Робота опорного закладу

24.11.2016р. ХТЛМ разом із методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради провів обласний практичний семінар вчителів художньо-естетичного циклу під назвою: "Особливості організації навчальної діяльності учнів на уроках мистецького циклу" у рамках роботи опорного закладу. На семінарі були присутні вчителі, які викладають мистецькі дисципліни у ЗНЗ міста Херсона. Під час семінару були проведені наступні заходи:

- проведення майстер-класу у формі веб квесту та надання методочичних рекомендацій "Теоретичні та практичні поради вчителям художньої культури"  (Вікторова Л.Є. - вчитель художньої культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель)

 

 

 

- проведення артпроекту та надання методичних рекомендацій  "Інтерактивні форми роботи з учнями 8 класу на уроках художньої культури" (Беляєва С.В. - вчитель художньої культури, спеціаліст першої категорії);

- круглий стіл для вчителів художньо-естетичного циклу (Завгородня І.В. - методист методичного кабінету).

Під час семінару вчителі також могли обмінятися досвідом, отримати теоретичні та практичні рекомендації та дізнатися про особливості роботи ліцею, як опорного закладу з художньо-естетичного виховання. 


 

АФIША
11 Вересня

Святкові заходи до Дня міста 

9 Вересня

День здоров'я

9 Вересня

Міський фестиваль-конкурс стріт-арту юних художників "МІСТО МОЄЇ МРІЇ"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
PA170083.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Анастасия
чи триває набір учнів у 9 клас? Дякую....
Марина
Хочу выразить огромную благодарность удивительному человеку и талантливому учит...
всі відгуки
Вгору