Учнівське самоврядування ліцею.

Управління освіти Херсонської міської ради

ХЕРСОНСЬКИЙ ТАВРІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИСТЕЦТВ

Херсонської міської ради

НАКАЗ 

«31»серпня 2017 р.                                                            № _____

Про організацію

ліцейського самоврядування

у 2017/2018 н.р.

З метою належної організації роботи учнівського самоврядування, залучення учнів до організації заходів, з метою сприяння розвитку і розширенню ролі учнівського самоврядування в ліцеї, залучення учнів до активної діяльності в шкільному колективі, надання представникам учнівського активу досвіду організаторської роботи та навчально-методичної допомоги, формування вмінь налагоджувати взаємодію, співпрацю на принципах партнерства

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з виховної роботи Надєєвій Н.М.:

1.1.Здійснювати загальне керівництво та організацію самоврядування ліцею.

2.Затвердити в ліцеї наступні міністерства та призначити їх консультантами заступників директора, керівників гуртків, учителів та педагогів-організаторів:

Міністерство благодійних справ та інформації - заступник директора Шепель А.В., педагоги-організатори Гайдар І.О., Осмяткіна В.В.

Міністерство охорони здоров’я та екології - заступники директора Гамоцька Г.С., Ноженко О.В., керівник екологічного гуртка Терещенко Л.В., вчитель біології Патинська І.В.

Міністерство культури та дозвілля - заступник директора Тімуш О.І., педагог-організатор Павленко Т.С., завідувач музеєм ХТЛМ Прилуцька О.П.

Міністерство внутрішніх справ - заступник директора Біленко І.В., вчитель правознавства Карпенко А.В., громадський інспектор Джурмій І.В.

Міністерство спорту - учитель фізичного виховання Богун І.М., керівник військово-патріотичного гуртка Надєєва С.Г. та керівник гуртка «Черлідинг» Лой В.В.

Старостат та рада президента - заступник директора Надєєва Н.М., педагог-організатор Волович І.Д

2.Призначити відповідальною за організацію та впровадження системи самоврядування в ліцеї педагога-організатора Волович І.Д.

3.Визначити вищим органом учнівського самоврядування конференції ліцеїстів (вересень 2017р., січень 2018р., травень 2018р.).

4.Самоврядуванню ліцею здійснювати свою роботу згідно з «Положенням про самоврядування учнів» та «Положенням про міністерства самоврядування».

5.Класним керівникам 5-11кл.:

5.1.Сформувати структуру самоврядування в класі, згідно зі структурою самоврядування в ліцеї відповідно до положення роботи міністерств про самоврядування в ліцеї протягом вересня 2017р.

5.2.Відповідно до внутрішнього розпорядку ліцею згідно ДСан ПіН 5.5.2. 008-01Д Постанови Головної санітарної лікарні України від 14.08.2001 №63, керуючись Листом МОН від 05.06.2001р. № 1/12 організувати щоденне чергування учнів у класних аудиторіях, які закріплені за класними керівниками 5-11 класів для прибирання кабінетів силами учнівського самоврядування.

6.Призначеним консультантам міністерств:

6.1.На засіданнях міністерств скласти списки активу (вересень 2017р.).

6.2.Розподілити обов’язки кожного міністерства згідно з планом роботи учнівського самоврядування на 2017/2018н.р. (жовтень 2017р.)

6.3.Розробити регламент роботи міністерств на 2017/2018н.р. (жовтень 2017р.).

6.4.Надавати організаційну консультативну допомогу прикріпленим міністерствам.

 

Директор Херсонського

Таврійського ліцею мистецтв                                              А.І.Мельник

АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
перше вересня.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
День визволення Херсона
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору