Педагогічний колектив

                 Загальноосвітній відділ

 

 

 

 

      Посуховська 
Олена Олександрівна - 

вчитель вищої категорії,
вчитель української
мови та літератури,
зарубіжної літератури,
керівник МО вчителів
суспільно-гуманітарних
дисциплін
      Джурмій
Ілона Валеріївна - 

вчитель І категорії, вчитель 
англійської мови,
керівник МО вчителів
 іноземних мов
   Шех 
Олена Анатоліївна - 

вчитель І категорії, вчитель 
математики та інформатики,
керівник МО 
 
       Волошина 
Юлія Вікторівна - 

вчитель І категорії, вчитель
української мови та літератури,
зарубіжної літератури
      Гамоцька 
Ганна Станіславівна - 

вчитель ІІ категорії, вчитель 
української мови та літератури,
зарубіжної літератури
      Артюшенко
 Вікторія Вікторівна -
 
спеціаліст, учитель української
мови та літератури, 
зарубіжної літератури
    Мащенко 
Наталія Анатоліївна - 

вчитель-методист,
учитель географії та економіки
      Гринько
Світллана Владиславівна -

старший учитель, учитель 
хімії та основ здоров'я
     Гуменюк
Анжела Іванівна - 

вчитель вищої категорії,
вчитель фізики, астрономії та
природознавчства
 
   Біленко
Інна Вікторівна - 

вчитель вищої категорії,
 вчитель математики 
та інформатики
      Ракома 
Світлана Василівна - 

вчитель І категорії, вчитель 
математики та інформатики
        Плехун
Вікторія Сергіївна - 

вчитель І категорії,
вчитель математики 
та інформатики
 
     Патинська
Ірина Василівна - 

вчитель ІІ категорії, 
вчитель біологї та
екології
     Захарова
Людмила Антонівна -

вчитель вищої категорії,
вчитель історії та етики
        Карпенко
Андрій Васильович - 

учитель І категорії, 
вчитель історії, захисту Вітчизни,
правознавства
та фізичної культури
 викторова
  Надєєв
Сергій Григорович - 

спеціаліст, учитель
історії
        Вікторова
Лариса Євгенівна - 

старший учитель,
учитель художньої культури
  Богун
Ігор Миколайович - 

вчитель І категорії, 
вчитель фізичної культури
  
       Пуленець
Сергій Миколайович - 

вчитель вищої категорії,
вчитель трудового навчання
    Терещенко
Людмила Василівна - 

вчитель І категорії,
вчитель трудового навчання
 Таранова 
Людмила Олександрівна - 

спеціаліст, вчитель
англійської мови
   

 Давиденко
Олена Миколаївна - 

спеціаліст, вчитель
англійської мови
 Ревенко
Тетяна Олександрівна - 

спеціаліст, учитель
англійської мови
 Коняшина
Юлія Олександрівна - 

вчитель ІІ категорії, вчитель
зарубіжної літератури
Вчителі  початкової  школи
   
            
Любимова
Тетяна Миколаївна - 

старший учитель,
керівник МО вчителів 
початкових класів
Іржанська
Євгенія Михайлівна - 

вчитель вищої категорії
Шульга
 Лариса Миколаїівна - 

вчитель вищої категорії
               Вчитель початкових класів
Яковлєва
Ганна Вікторівна - 

вчитель вищої категорії
Мінська
Марина Павлівна - 

вчитель вищої категорії
 Невмиванна
Юлія Олексіївна - 

вчитель ІІ категорії 
    

 
     Попова
 Надія Вікторівна - 

спеціаліст
Бернацька
Ірина Анатоліївна  - 

спеціаліст
 Пелих
Анжеліка Миколаївна - 

спеціаліст

         

                            Музичний відділ

     

                               

        Яценко

 Олександр Володимирович - 
учитель-методист, 
учитель по класу гітери та бояну,
керівник зразкового
оркестру народних
інструментів,
керівник МО вчителів
народних інструментів

Тімуш 

Ольга Іванівна - 

вчитель вищої категорії,

вчитель по класу фортепіано

    Роша

Петро Іванович - 

старший учитель,

вчитель вокально-хорових дисциплін,

керівник хорового колективу,

керівник МО вчителів

вокально-хорових

дисциплін

                

          Токар

Світлана Георгіївна - 

вчитель вищої категорії, 

вчитель по класу фортепіано,

керівник МО вчителів

фортепіанного відділення 

          Бузанова

Інна Миколаївна - 

старший учитель,

вчитель музики та

художньої культури

         Болюбаш

Ольга Олександрівна - 

вчитель вищої категорії,

 вчитель музично-
    теоритичних дисциплін,

керівник МО вчителів 

мистецьких дисциплін

                

        Кречікова

Людмила Петрівна -

вчитель І категорії,
       вчитель по класу
            скрипки,

керівник МО вчителів 

струнно-смичкових 

інструментів

      Хаджинова

Тетяна Петрівна - 

вчитель вчищої категорії,

вчитель по класу фортепіано

      Жолобенко

Катерина Володимирівна - 

вчитель вищої категорії,

вчитель вокально-хорових дисциплін

               

      Прилуцька

Ольга Павлівна - 
      старший учитель,

учитель по класу
         акордеона 

Усенко

Світлана Василівна - 

вчитель І категорії,

       вчитель по класу
              бандури

         Піскунова

Вікторія Валеіївна - 

 

вчитель І категорії,
вчитель по класу  
  фортепіано, 
  концертмейстер 

 

              

        Волович

Ірина Дмитрівна - 

вчитель І категорії,

      вчитель по класу
            акордеона

         Братчик

Світлана Володимирівна - 

вчитель І категорії,

вчитель по класу домри

      Янушкевич

Діана Миколаївна - 

вчитель ІІ категорії,

вчитель музично-теоритичних 

дисциплін

   

  Кулініч

Карина Костянтинівна -

спеціаліст,

  вчитель по класу

  фортепіано,

концертмейстр 

Савченко

Олена Леонідівна - 

вчитель ІІ категорії,

вчитель вокально-хорових

дисциплін,

керівник хорового колективу

        Соколенко

Наталія Вікторівна - 

вчитель ІІ категорії,

вчитель по класу фортепіано,

концертмейстр

 

     

        Хоменко

Ірина Олександрівна - 

вчитель І категорії,

вчитель по класу

фортепіано, концертмейстр

Осмяткіна

Віра Василівна - 

вчитель вокально-хорових дисциплін


Ноженко

Олександр Володимирович -

старший учитель,

учитель музичних дисциплін,

керівник зразкового оркестру 

духових інструментів

      

   
     
     
  Відділення  образотворчого мистецтва
             
Бабак
Олександр Миколайович -

 учитель вищої категорії,

вчитель образотворчого мистецтва,

керівник МО вчителів

образотворчого мистецтва

Надєєва

Наталя Михайлівна - 

вчитель вищої категорії,

 вчитель образотворчого мистецтва         

 Джерук 

Наталія Леонтіївна - 

вчитель І категорії,
 вчитель образотворчого
           мистецтва

        
             

Гуляєва

Катерина Володимирівна - 

спеціаліст, вчитель

образотворчого мистецтва

Гайдар 

Ірина Олегівна - 

спеціаліст,

вчитель образотворчого мистецтва

    

    

 
         

 

ТЕАТРАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 



Каминіна О.В.

Мельник А.І.  Коршикова Н.В.

Каминіна
Олена Василівна 

вчитель І категорії

Мельник
Анжеліка Іванівна -

вчитель вищої категорії

 Коршикова
Надія Василівна -

вчитель І категорії

 Шепель А.В.  Богданова І.П.  Мельник Н.Е.

 Шепель
Анастасія Володимирівна -

вчитель І категорії

  Богданова

Інна Петрівна - 

вчитель І категорії

Мельник

Наталія Едуардівна -

вчитель вщої категорії

 Савчук С.В.  Савчук В.А.  Теременко Л.І.

Савчук
Світлана Вікторівна -

вчитель І категорії

Савчук
Володимир Анатолійович -

вчитель І категорії

Мітрофаненко
Людмила Іванівна -

вчитель І категорії

 

Гришина

Олена Іванівна - 

вчитель І категорії,

керівник студії "Об'єктив"

 Кабакович
Ольга Володимирівна -

вчитель І категорії

Писарев

Георгій Дмитрович

     

Омельчук

Іван Петрович - 

спеціаліст

Павленко
Тетяна Сергіївна -

вчитель І категорії,

вчитель поетики,

керівник студії "Ліра"

 

Беляєва
Світлана В'ячеславівна -

вчитель І категорії,

концертмейстр

 

 

Хореографічне відділення

          

Богданова

Світлана Юріївна - 

старший учитель,

керівник МО вчителів

хореографічних дисциплін

 

Окуневський

Віталій Андрійович -

спеціаліст,

учитель хореографії

Лой

Валерія Вікторівна -

спеціаліст,увчитель хореографії 

 

Мирошниченко

Катерина Володимирівна - 

спеціаліст,

учитель хореографічних дисциплін

Волвчик

 

Ласькова

Світлана Юріївна -

концертмейстер

   

Шалухіна

Неля Віталіївна -

концертмейстр

Березань

Катерина Юріївна -

концертмейстр

 Дяченко

Наталія Дмитрівна -

лаборант

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

АФIША
Вчора

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
грим копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору