Пансіонат "Енергія"

Пансіонат «Енергія»

На базі пансіонату «Енергія» з цілодобовим перебуванням дітей з батьками (14 днів).

Пансіонат «ЕНЕРГІЯ» один з кращих пансіонатів міста Скадовська, який затишно розташувався в першій лінії баз на березі Чорного моря.
У його складі чотири двоповерхові будиночки на 10 місць з усіма зручностями.
Територія пансіонату має вихід на свій пляж, тенісні алеї, квітники.
Тут можна відпочити від міської метушні в комфортних номерах, а сидячи на терасі - побачити прекрасні морські пейзажі. Тільки тут ви зможете зарядитися позитивними емоціями на цілий рік, оздоровити дітей і поправити своє здоров'я.
Пансіонат має всю необхідну для повноцінного відпочинку інфраструктуру: затишні альтанки для відпочинку, дитячий ігровий майданчик, їдальню, тінисті алейки для вечірніх прогулянок. Любителям активного відпочинку пансіонат "Енергія" пропонує напрокат велосипеди. На території пансіонату «ЕНЕРГІЯ» працює Wi-Fi.

 

Афіша Афіша
08 Жовтня
УВАГА! Змінено графік осінніх канікул! З 22 по 28 жовтня. На заняття до ліцею 29 жовтня.
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору