Ціннісне ставлення до людей

Сьогодні, 9 вересня у ліцеї традиційно у рамках відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня пройшло чудове свято здоров’я та спорту. Свято розпочалось з проведення Олімпійського уроку у всіх класах, на яких класні керівники розповіли дітям про необхідність занять фізичною культурою і спортом. Провели лекції та вікторини про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор та видатних спортсменів України та зокрема Херсонщини.
Після уроку, на загальній лінійці учні мали змогу не тільки зробити спортивні вправи на загальноліцейській зарядці, яку з ними провела голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Кірсанова Л.О., а і подивитись виступи з художньої гімнастики вихованців Херсонської ДЮСШ №6, (тренер Кислова Л.М.), школи Айкідо «Хікарі» (тренер Архіпов С.М.) та клубу спортивного бального танцю «Юність» Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 (керівники Головня Олександр та Наталя), а після відвідати уроки здоров’я з представниками цих шкіл.

Веселі спортивні естафети та виставка здорової їжі стали яскравим завершенням такого корисного святкового заходу – Дня здоров’я. Переможці естафет та учасники конкурсної виставки за оригінальні та смачні страви будуть нагороджені грамотами на виховних годинах спілкування.

Жіноче свято весни стало гарним привідом для маленькіх вихованців творчих колективів ліцею привітати своїх Матусь! 03 березня відбувся святковий концер, який був наповнений весняним настроєм, посмішками та любов`ю! 

https://www.youtube.com/watch?v=FwUcsvDYmyQ&feature=youtu.be

14 лютого у центральному холі ліцею у всіх учасників навчально-виховного процесу була можливість привітати один одного з Днем закоханих та обмінятись традиційними "Валентинками" оригінальним способом. Дякуємо членам ліцейського самоврядування за організацію та проведення цієї чудової акції прояву любові та симпатії, особливо ученицям 5-х та 6-х класів!

УСІМ БАЖАЄМО ЛЮБОВІ :)

Сьогоді, 23.12.2016р., не зважаючи на карантин та канікули ліцеїсти взяли участь у благодійній акції, влаштованою громадським рухом "ЖІНОЧИЙ АВТОМАЙДАН" "Новорічні подарунки воїнам АТО". Учні Херсонського Таврійського ліцею мистецтв та учні ЗОШ 21, 41, НВК 7 зібрали новорічні подарунки українським військовим та передали свої вітання з Новорічними та Різдвяними святами. Коробок завантажили повну машину! Тож без приємностей не залишиться жоден захисник!!!  

ДЯКУЄМО УСІМ ЗА УЧАСТЬ!

31.10.2016 року для учнів початкових класів відбувся захід "Свято гарбуза"!

Цікаві конкурси, виставка поробок з гарбузів та костюмований бал пройшов для всіх учнів 1-4 класів. Діти отримали солодкі подарунки за участь та дипломи "Короля" та "Корелеви" балу.

Дякуємо усім за участь!

 

В актовій залі ліцею учні мали змогу привітати всіх вчителів з іх професійним СВЯТОМ, подарувавши їм чудовий концерт!

Продовж дня на перервах діти мали змогу проявити свої знання з музичного мистецтва, взявши участь у музичних вікторинах та послухати гарну музику у виконанні учнів музичного відділення.

30 вересня у ліцеї пройшло святкування з нагоди аж двох свят:

Дня ВЧИТЕЛЯ та Дня музики! Представники ліцейського самоврядування зустрічали усіх вчителів святкового ранку у центральному холі ліцею та нагороджували їх почесними медалями "Кращий Вчитель"

ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБІ ВЧИТЕЛІ!

 

НАРЕШТІ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК!

Веселий флешмоб-сюрприз приготували учні та вчителі театрального відділення!

Свято відбулося не тільки у першокласників. Останній раз зустрічають свято Першого дзвоника і учні 11 класу! Ще раз вітаємо всіх зі святом і бажаємо успіхів в навчанні та творчій діяльності!

Вітаємо хореографічний колектив "Джерельце" з присвоєнням звання "ЗРАЗКОВИЙ"! керівник С.Ю.Богданова

За плідну працю були нагородженні цінними подарунками хореографічні колективи ліцею: "Ізюминка", "Джерельце" та "Neo-Dance"

1 вересня 2016 року пройшло свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне. Звичайно, ми маємо на увазі тих, хто переступає поріг нашої школи вперше - це наші першачки! Для малечі 1-ХО класу двері в країну знань відкрила їх вчителька Євгенія Михайлівна Іржанська, талановита та мудра чарівниця дитячого настрою, а в світ мистецтва - натхненні та досвідчені вчителі: учитель образотворчого мистецтва - Наталія Михайлівна Надєєва та учитель хореографічного мистецтва Світлана Юріївна Богданова. А юних школярів 1-МТ класу - завзята та працьовита Ірина Анатоліївна Булка та вчителі, які навчать вас бачити і розрізняти добро і зло, бути вихованими та чемними,  дарувати людям радість засобами мистецтва: учитель театрального мистецтва – Наталія Едуардівна Мельник та вчитель музичного мистецтва Петро Іванович Роша. 

ВІТАЄМО УСІХ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОГО ТАВРІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ МИСТЕЦТВ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧВЛЬНОГО РОКУ 2016 - 2017

 

 

 

у ліцеї відбувся щорічний благодійний ярмарок учнівських поробок "Осінні барви". Дітьми були надані різноманітні поробки, зроблені власними руками. Найбільше себе проявили учні початкових класів. Ними було надано більше ста поробок! Серед яких були і смаколики, які з любов`ю були приготовлені батьками 1-го МТ та 3-го ХО класів.Загальна кількість зібраних коштів склала 1232 гривні, які будуть направлені на придбання подарунків для онкохворих дітей гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні. Дякуємо усім і запрошуємо прийняти участь у наступній благодійній акції - ярмарку - розпродажі новорічних поробок "Зимові візерунки", яка відбудеться 15 грудня. Пам`ятайте, добро завжди повертається і перемагає!  

01.09.2015р.

у ліцеї відбулося родинне свято

"Перше вересня - 2015".

Цього навчального року класними керівниками перших класів сатли:

у 1МТ - Мінська Марина Павлівна, у 1ХО - Попова Надія Вікторівна.

Як завжди це свято було не тільки першим для наших любих першокласників, але і останнім святом 1-го Дзвоника

  для учнів 11МХТО класу,

класний керівник - Захарова Людмила Антонівна.

 

 

Вітаємо усіх учнів, батьків та вчителів з Днем знань! Бажаємо Вам щасливого 2015-2016 н.р.!

___________________

 

29.05.2015 у ліцеї пройшли свята для наших любих випускників:

"Останній дзвоник" та "Випускний - 2015" для учнів 11МТ та 11ХО класів,

класні керівники: Шех Олена Анатоліївна та Гуменюк Анжеліка Іванівна.

АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
6.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Перемога у Міжнародному фестивалі СПІВОГРАЙ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору