Робота учнівського самоврядування

Відповідно до наказу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв від 28.08.2018р. №389 «Про організацію ліцейського самоврядування у 2018/2019н.р.» у ліцеї організовано роботу учнівського самоврядування у складі Президента ліцею, старостату та 5 міністерств. Робота міністерств ведеться за планом роботи учнівського самоврядування на 2018/2019н.р.

У 2018/2019н.р. представниками ліцейського самоврядування проведено таку роботу:

-         Члени Міністерства культури та дозвілля взяли участь в проведенні багатьох ліцейських святкових заходів: День знань (01.09.18р.), День вчителя (05.10.18р.), День козацтва та захисника України (12.10.18р., 16.10.18р.), благодійного концерту «Ми разом подаруємо життя», заходу «Вечір зустрічі випускників» (02.02.2019р.), заходу «Міс та Містер ХТЛМ», святкового заходу до Дня Святого Миколая та Новорічних свят (грудень), святкового заходу до 8 березня (07.03.18р.) та свята «Останнього дзвоника» (24.05.19р.). На засіданнях міністерства учні обговорювали теми та форми проведення того, чи іншого заходу. Разом з кураторами робили оздоблення холів та актової зали, виготовляли стіннівки. Під час проведення святкових заходів лідери самоврядування вже традиційно зустрічали учнів, вчителів та батьків вручаючи їм власноруч виготовлені листівки, медальки, валентинки тощо. Для проведення Дня відкритих дверей діти також розробили та виготовили почесні медальки та «Скриньку побажань», які при реєстрації вручали батькам.

-                     Члени Міністерства благодійних справ та інформації протягом навчального року допомагали в організації та проведенні багатьох благодійних акцій: благодійного концерту «Ми разом подаруємо життя» по збору коштів на лікування учня 11 класу Теременко Володимира, акції зі збору продуктів харчування та речей першої необхідності для інвалідів Херсона до Міжнародного дня інвалідів, Благодійної акції до Дня волонтера та Дня збройних сил України по збору продуктів та теплих речей «Новорічні подарунки воїнам АТО», благодійної акції по збору речей та коштів для постраждалих від вибуху домівки учнів ліцею. Також за участі членів міністерства проводились благодійні ярмарки-розпродажі: осінніх поробок «Осінні барви», зимових поробок - «Зимові візерунки» та пасхальної ярмарки «Великодні дзвони». Прийняли участь у конкурсі міського парламенту «Я волонтер», за що були нагородженні дипломом Міського учнівського парламенту. Також ліцеїсти брали участь у благодійній акції по збору речей та іграшок для організації Червоний Хрест, готували відеоролики та стіннівки для ліцейських заходів до Дня знань (01.09.18р.), Дня вчителя (05.10.18р.), Дня козацтва та захисника України (12.10.18р., 16.10.18р.) та інших.

-                     Членами Міністерства внутрішніх справ протягом навчального року проводились рейди з контролю чергування учнів 7-11 класів, зовнішнього вигляду ліцеїстів та облік запізнень учнями на заняття. Брали участь у чергуваннях, зустрічі гостей, тематичному оздобленні холів ліцею під час проведення більшості ліцейських заходів. Члени міністерства кожної суботи допомагають перевіряти результати ведення щоденників поведінки.

-                     Члени Міністерства спорту систематично брали участь у різноманітних спортивних змаганнях: зі спортивного орієнтування, де ІІ місце отримала учениця 8ХО класу Зубченко Анна, «Шкіряний м’яч», змаганнях з футболу (ІІІ місце) за програмою міської Спартакіади; команда ХТЛМ посіла ІІ місце з перетягування канату у міських змаганнях «Козацький гарт»; у змаганнях з легкої атлетики серед школярів м. Херсона посіли ІІ місця: учень 6МТ класу Будніков Володимир, учениця 5ХО класу Биченко Єлизавета та учень 9МТ класу Пятько Станіслав; у підготовці та проведенні Дня здоров’я (14.09.18р.) та у спортивно-патріотичного ліцейськомго свята для учнів початкової школи «Веселі козачата» (12.10.18р.). Учасники гуртка черлідинг учні 6ХО класу зайняли І місце у міських змаганнях з черлідингу серед школярів м. Херсона за програмою Спартакіади серед учнів ЗЗСО м. Херсона.

-                     Міністерством охорони здоров’я та екології було організовано проведення акції по збору макулатури «Збережемо природу Херсонщини». Президент та голови міністерств на старостатах та виховних годинах у вересні інформували учнів та класних керівників про проведення даної акції та користь подібного заходу. Так, протягом жовтня 2018р. було зібрано 1 300 кг макулатури. Були визначені активні учасники, яких було нагороджено цінними призами та грамотами. Взяли участь у міському екологічному конкурсі «Парад квітів біля школи», де посіли І місце, учасники ліцейської команди юних пожежників рятувальників брали участь у міському фестивалі дружин юних пожежників за що були нагородженні диплом учасника та цінними подарунками. Президент учнівського самоврядування ХТЛМ учениця 9ХО класу була учасником міської дитячої екологічної конференції, де виступила з доповіддю про роботу міністерства. Член міністерства культури та дозвілля учениця 9ХО класу Ковальчук Марія також прозвітувала про краєзнавчу роботу у ХТЛМ на підсумковій краєзнавчій конференції «Пізнаємо Херсонщину разом». Команда ХТЛМ посіла ІІІ місце у міському краєзнавчому конкурсі «Козацькими стежинами». Команда «Таврійські козаки» ХТЛМ, яка складається з членів міністерств ліцейського самоврядування отримала дипломи ІІ та ІІІ ступеню за результатами участі у міській конкурсній програмі «Козацькі розваги». Команда екологічного гуртка взяла участь у міському етапі конкурсу «Земля наш спільний дім», у міському конкурсі відеороликів «Разом до безпечного Інтернету», у проекті ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» та щорічній екологічній акції «Я люблю Херсон», під час якої членами міністерств та старостату було висаджено сажанці дубів на пришкільній ділянці.

Протягом 2018/2019н.р. президент ліцею Гончар Єлизавета (9ХО) разом з представниками ліцейського самоврядування, учнями 9ХО класу брали участь у всіх сесіях ХІІ скликання МУП та у VІІІ форумі президентів шкільних органів самоврядування міста Херсона.

_____________________________________________________

28 вересня члени учнівського парламенту ХТЛМ відвідали І сесію ХІІІ скликання Міського учнівського парламенту, на якій виступили зі зверненням до членів МУП та їх керівників з проханням про допомогу учню 11 класу, Теременко Володимиру. 

Сюжет про учня ХТЛМ Теременко Володимира

сесія МУП        сесія МУП

 

Протокол 1

установчої конференції активу учнівського самоврядування

Місце проведення : Актова зала

Дата: «25» вересня 2018р.                                 Час: о 1355

Присутніх: 70 осіб

Головуюча: ЗД з ВР Надєєва Наталія Михайлівна, педагог-організатор Волович Ірина Дмитрівна

Секретар: Ковальчук Марія, учениця 9ХО класу

Порядок денний:

1.                     Звіт роботи учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

2.                     Перевибори голів міністерства благодійних справ та інформації, міністерства охорони здоров’я та екології.

3.                     Звіт роботи президента учнівського самоврядування за 2017/2018 учениці 9ХО класу Гончар Єлизавети. Ознайомлення з планом роботи президента на 2018/2019 навчальний рік.

4.                      Затвердження плану роботи учнівського самоврядування на 2018/2019 навчальний рік.

З першого питання слухали: Педагога-організатора Волович І.Д., яка звітувала про роботу самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

Вирішили: визнати роботу самоврядування задовільною.

«За» - _одноголосно

«Проти» - ________

«Утримався» - ________

З другого питання слухали: Про необхідність перевиборів кандидатур голів міністерства благодійних справ та інформації, міністерства охорони здоров’я та екології.

З другого питання виступили: консультанти учнівського самоврядування ЗД з ВР Надєєву Н.М. та педагога-організатора Волович І.Д., які запропонували на посаду координуючого міністерства благодійних справ ученицю 9МТ класу Смаглій Анастасію, у міністерстві інформації учня 10 класу Вробйова Дмитра, на посаду міністра охорони здоров’я та екології ученицю 8МТ класу Суходоєву Катерину.

Вирішили: (за результатами голосування) затвердити на посаді координуючого міністерства благодійних справ ученицю 9МТ класу Смаглій Анастасію, у міністерстві інформації учня 10 класу Вробйова Дмитра, на посаду міністра охорони здоров’я та екології ученицю 8МТ класу Суходоєву Катерину.

«За» - _ одноголосно

«Проти» - ________

«Утримався» - ________

З третього питання слухали: звіт роботи президента учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З третього питання виступила: президент учнівського самоврядування ХТЛМ учениця 9ХО класу Гончар Єлизавета, яка входить до комісії культури та духовного розвитку Міського учнівського парламенту. Розповіла про роботу МУП за 2017/2018 навчальний рік, про план роботи МУП на 2018/2019 навчальний рік та важливість участі учнів ліцею у міських клубах та комісіях МУП.

Вирішили: визнати роботу учнівського самоврядування у 2017/2018 навчальному році задовільною. Більш активно приймати участь учням ліцею в роботі міських клубів та комісій МУП.

«За» - _ одноголосно

«Проти» - ________

«Утримався» - ________

З четвертого питання слухали: План роботи учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв на 2018/2019 н.р.

З четвертого питання виступила: консультант Старостату та Ради президента педагог-організатор Волович І.Д. ознайомила з Планом роботи учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв на 2018/2019 н.р.

Вирішили: затвердити План роботи учнівського самоврядування Херсонського Таврійського ліцею мистецтв на 2018/2019 н.р.

«За» - _ одноголосно

«Проти» - ________

«Утримався» - ________

 

 

Головуюча___________ Надєєва Н.М.

Куратор учнівського

самоврядування_______ Волович І.Д.

Секретар_____________ Ковальчук М.

конференція УП 2018     конференція УП 2018 

 

конференція УП 2018      конференція УП 2018

 

_____________________________________________________________

_________________________________________________________

___________________________________________________

Аналіз виховної роботи

Херсонського Таврійського ліцею мистецтв

 

у 2017/2018н.р.

ІХ. Робота учнівського самоврядування.

На підставі наказу ліцею від 31.08.2017р. №293 «Про організацію ліцейського самоврядування у 2017/2018н.р.» продовжено роботу старостату та 5 міністерств, головами яких є представники учнівської громадськості з 5-11кл. Оскільки попередній Президент учнівського парламенту закінчив навчання в ліцеї, з метою підвищення ефективності роботи учнівського самоврядування 21.12.2017р. було обрано нового президента ліцею, яким стала Гончар Єлизавета, учениця 8ХОкл., яка вже другий рік входить до комісії культури та духовного розвитку учнівського парламенту міста, за активну роботу в якому вже вдруге її нагороджено путівкою до міського творчого табору «Лідер». В цьому році як Президент ХТЛМ взяла участь у VІІ форумі президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона, де було презентовано сюжет про виховну роботу в ХТЛМ із напряму національно-патріотичного виховання на тему «Мій вибір - моя Україна», за що вона отримала грамоту від начальника управління освіти Херсонської міської ради.

Робота активу учнівського самоврядування ведеться за планом міністерств 2017/2018н.р. У вересні місяці були обрані активи класів згідно загально ліцейської структури самоврядування та складено плани роботи міністерств в класах; відбулась установча конференція на 2017/2018н.р., на якій було висвітлено основні положення та план роботи міністерств, критерії якісного чергування, права та обов’язки міністерств, пропозиції кожного з міністерств для вдосконалення роботи.

Протягом 2017/2018н.р. членами учнівського самоврядування було проведено ряд заходів: свято до Дня вчителя, День захисника України та День козацтва, профорієнтаційний захід «Осінній бал», День української армії, Свято до Дня святого Миколая для дітей учасників АТО,свята до 8 березня, Дня здоров’я, конкурс. «Ліцей має талант» та свята Останнього дзвоника, організація тижнів, присвячених певним датам та подіям.

Міністерством внутрішніх справ ведеться контроль за відвідуванням занять учнями (щоденник поведінки введено у жовтні місяця) ліцею протягом 2017/2018н.р. (учні кожної суботи перевіряють ведення щоденника поведінки), за дотриманням дрес-коду учнями згідно Положення про зовнішній вигляд ліцеїста, за процесом чергування учнями 7 – 11 класів у ліцеї, про що ведеться записи у відповідних журналах міністерства;

Міністерством благодійних справ та інформації було організовано проведення благодійних акцій таких, як: ярмарки-розпродажі «Осінні барви», «Зимові візерунки», «Масляна», «Великодні дзвони», збір коштів для лікування травми ока учениці 1МТ класу Гордовенко Ганни, для постраждалих від пожежі акція «Допоможи Максиму», розповсюдження марок «Червоного хреста», заходи до дня Святого Миколая, до дня інваліда. Виготовляли відеоролики, стіннівки та подарунки до загально ліцейських та пам’ятних дат (Дня вчителя, Дня Толерантності, Дня Соборності, Свято День захисника України та 8 березня, акція «Ветеран живе поруч» тощо).

Міністерство культури та дозвілля виконало активну та плідну роботу продовж 2017/2018 н.р. За рік члени міністерства взяли участь у міських конкурсах МУП: І місце у літературному конкурсі «Вся гордість учителя в учнях», І місце у конкурсі репортажів «Тиждень з життя успішної людини», І місце у конкурсі «Містер та Міс Херсона», участь у конкурсі відеороликів «Безпечний інтернет», допомагали в організації та проведенні ліцейських заходів: «День знань», «День вчителя», «День козацтва та захисника України», «Осінній бал», «Новорічні та Різдвяні свята», «День Валентинок», «Масляна», «Зі святом, матусю», «Ліцей має таланти», «Свято останнього дзвоника» та інші, за що були відзначені ліцейськими грамотами на лінійці до Дня ліцею.

Міністерство охорони здоров’я та екології організувало акції зі збору макулатури. Найактивніших було визначено цінними призами та грамотами. На підставі вхідної інформації прийняли участь у Міжнародному екологічному форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Допомагали при організації місячника екології. Допомогли взяли участь у міських конкурсах: військово-патріотичної гри «Джура-2018» та «Випробування -2018», «Букет замість ялинки», І місце в конкурсі «Альтернативна ялинка», конкурсах колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», «Думай глобально, дій локально», міських екологічних акціях «Допоможемо зимуючим птахам», «Я люблю Херсон». Активно приймали участь у ліцейських заходах екологічного напряму, у міських екологічних конкурсах «Букет замість ялинки», «Альтернативна ялинка», отримали сертифікати «Інституту місцевого розвитку» за успішне самостійне опанування у ПДН Проекту ДТЕК «Енергоефективність школи: нова генерація» курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» та пройшли Курси з навчання з надання домедичної допомоги на базі КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги й медицини катастроф».

Представники ліцейського самоврядування разом із педагогом-організатором Волович І.Д. брали участь у багатьох щорічних загальноміських заходах МУП. Головами міністерств учнівського парламенту була продовжена участь в організації та проведенні загальноміські свят та заходів МУП. Участь у VІІ форумі президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона, де було презентовано сюжет про виховну роботу у ХТЛМ з напряму національно-патріотичного виховання на тему «Мій вибір - моя Україна».

Порівнюючи результати цього навчального року з минулим можна зазначити про посилення роботи органів ліцейського самоврядування та міського самоврядування загалом. Особливо слід відзначити роботу Президента ліцею та виокремити завдання на наступний рік:

-  залучення до роботи Міського учнівського Парламенту учнів 8-10 класів;

 

-  систематизувати участь членів учнівського самоврядування в міських конкурсах та форумах, організувати участь у учнівському КВК.

_________________________________________________________________

__________________________________________________________

_________________________________________________

Протокол № 3

звітної конференції активу учнівського самоврядування

Місце проведення : Актова зала

Дата: «24» травня 2018р.                         Час: 1350

Присутніх: 43 особи

Головуюча: ЗД з ВР Надєєва Наталія Михайлівна

Секретар: педагог-організатор Волович Ірина Дмитрівна

Порядок денний:

1.                     Звіт роботи президента учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

2.                     Звіт роботи міністерства культури та дозвілля учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

3.                     Звіт роботи міністерства благодійних справ та інформації учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

4.                     Звіт роботи міністерства охорони здоров’я та екології учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

5.                     Звіт роботи міністерства внутрішніх справ учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

6.                     Звіт роботи міністерства спорту учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З першого питання слухали: Звіт Президента учнівського парламенту про роботу самоврядування ХТЛМ у 2017/2018 н.р.

З першого питання виступили: Президент учнівського парламенту учениця 8ХО класу Гончар Єлизавета про результати участі членів учнівського самоврядування ХТЛМ у заходах, організованих комісіями МУП протягом 2017/2018н.р., зокрема комісією з питань культури та духовного розвитку Міського учнівського парламенту, до складу якої входять і учні ХТЛМ 8ХО класу: Канівець Тетяна, Ковальчук Марія та Гончар Єлизавета. Про участь президента ХТЛМ у VІІ форумі президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона, де було презентовано сюжет про виховну роботу у ХТЛМ з напряму національно-патріотичного виховання на тему "Мій вибір - моя Україна", за що вона отримала грамоту від начальника управління освіти Херсонської міської ради, що дало їй право на безкоштовне перебування у загонах лідерів оздоровчого табору ім. І. Голубця (м. Скадовськ). Також президент та голови учнівського парламенту, які є учасниками військово-патріотичного гуртка, керівник Надєєв С.Г., посіли ІІ місце у міському конкурсі «Україна починається з тебе».

Вирішили: визнати роботу Президенту учнівського самоврядування ліцею у 2017/2018 навчальному році задовільною.

«За» - 43 чоловік

«Проти» - немає

«Утримався» - немає

З другого питання слухали: Звіт роботи міністерства культури та дозвілля учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З другого питання виступили: заступник голови міністерства культури та дозвілля, яка входить до складу комісії з питань культури та духовного розвитку Міського учнівського парламенту учениця 8ХО класу Ковальчук Марія про активну та плідну роботу міністерства продовж 2017/2018 н.р. За рік члени міністерства взяли участь у міських конкурсах МУП: І місце у літературному конкурсі «Вся гордість учителя в учнях», І місце у конкурсі репортажів "Тиждень з життя успішної людини", І місце у конкурсі «Містер та Міс Херсона», конкурсі відеороликів «Безпечний інтернет», допомагали в організації та проведенні ліцейських заходів: «День знань», «День вчителя», «День козацтва та захисника України», «Осінній бал», «Новорічні та Різдвяні свята», «День Валентинок», «Масляна», «Зі святом, матусю», «Ліцей має таланти», «Свято останнього дзвоника» та інші, за що були відзначені ліцейськими грамотами на лінійці до Дня ліцею.

Вирішили: визнати роботу міністерства культури та дозвілля учнівського самоврядування ліцею у 2017/2018 навчальному році задовільною.

«За» - 43 чоловік

«Проти» - немає

«Утримався» - немає

З третього питання слухали: Звіт роботи міністерства благодійних справ та інформації учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З третього питання виступила: голова міністерства благодійних справ та інформації учениця 7МТ класу Осинкіна Анастасія про роботу міністерства продовж 2017/2018 н.р. по організації і проведенні благодійних акцій таких, як: ярмарки-розпродажі «Осінні барви», «Зимові візерунки», «Масляна», «Великодні дзвони», збір коштів для лікування травми ока учениці 1МТ класу Гордовенко Ганни, для постраждалих від пожежі акція «Допоможи Максиму», розповсюдження марок «Червоного хреста». Про роботу інформаційного центру з виготовлення плакатів та стіннівок, підготовці відеороликів для показу у головному холі ліцею під час проведення ліцейських заходів, місячників та святкуванні пам’ятних дат.

Вирішили: визнати роботу міністерства благодійних справ та інформації учнівського самоврядування ліцею у 2017/2018 навчальному році задовільною.

«За» - 43 чоловік

«Проти» - немає

«Утримався» - немає

З четвертого питання слухали: Звіт роботи міністерства охорони здоров’я та екології учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З четвертого питання виступила: голова міністерства охорони здоров’я та екології учнівського самоврядування учень 9МТ класу Воробйов Дмитро про участь членів міністерства у міських конкурсах: військово-патріотичної гри «Сокіл» та «Випробування -2018», «Букет замість ялинки», І місце у конкурсі «Альтернативна ялинка», конкурсах колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», «Думай глобально, дій локально», міських екологічних акціях «Допоможемо зимуючим птахам», «Я люблю Херсон» та ліцейських заходах екологічного напряму, акції зі збору макулатури, за яку було нагороджено грамотами та подарунками самих активних учасників.

Вирішили: визнати роботу міністерства охорони здоров’я та екології учнівського самоврядування ліцею у 2017/2018 навчальному році задовільною.

«За» - 43 чоловік

«Проти» - немає

«Утримався» - немає

З п’ятого питання слухали: Звіт роботи міністерства внутрішніх справ учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З п’ятого питання виступила: голова міністерства внутрішніх справ учнівського самоврядування учень 8ХО класу Чудінович Андрій про роботу міністерства в організації чергування учнів 7-11 класів під час освітнього процесу та ліцейських заходів, організацію та результати рейдів з перевірки чергування учнів 7-11 класів у ліцеї та з зовнішнього вигляду ліцеїстів.

Вирішили: визнати роботу міністерства внутрішніх справ учнівського самоврядування ліцею у 2017/2018 навчальному році задовільною.

«За» - 43 чоловік

«Проти» - немає

«Утримався» - немає

З шостого питання слухали: Звіт роботи міністерства спорту учнівського самоврядування за 2017/2018 навчальний рік.

З шостого питання виступила: заступник голови міністерства спорту учнівського самоврядування учень 9ХО класу Денисов Дмитро про активну участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях зі спортивно-туристичного напряму з призовими місцями, благодійному пробігу «З вірою в серці», всіх етапах міської Спартакіади, у міських змаганнях «Старти надій», «Шкіряний м’яч», легкоатлетичному кросі, змаганнях з футзалу, настільного тенісу, волейболу,стрільби, брали участь у фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт», про допомогу в організації ліцейських спортивних заходів: шкільних етапах міських олімпіад, «День здоров’я», «Веселі козачата», «Роби як олімпієць» та інші.

Вирішили: визнати роботу міністерства спорту учнівськог

АФIША
20 Листопада

Запрошуємо на святкове дійство!

11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Учбовий театр Експромт Вистава Пеппі та її компанія.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Відкриття
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору