Ціннісне ставлення до людей

Ціннісне ставлення до людей

Мета : прищеплювати розвиток моральних почуттів, міцних переконань і потреби поводити себе згідно з моральними нормами, прийнятими у суспільстві, виховання патріотизму, свідомої дисципліни і організованості, громадянської та соціальної відповідальності, непримиренності до аморальних вчинків людей. Виховання всебічного розвитку дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних Умовах, реалізація її творчого потенціалу,формування у дітей моральних цінностей з позицій добра, справедливості.

Ціннісне ставлення до людей проявляється у моральній актив­ності особистості, прояві чуйності, чесності, правдивості, працелюб­ності, справедливості, гідності, милосердя, толерантності, совісті, терпимості до іншого, миролюбності, доброзичливості, готовності допомогти іншим, обов'язковості, добросовісності, ввічливості, делікатності, тактовності; вмінні працювати з іншими; здатності про­щати і просити пробачення, протистояти виявам несправедливості, жорстокості. Показник моральної вихованості особистості — це єдність моральної свідомості та поведінки, єдність слова і діла, наявність активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції. Це досягається завдяки виконанню положень Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності; Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства

Морально-етичне виховання передбачає оволодіння нормами і правилами моральної поведінки, формування почуттів і переконань, умінь та навичок, тобто спрямоване на формування моральної зрілості особистості.

Завданням є сприяння усвідомлення учнями загальнолюдської і народної моралі, готовності жити й діяти за принципами гуманізму.

 

____________________________________________

диплом

____________________________________________

 

_________________________________________________________

Щорічний відбірковий етап міського конкурсу "Міс та Містер Херсона" цьогоріч пройшов 15 лютого. 10 пар з 5 по 10 класи змагались за звання "Міс та Містер ХТЛМ". Ні одну пару шановне жюрі не залишило без уваги! Усім учасникам були роздані дипломи за різноманітними номінаціями. Алеж одноголосно було обрано одну найкращу пару! Міс та Містером ХТЛМ стали учні 10 класу Анастасія Єрохіна та Дмитро Денисов! ВІТАЄМО всіх учасників та дякуємо за участь!

_________________________________________________________

14 лютого до дня ВАЛЕНТИНОК була проведена щорічна акція "Подаруй Валентинку", під час якої всі бажаючи мали змогу обмінятись привітаннями до Дня Святого Валентина. А актив ліцейського самоврядування на чолі з президентом ученицею 9ХО класу Гончар Єлизаветою зустрічали вчителів, даруючи їм свою любов та гарний настрій!

_________________________________________________________

Поліція Херсона на допомогу дітям

_________________________________________________________

ХТЛМ зустрічає своїх випускників

_________________________________

До міжнародного Дня інвалідів, який відзначається 3 грудня, оголошується збір продуктів харчування та речей першої необхідності, які будуть передані до волонтерської організації допомоги інвалідам міста.

_________________________________

Вже доброю традицією стало привітання вчителів ХТЛМ з їх професійним святом працівника освіти. 5 жовтня з самого ранку голови та члени міністерств учнівського самоврядування на чолі з президентом Гончар Єлизаветою, зустрічали своїх любих вчителів у холі ліцею з щирими словами привітання, з чарівною скринькою побажань та почесними медалями "Кращий вчитель", яку отримав кожен вчитель ліцею. Бо дійсно, в нас самі найкращі вчителі! Святковим концертом та теплими словами відеопривітань від учнів закінчився цей прекрасний жовтневий день! 

 

З Днем вчителя!

_________________________________________________________

__________________________________________

4 жовтня відбувся щорічний благодійний ярмарок "Осінні барви". Спільними зусиллями батьків та учнів ліцею було зібрано три тисячі чотириста чотири гривні. В цьому році виручені кошти будуть передані на лікування учня 11 класу Теременко Володимира, який проходить лікування в київській лікарні "ОХМАДИТ" від страшної хвороби лімфоми Ходжкіна. Дякуємо всім за участь та допомогу! Бажаємо Володимиру скорішого одужання!

ярмарка осінь18

ярмарка

ярмарка

Теременко

_________________________________________________________

__________________________________________

Сьогодні, 14 вересня у ліцеї у рамках відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня пройшло чудове свято здоров’я та спорту. Свято розпочалось з проведення єдиного Олімпійського уроку у всіх класах, на яких класні керівники розповіли дітям про необхідність занять фізичною культурою і спортом. Провели лекції та вікторини про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор та видатних спортсменів України та зокрема Херсонщини.

Після виховної години всі учні разом з батьками мали змогу провести цей чудовий вересневий день дійсно з користю для здоров’я, здійснивши прогулянку на катері по Дніпру до міста Гола Пристань, подихати свіжим повітрям та отримати незабутні враження на весь рік! 

День здоров`я

День здоров`я

День здоров`я

День здоров`я

День здоров`я

________________________________________________________________________

ВІТАЄМО З ПЕРШИМ НАВЧАЛЬНИМ ДНЕМ у 2018 році!

Перше вересня 2018Перше вересня 2018

 

 

 

Справжнім святом став початок навчального року у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв! 1 вересня на святковій лінійці було присутньо багато почесних гостей, серед яких міський голова міста Херсона Володимир Миколаєнко, депутати Херсонської міської ради Володимир Сальдо та Юрій Боржков, начальник відділу закладів професійної освіти управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко та декан факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету Микола Левченко, які теплими, щирими словами привітали всіх з початком навчального року та урочисто відкрили дитячий майданчик біля ліцею. Подробиці у сюжеті новин ХТЛМ: НОВИНИ ХТЛМ "Перший дзвоник 2018"

 

__________________________________________________

Дивіться Новини ХТЛМ:

День Святого Миколая

 

Дивіться Новини ХТЛМ:

ОСІННІЙ БАЛ - 2017

 

 

Дивіться Новини ХТЛМ: 

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Концертна програма "Зі святом, Матусю!"

_______________________________________

 

Сьогодні, 9 вересня у ліцеї традиційно у рамках відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського уроку і Олімпійського тижня пройшло чудове свято здоров’я та спорту. Свято розпочалось з проведення Олімпійського уроку у всіх класах, на яких класні керівники розповіли дітям про необхідність занять фізичною культурою і спортом. Провели лекції та вікторини про олімпійські види спорту, історію Олімпійських ігор та видатних спортсменів України та зокрема Херсонщини.

Після уроку, на загальній лінійці учні мали змогу не тільки зробити спортивні вправи на загальноліцейській зарядці, яку з ними провела голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Кірсанова Л.О., а і подивитись виступи з художньої гімнастики вихованців Херсонської ДЮСШ №6, (тренер Кислова Л.М.), школи Айкідо «Хікарі» (тренер Архіпов С.М.) та клубу спортивного бального танцю «Юність» Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 (керівники Головня Олександр та Наталя), а після відвідати уроки здоров’я з представниками цих шкіл.

 

Веселі спортивні естафети та виставка здорової їжі стали яскравим завершенням такого корисного святкового заходу – Дня здоров’я. Переможці естафет та учасники конкурсної виставки за оригінальні та смачні страви будуть нагороджені грамотами на виховних годинах спілкування.

Жіноче свято весни стало гарним привідом для маленькіх вихованців творчих колективів ліцею привітати своїх Матусь! 03 березня відбувся святковий концер, який був наповнений весняним настроєм, посмішками та любов`ю! 

https://www.youtube.com/watch?v=FwUcsvDYmyQ&feature=youtu.be

14 лютого у центральному холі ліцею у всіх учасників навчально-виховного процесу була можливість привітати один одного з Днем закоханих та обмінятись традиційними "Валентинками" оригінальним способом. Дякуємо членам ліцейського самоврядування за організацію та проведення цієї чудової акції прояву любові та симпатії, особливо ученицям 5-х та 6-х класів!

УСІМ БАЖАЄМО ЛЮБОВІ :)

Сьогоді, 23.12.2016р., не зважаючи на карантин та канікули ліцеїсти взяли участь у благодійній акції, влаштованою громадським рухом "ЖІНОЧИЙ АВТОМАЙДАН" "Новорічні подарунки воїнам АТО". Учні Херсонського Таврійського ліцею мистецтв та учні ЗОШ 21, 41, НВК 7 зібрали новорічні подарунки українським військовим та передали свої вітання з Новорічними та Різдвяними святами. Коробок завантажили повну машину! Тож без приємностей не залишиться жоден захисник!!!  

ДЯКУЄМО УСІМ ЗА УЧАСТЬ!

31.10.2016 року для учнів початкових класів відбувся захід "Свято гарбуза"!

Цікаві конкурси, виставка поробок з гарбузів та костюмований бал пройшов для всіх учнів 1-4 класів. Діти отримали солодкі подарунки за участь та дипломи "Короля" та "Корелеви" балу.

Дякуємо усім за участь!

 

В актовій залі ліцею учні мали змогу привітати всіх вчителів з іх професійним СВЯТОМ, подарувавши їм чудовий концерт!

Продовж дня на перервах діти мали змогу проявити свої знання з музичного мистецтва, взявши участь у музичних вікторинах та послухати гарну музику у виконанні учнів музичного відділення.

30 вересня у ліцеї пройшло святкування з нагоди аж двох свят:

Дня ВЧИТЕЛЯ та Дня музики! Представники ліцейського самоврядування зустрічали усіх вчителів святкового ранку у центральному холі ліцею та нагороджували їх почесними медалями "Кращий Вчитель"

ЗІ СВЯТОМ, ЛЮБІ ВЧИТЕЛІ!

 

НАРЕШТІ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК!

Веселий флешмоб-сюрприз приготували учні та вчителі театрального відділення!

Свято відбулося не тільки у першокласників. Останній раз зустрічають свято Першого дзвоника і учні 11 класу! Ще раз вітаємо всіх зі святом і бажаємо успіхів в навчанні та творчій діяльності!

Вітаємо хореографічний колектив "Джерельце" з присвоєнням звання "ЗРАЗКОВИЙ"! керівник С.Ю.Богданова

За плідну працю були нагородженні цінними подарунками хореографічні колективи ліцею: "Ізюминка", "Джерельце" та "Neo-Dance"

1 вересня 2016 року пройшло свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне. Звичайно, ми маємо на увазі тих, хто переступає поріг нашої школи вперше - це наші першачки! Для малечі 1-ХО класу двері в країну знань відкрила їх вчителька Євгенія Михайлівна Іржанська, талановита та мудра чарівниця дитячого настрою, а в світ мистецтва - натхненні та досвідчені вчителі: учитель образотворчого мистецтва - Наталія Михайлівна Надєєва та учитель хореографічного мистецтва Світлана Юріївна Богданова. А юних школярів 1-МТ класу - завзята та працьовита Ірина Анатоліївна Булка та вчителі, які навчать вас бачити і розрізняти добро і зло, бути вихованими та чемними,  дарувати людям радість засобами мистецтва: учитель театрального мистецтва – Наталія Едуардівна Мельник та вчитель музичного мистецтва Петро Іванович Роша. 

ВІТАЄМО УСІХ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ХЕРСОНСЬКОГО ТАВРІЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ МИСТЕЦТВ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧВЛЬНОГО РОКУ 2016 - 2017

 

 

 

у ліцеї відбувся щорічний благодійний ярмарок учнівських поробок "Осінні барви". Дітьми були надані різноманітні поробки, зроблені власними руками. Найбільше себе проявили учні початкових класів. Ними було надано більше ста поробок! Серед яких були і смаколики, які з любов`ю були приготовлені батьками 1-го МТ та 3-го ХО класів.Загальна кількість зібраних коштів склала 1232 гривні, які будуть направлені на придбання подарунків для онкохворих дітей гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні. Дякуємо усім і запрошуємо прийняти участь у наступній благодійній акції - ярмарку - розпродажі новорічних поробок "Зимові візерунки", яка відбудеться 15 грудня. Пам`ятайте, добро завжди повертається і перемагає!  

01.09.2015р.

у ліцеї відбулося родинне свято

"Перше вересня - 2015".

Цього навчального року класними керівниками перших класів сатли:

у 1МТ - Мінська Марина Павлівна, у 1ХО - Попова Надія Вікторівна.

Як завжди це свято було не тільки першим для наших любих першокласників, але і останнім святом 1-го Дзвоника

  для учнів 11МХТО класу,

класний керівник - Захарова Людмила Антонівна.

 

 

Вітаємо усіх учнів, батьків та вчителів з Днем знань! Бажаємо Вам щасливого 2015-2016 н.р.!

___________________

 

29.05.2015 у ліцеї пройшли свята для наших любих випускників:

"Останній дзвоник" та "Випускний - 2015" для учнів 11МТ та 11ХО класів,

класні керівники: Шех Олена Анатоліївна та Гуменюк Анжеліка Іванівна.

АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Изображение 178.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Фестиваль музичного мистецтва
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору