Учнівське самоврядування ліцею.

Управління освіти Херсонської міської ради

ХЕРСОНСЬКИЙ ТАВРІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИСТЕЦТВ

Херсонської міської ради

НАКАЗ 

«31»серпня 2017 р.                                                            № _____

Про організацію

ліцейського самоврядування

у 2017/2018 н.р.

З метою належної організації роботи учнівського самоврядування, залучення учнів до організації заходів, з метою сприяння розвитку і розширенню ролі учнівського самоврядування в ліцеї, залучення учнів до активної діяльності в шкільному колективі, надання представникам учнівського активу досвіду організаторської роботи та навчально-методичної допомоги, формування вмінь налагоджувати взаємодію, співпрацю на принципах партнерства

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора з виховної роботи Надєєвій Н.М.:

1.1.Здійснювати загальне керівництво та організацію самоврядування ліцею.

2.Затвердити в ліцеї наступні міністерства та призначити їх консультантами заступників директора, керівників гуртків, учителів та педагогів-організаторів:

Міністерство благодійних справ та інформації - заступник директора Шепель А.В., педагоги-організатори Гайдар І.О., Осмяткіна В.В.

Міністерство охорони здоров’я та екології - заступники директора Гамоцька Г.С., Ноженко О.В., керівник екологічного гуртка Терещенко Л.В., вчитель біології Патинська І.В.

Міністерство культури та дозвілля - заступник директора Тімуш О.І., педагог-організатор Павленко Т.С., завідувач музеєм ХТЛМ Прилуцька О.П.

Міністерство внутрішніх справ - заступник директора Біленко І.В., вчитель правознавства Карпенко А.В., громадський інспектор Джурмій І.В.

Міністерство спорту - учитель фізичного виховання Богун І.М., керівник військово-патріотичного гуртка Надєєва С.Г. та керівник гуртка «Черлідинг» Лой В.В.

Старостат та рада президента - заступник директора Надєєва Н.М., педагог-організатор Волович І.Д

2.Призначити відповідальною за організацію та впровадження системи самоврядування в ліцеї педагога-організатора Волович І.Д.

3.Визначити вищим органом учнівського самоврядування конференції ліцеїстів (вересень 2017р., січень 2018р., травень 2018р.).

4.Самоврядуванню ліцею здійснювати свою роботу згідно з «Положенням про самоврядування учнів» та «Положенням про міністерства самоврядування».

5.Класним керівникам 5-11кл.:

5.1.Сформувати структуру самоврядування в класі, згідно зі структурою самоврядування в ліцеї відповідно до положення роботи міністерств про самоврядування в ліцеї протягом вересня 2017р.

5.2.Відповідно до внутрішнього розпорядку ліцею згідно ДСан ПіН 5.5.2. 008-01Д Постанови Головної санітарної лікарні України від 14.08.2001 №63, керуючись Листом МОН від 05.06.2001р. № 1/12 організувати щоденне чергування учнів у класних аудиторіях, які закріплені за класними керівниками 5-11 класів для прибирання кабінетів силами учнівського самоврядування.

6.Призначеним консультантам міністерств:

6.1.На засіданнях міністерств скласти списки активу (вересень 2017р.).

6.2.Розподілити обов’язки кожного міністерства згідно з планом роботи учнівського самоврядування на 2017/2018н.р. (жовтень 2017р.)

6.3.Розробити регламент роботи міністерств на 2017/2018н.р. (жовтень 2017р.).

6.4.Надавати організаційну консультативну допомогу прикріпленим міністерствам.

 

Директор Херсонського

Таврійського ліцею мистецтв                                              А.І.Мельник

АФIША
31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

12 Травня

Шановні батьки вихованців студії «Пролісок»...

27 Квітня

"Хореографічна асамблея" 

24 Квітня

 "Музична асамблея"

Сьогодні

Вистава "Пробачте..." театрального колективу "Непосиди"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
LIRA20.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Музична асамблея 2012-2013
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору