Робота МУП

ПАМ’ЯТКА

 ПЕДАГОГУ ОРГАНІЗАТОРУ

(взаємодія шкільних органів врядування з Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради)

  1.          Сприяти якісному взаємозв’язку між самоврядуванням навчального закладу та Міським учнівським парламентом (далі – МУП).

  2.          Запрошувати делегованого учня ( члена міського парламенту) на засідання шкільного парламенту  або відповідної шкільної комісії. Давати йому можливість виступити на зазначеному засіданні (що було на засіданні МУП ? які у нього доручення?).

  3.          Делегований представник від навчального закладу до МУП на засідання МУП  виступає зі зворотною інформацієюпро події (стаття, заміткаЮ, фоторепортаж) шкільного парламенту.

  4.          Сприяти роботі членів МУП у своєму навчальному закладі. Делегований учень має провести у школі (класі, шкільному клубі чи засіданні парламенту) захід (акцію, тренінг, конкурс, гру, семінар тощо) якому він навчився під час  роботи комісії або клубу МУП.

  5.          Координувати роботу шкільного парламенту разом з членом  МУП в організації: корисних справ для шкільної громади, міста тощо;  зустрічі  з комісіями та клубами  по обміну досвідом та проведенню спільних справ, які розробив МУП.

6.            Організувати системний контроль за  відвідування делегованих учнів школи на засіданнях комісій та клубів МУП

7.            Надати можливість членам МУП в навчальному закладі забезпечувати реалізацію розроблених положень різноманітних заходів, проектів відповідно до плану роботи МУП   .

  8.          Відвідувати заходи,(сесії МУП, форуми, брейн-ринги, конференції, конкурси, наради, семінари тощо) організовані МУП на які запрошуються педагоги організатори.

  9.          За потребою звертатись за допомогою у вирішенні будь-яких складнощів у роботі зі шкільним парламентом та Міським учнівським парламентом  до кураторів комісій та ради МУП та управляння освіти .

 

АФIША
1 Жовтня

11 жовтня 2018 року відбудеться благодійний концерт на підтримку учня 11 класу Володимира Теременко. Запрошуються всі небайдужі. 

22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Театральний колектив
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Музична асамблея 2011-2012
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору