковій категорії стала ЛІТВІН ОЛЬГА. Серед нагороджених також КАТЕРИНА ВОЛКАНІНА -номінація «Оригінальний задум твору». Обидві авторки - члени зразкової літературної студії «Ліра», учениці 2-мт класу.

переможці

Про конкурс:
«ФантФест» проводився в 2019 році вже вшосте. У творчому змаганні брали участь діти та молодь віком до 21 року. Вже традиційно твори надіслали автори-початківці з усіх куточків України: із Одеси, Кропивницького, Львова, Києва, Волинської, Миколаївської, Харківської, Полтавської та Донецької областей. Наша область представлена учасниками із 9 районів, із Херсону, Каховки, Скадовська. Журі очолює вже кілька років поспіль добре знана письменниця, що працює у жанрі фентезі, "Золотий автор України" Дара Корній (м. Львів). Також незмінним членом журі є наш земляк, відомий поет і письменник Анатолій Марущак. Саме він вручив дипломи і подарунки переможцям.

1    1

 Вітаємо переможців конкурсу!


 


АФIША
14 Травня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

11 Травня

Оголошується конкурсний набір до ХТЛМ

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
грим копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору