Ціннісне ставлення до природи

Ціннісне ставлення до природи

Мета: формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частинкою природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі.

 

Ціннісне ставлення до природи формується у процесі екологіч­ного виховання і виявляється у таких ознаках: усвідомленні функцій природи в житті людини, самоцінності природи; почутті особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них; здатності особистості гармонійно співіснувати з природою; критичній оцінці споживацько-утилітарного ставлення до при­роди, яке призводить до порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи; вмінні протистояти проявам такого ставлення доступними способами; активній участі у практичних природоохо­ронних заходах: здійсненні природоохоронної діяльності з власної ініціативи; посильному екологічному просвітництві. Ціннісне став­лення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов'язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.

___________________________________

___________________________________

Результати збору макулатури

І семестр 2018/19 н.р.

Початкова школа

Місце

1МТ

І

3ХО

ІІ

2ХО, 4МТ

ІІІ

1ХО

ІV

Середня та старша школа

Місце

5ХО

І

9ХО

ІІ

7ХО

ІІІ

8МТ

ІV

 ___________________________________

___________________________________

Тільки - но розпочався навчальний рік, а у ліцеїстів вже перемога! Відеоролік, авторами якого є члени ліцейського самоврядування учні 9ХО класу Канівець Тетяна (Міністр культури УП ХТЛМ), Чудінович Андрій (Міністр внутрішніх справ УП ХТЛМ) та Вакуленко Олександр зайняв І місце у міському екологічному конкурся "Парад квітів біля школи 2018" під керівництвом ЗД з ВР Надєєвої Наталії Михайлівни. ВІТАЄМО з перемогою, та бажаємо подальших успіхів!

ПЕРЕМОЖНИЙ відеосюжет до Вашої уваги! "Парад квітів біля школи"

___________________________________

Для покращення роботи в екологічному напрямі в ліцеї організовано роботу екологічного гуртка під керівництвом Патинської І.В. Гурток має назву «Зелена планета» й працює за програмою навчально-методичного комплексу «Зелений пакет». За 2017/2018р. гуртківці взяли участь у міському етапі обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам», І та ІІ місця в міському конкурсі «Альтернативна ялинка», участь у обласній акції «Букет замість ялинки»; міських конкурсах колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», «Думай глобально, дій локально», у зональній екологічній грі «Чистий двір. Чисте місто», в міській екологічній акції «Я люблю Херсон» , отримали Подяку за активну участь у Всеукраїнському конкурсі стінгазет «Екологія починається з мене 2017!» та разом з керівником Патинською І.В. отримали сертифікати «Інституту місцевого розвитку» за успішне самостійне опанування в ПДН Проекту ДТЕК «Енергоефективність школи: нова генерація» курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження».                                                                                                                                                                        

___________________________________

У Херсоні вкотре проходить акція з енергосбереження "Дні сталої енергії",  в рамках якої кожного разу організовують різноманітні цікаві заходи, багато з яких направлені на дитячу аудиторію. Цього року робоча група вирішила зробити великий крок та охопити більше херсонсів, тому бкло вирішено приурочити Дні сталої енергії до Дня знань, Дня міста та екологічного форуму "Чиста річка - чисте місто". Адже під час цих святкувань можна задіяти багато херсонців та привернути увагу до проблеми енергозбереження в цілому. Наші учні 5 -11 класів долучились до цієї акції, взявши участь у конкурсі малюнків "Збережемо енергію", а малеча початкової школи подивилась гарний та пізнавальний мультик про необхідність та користь енергозбереження "Добре світло".

15 вересня Переможців конкурсу малюнків нагородила цінними подарунками місцева координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадської мережі ОПОРА Аелітта Олійник:

7ХО клас за І місце,

5-ті класи за ІІ місце

і спеціальними призами були нагородженні

Нестеренко Марія (7ХО) та Шулєв Даніїл (11 кл.)

 

  

  

ДЯКУЄМО УСІМ ЗА УЧАСТЬ!

 

З 13 березня стартувала щорічна міська акція "За чисте довкілля" у навчальних закладах міста! Учні ліцею, як і попередні роки також долучились до цієї акції благоустрою ділянок біля свого навчального закладу з великим бажанням зробити рідне довкілля чистим!

   

   

    

   

______________________

АФIША
20 Листопада

Запрошуємо на святкове дійство!

11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSC03181.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Музична асамблея 2012-2013
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору