Робота опорного закладу

24.11.2016р. ХТЛМ разом із методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради провів обласний практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу під назвою: "Особливості організації навчальної діяльності учнів на уроках мистецького циклу" у рамках роботи опорного закладу. На семінарі були присутні вчителі, які викладають мистецькі дисципліни у ЗНЗ міста Херсона. Під час семінару були проведені наступні заходи:

- проведення майстер-класу у формі веб квесту та надання методочичних рекомендацій "Теоретичні та практичні поради вчителям художньої культури"  (Вікторова Л.Є. - вчитель художньої культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель)

 

 

 

- проведення артпроекту та надання методичних рекомендацій  "Інтерактивні форми роботи з учнями 8 класу на уроках художньої культури" (Беляєва С.В. - вчитель художньої культури, спеціаліст першої категорії);

- круглий стіл для вчителів художньо-естетичного циклу (Завгородня І.В. - методист методичного кабінету).

Під час семінару вчителі також могли обмінятися досвідом, отримати теоретичні та практичні рекомендації та дізнатися про особливості роботи ліцею, як опорного закладу з художньо-естетичного виховання. 


 

АФIША
30 Березня

Відкритий конкурс юних балетмейстерів "Окрилені танцем"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSC03569.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
ВИТА
Хотелось бы продолжить тему о посвящении. Наше посвящение было первым, поэтому са...
Александра Созинова
Мы в этом году пошли в 1 МТ класс. Хочу поблагодарить наш лицей, уже могу сказать на...
всі відгуки
Вгору