Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва та майстрів художнього читання

Підсумки Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів та майстрів художнього слова

"Дивосвіт Мельпомени"

 

 

 

З 14 по 19 травня 2018 року в Херсоні на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв проведено Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких театральних колективів і майстрів художнього слова «Дивосвіт Мельпомени»

Вистави дитячих театрів та майстрів художнього слова оцінювало професійне журі. До складу журі входили: заслужений працівник культури України, доктор педагогічних наук, професор, завідуюча кафедрою культурології Херсонського державного університету Лідія Іванівна Лимаренко, професор, заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедрою майстерності актора та режисури театру анімації, Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського Інюточкін Олександр Олександрович, викладач акторської майстерності та режисури Коледжу культури і мистецтв, член Національної спілки театральних діячів України Любота Віталій Володимирович, директор Центру культури та мистецтв національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, професор, заслужений працівник культури України, художній керівник та режисер театру «Вавилон» Савченко Ірина Віталіївна, заслужена артистка України, актриса Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Добровольська Світлана Володимирівна, режисер театру української обрядовості «Сонцевіра», доцент кафедри режисури естради, театралізованих видовищ та цирку і актора театру Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва Линюк Олена Миколаївна. Учасниками фестивалю були представники з Сумської, Хмельницької, Рівненської, Миколаївської та Херсонської областей. В конкурсній програмі взяли участь 350 осіб.
Учасники фестивалю привезли на конкурс різнопланові вистави. Театральні колективи у своїх виступах звернулися до проблем сьогодення, вічних тем боротьби добра і зла, батьків та дітей, класичної дитячої драматургії. Діти у своїх виставах продемонстрували високі навички виконавської майстерності, сценічного спілкування, донесли до глядача творчі завдання поставлені режисерами-керівниками. Фестиваль проходив протягом 5 днів.
Переможців було нагороджено під час церемонії закриття.
Учасників фестивалю у номінації «Театр», «Малі театральні форми», «Театр ляльок» та у номінації «Читці» нагороджено дипломами Гран-прі, лауреатів та дипломантів Українського державного центру позашкільної освіти різних ступенів.
За рішенням журі нагороджено переможців:
у номінації «Театр»
Дипломом Гран-прі
Народний художній колектив міністерств освіти та науки дитячий театр «Арт-ідея» Херсонської гімназії №3, керівник Антоніна Грендаш (вистава «Цей бешкетник Том Сойєр», середня вікова категорія).
Народний навчальний театр «Студі-Арт», кафедри «Культурологія» Херсонського державного університету, керівник Лідія Лимаренко (вистава «Як посеред степу вскочив у халепу», категорія «Студенти»)
Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеню
Зразковий художній театральний колектив «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Дипломом ІІ ступеню
Зразковий театр слова «Дарунок неба» Вітовський Центр позашкільної роботи відділ освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Середня вікова категорія
Дипломом І ступеню
Зразковий художній колектив театральна студія «Маска» керівник Олена Ткач;
Театральний колектив «Непосиди» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Анжеліка Мельник;
Дипломом ІІ ступеню
Зразковий художній колектив театральний гурток «Посмішка» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ольга Ганжа;
Театральний гурток «Погляд» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області, керівник Леся Семенюк;
Зразковий художній колектив дитячий музичний театр «Дзвіночок» комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Ірина Пянкова;
Дипломом ІІІ ступеню
Зразковий художній колектив драматичний гурток «Аtoms» Первомайського міського дитячо-юнацького центру національного відродження Миколаївської обл., керівник Тетяна Гаврилюк;
Старша вікова категорія
Дипломом ІІ ступеню
Народний художній театральний колектив «Смайл» Дитяча школа мистецтв м.Конотоп, керівники Тетяна Новикова, Юлія Яценко-Мех;
Категорія «Студенти»
Дипломом ІІ ступеню
Студентський театр «Світанок» Миколаївського муніципального академічного коледжу, керівник Євген Олійник;
Дипломом ІІ ступеню
Навчальний театр «Квілт» 2 курсу ВТЗ, КВНЗ Херсонського училища культури, керівник Володимир Савчук;
У номінації «Театр ляльок»
Дипломом І ступеню - Зразковий навчальний театр ляльок «Промінець» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівники Людмила Мітрофаненко, Ольга Кабакович;
У номінації «Читці»
Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеню
Тарасюка Шона, вихованця зразкового художнього театрального колективу «Дивосвіт» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Олена Каминіна;
Шакулу Кирила, вихованця зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Дипломом ІІ ступеню
Буленок Єву, вихованку гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Любов Філіпчук;
Ейсмонтович Єву, вихованку Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, керівник Інна Богданова;
Роздобудько Анну, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Дипломом ІІІ ступеню
Паланюк Дарью, вихованку зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Аtoms» Первомайського міського дитячо-юнацького центру національного відродження Миколаївської обл., керівник Тетяна Гаврилюк;
Лештан Аліну, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Юлія Яценко-Мех;
Бутенка Ростислава, вихованця зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Дипломом учасника
Яценко Марію, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Юлія Яценко-Мех;
Ющенко Анастасію, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Шевченка Олексія, вихованця зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Смєлову Ангеліну, вихованку зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Шведову Маргариту, вихованку зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Колесника Олександра, вихованця зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Романович Ангеліну, вихованку зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Малахову Наталію, вихованку зразкового театру слова «Дарунок неба» Вітовського Центру позашкільної роботи відділу освіти та молоді Вітовської РДА, керівник Віктор Смірнов;
Середня вікова категорія
Дипломом І ступеню
Остапенко Тетяну, вихованку зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Аtoms» Первомайського міського дитячо-юнацького центру національного відродження Миколаївської обл., керівник Тетяна Гаврилюк;
Ляха Тимофія, вихованця народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Олена Ігнатенко;
Філончук Дарью, вихованку Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 ім. Романа Набєгова, керівник Інна Богданова;
Дипломом ІІ ступеню
Ляха Євгена, вихованця народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Олена Ігнатенко;
Дипломом ІІІ ступеню
Мацеху Марину, вихованку гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Любов Філіпчук;
Сєріка Івана, вихованця театрального колективу «Веселкові вітрила» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Володимир Савчук;
Дипломом учасника
Жуковську Марію, вихованку зразкового художнього колективу лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської обл., керівник Тамара Угарова;
Стрельчук Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської обл., керівник Тамара Угарова;
Рахубу Анфісу, вихованку літературного гуртка «Мистецтво живого слова» Центру дитячої та юнацької творчості м.Вознесенськ Миколаївської обл., керівник Надія Рахуба;
Агеєву Єву, вихованку театрального колективу «Діти Мельпомени» комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 м.Суми, керівник Анастасія Шадура;
Кравчук Катерину, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Рибась Валерію, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Віват» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Савчук;
Старша вікова категорія
Дипломом І ступеню
Міхеєву Валерію, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Тетяна Новикова;
Дипломом ІІ ступеню
Зайцеву Анастасію, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Юлія Яценко-Мех;
Дипломом ІІІ ступеню
Шевченко Катерину, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Тетяна Новикова;
Калан Софію, вихованку зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ольга Ганжа;
Дипломом учасника:
Благодарову Маргариту, вихованку народного художнього театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівник Тетяна Новикова;
Василевич Антоніну, вихованку зразкового художнього колективу лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської обл., керівник Тамара Угарова;
Макарук Софію, вихованку зразкового художнього колективу лялькової студії «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської обл., керівник Тамара Угарова;
Христян Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ольга Ганжа;
Савченко Євгена, вихованця зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ольга Ганжа;
Король Анну, вихованку зразкового художнього колективу театрального гуртка «Посмішка» будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ольга Ганжа;
Категорія «Студенти»:
Дипломом І ступеню:
Гмиріна Олександра, студента 2 курсу Комунального вищого навчального закладу «Херсонське училище культури», керівник Володимир Савчук;
Номінація «Читці. Літературні композиції» :
Дипломом І ступеню:
Групу читців театрального колективу «Бенефіс» Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва, керівник Ольга Паніна, за літературно-музичну композицію «Потяг мого життя»;
Дипломом ІІ ступеню:
Групу читців вихованців народного театрального колективу «Смайл» Дитячої школи мистецтв м. Конотоп Сумської обл., керівники Тетяна Новикова, Юлія Яценко-Мех за літературно-музичну композицію «Любіть Україну»;
Плакун Анастасію, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов, керівник Олена Олійникова за літературно-музичну композицію «Вже почалось, мабуть, майбутнє»;
Дипломом ІІІ ступеню:
Групу читців літературного гуртка «Мистецтво живого слова» Центру дитячої та юнацької творчості м. Вознесенськ Миколаївської обл., керівник Надія Рахуба за літературно-музичну композицію «Настрій покращився»;
Долабані Марію, вихованку зразкового художнього театрального колективу «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов, керівник Олена Олійникова за літературно-музичну композицію «Дорожите счастьем»;
Дипломом учасника:
Групу читців літературного гуртка «Мистецтво живого слова» Центру дитячої та юнацької творчості м. Вознесенськ Миколаївської обл., керівник Надія Рахуба за літературно-музичну композицію «Крила»;
Номінація «Малі театральні форми»:
Дипломом І ступеню:
Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театральна студія «Маска», керівник Олена Ткач;
Дипломом ІІ ступеню:
Зразковий художній театральний колектив «Дивосвіт» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Олена Каминіна;
Дипломом ІІ ступеню:
Театральний колектив «Браво» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівники Людмила Мітрофаненко, Дмитро Єфімов;
Дипломом ІІІ ступеню:
Зразковий художній колектив театральний колектив «Веселята» Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов, керівник Олена Олійникова.

 


Світ надії - Дивосвіт 2017

VІІ Всеукраїнський фестиваль "Світ надії - Дивосвіт"
АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
LIRA5.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Зустріч з олімпійцями
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору