Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва Магія танцю

ЗВІТ
про проведення VІІ Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва колективів «Магія танцю»

З 06 по 12 липня 2017 року в Херсонській області на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт», який розташований у селі Роздольному Каланчацького району Херсонської області був проведений V Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Магія танцю».
Виступи дитячих колективів оцінювало кваліфіковане журі. До складу журі входили:

 

доцент, завідуюча кафедри хореографічного мистецтва Херсонського державного університету, методист, відмінник освіти України, голова обласного осередку Національної хореографічної спілки України, Заслужений працівник культури України Рехліцька Алла Євгеніївна, педагог-балетмейстер, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач кафедри хореографії Київського університету ім. Б.Грінченка, член Національної хореографічної спілки України Грек Володимир Анатолійович, керівник Зразкового ансамблю спортивно-сучасного танцю «Калібрі» (м.Київ), педагог класичного танцю, артистка балету «Матадор» Інна Вікторівна Подпалова.
Учасниками фестивалю були представники з міст: Херсон, м. Кам'янець-Подільський (Хмельницької обл.), м. Суми, смт Каланчак (Херсонської обл.), с. Роздольне (Каланчацького р-ну Херсонської обл.). В конкурсній програмі взяли участь 82 особи.
Учасники фестивалю привезли на конкурс хореографічні композиції у різних танцювальних жанрах та різних вікових категоріях. Фестивальна програма проходила у 7 днів, разом з Гала-концертом та днями розваг і відпочинку.
Колективи у своїх виступах демонстрували знання та вміння у різних напрямках дитячої, сучасної, народної та класичної хореографії, збереження національних традицій та народних витоків мистецтва, класичної школи, та кращі зразки сучасних напрямків. Діти демонстрували яскраві й емоційні виступи, мали змогу спілкуватися, познайомитися, здружитися та навчатися на прикладі один одного.
В рамках фестивалю були проведені майстер-клас для дітей на тему «Специфіка виконання фольк-джаз танцю» та методичний семінар для керівників колективів на тему «Дихання, як рушій подальшої творчої активності танцівника. Особливості роботи хореографа в сучасних умовах», лектор: педагог-балетмейстер, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач кафедри хореографії Київського університету ім. Б.Грінченка, член Національної хореографічної спілки України Грек Володимир Анатолійович.
По закінченню конкурсного дня керівники мали змогу поспілкуватися за круглим столом з членами журі та получити методичну допомогу по створенню хореографічних композицій та у роботі з дитячим колективом.
У рамках днів фестивального відпочинку діти мали змогу прийняти участь у розважальних програмах та заходах: «Стартінейджер», «Дивосвіт збирає друзів», флешмобах, дискотеках. Учасники фестивалю мали екскурсії у місто Херсон (історичні місця), порт Хорли, заповідник Асканія Нова.
Нагородження учасників відбувалося на Гала-концерті з кращих хореографічних творів, представлених на фестивалі.
Учасники фестивалю були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України і Українського державного центру позашкільної освіти першого, другого і третього ступенів та дипломами учасників фестивалю, кубками, медалями, спеціальними призами. Також керівники колективів отримали подяки від Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
Винагороди розподілилися таким чином:

Гран-прі в номінації «Сучасний танець»
Народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької обл., керівник Алла Пащенко.

Номінація «Народна хореографія»
Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеня

Народний художній колектив ансамбль танцю «Живчики» Каланчацького районного центру дитячої-юнацької творчості Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян
Старша вікова категорія
Дипломом І ступеня

Народний художній колектив ансамбль танцю «Живчики» Каланчацького районного центру дитячої-юнацької творчості Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян

Змішана вікова категорія
Дипломом І ступеня
Народний художній колектив України хореографічний ансамбль «Радість»
Сумський палац дітей та юнацтва м. Суми, балетмейстер-постановник Марина Лебідь
Дипломом ІІ ступеня
Народний художній колектив України хореографічний ансамбль «Радість»
Сумський палац дітей та юнацтва м. Суми, балетмейстер-постановник Марина Лебідь

Номінація «Дитяча хореографія»
Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеня
Хореографічний колектив «New generation»
Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Валерія Лой.

Номінація «Сучасний танець»
Середня вікова категорія
Дипломом ІІІ ступеня
Хореографічний колектив «Іскра»
Роздольненського будинку культури Каланчацького р-ну Херсонської обл., керівник Ілона Бондар.
Старша вікова категорія
Дипломом І ступеня
Народний художній колектив ансамбль танцю «Живчики»
Каланчацького районного центру дитячої-юнацької творчості Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян.

Номінаці "Малі хореографічні форми"
Молодша вікова категорія

Дипломом І ступеня
Пронькіна Кіра вихованка Зразкового хореографічного колективу «Джерельце»
Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (сучасна хореографія).

Старша вікова категорія
Дипломом І ступеня
Тріо солістів (Горобець Анастасія, Гончар Олена, Трібушна Карина)
вихованки Зразкового хореографічного колективу «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (сучасний танець);
Горобець Анастасія
вихованка Зразкового хореографічного колективу «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (класичний танець);

Дипломом ІІ ступеня
Гончар Олена
вихованка Зразкового хореографічного колективу «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (сучасний танець);
Бережна Софія
вихованка Народного хореографічного колективу «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (сучасний танець);
Тріо солістів (Горобець Анастасія, Гончар Олена, Трібушна Карина)
вихованки Зразкового хореографічного колективу «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (народний танець);

Дипломом ІІІ ступеня

Бережна Софія вихованка Народного хореографічного колективу «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (демі-класика);

 

 


Магія танцю 2017

Магія танцю 2015

"Магія танцю" 2012
АФIША
28 Червня

по 04 липня зустрічає друзів Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва та майстрів художнього читання

"Світ надії - ДИВОСВІТ"

20 Червня

Всеукраїнський фестиваль музичного мистецтва "На крилах гармонії"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Зразковий художній колектив телевізійна студія «Об’єктив»
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Марина
Хочу выразить огромную благодарность удивительному человеку и талантливому учит...
Виктория
Хочется сказать большое спасибо учителям лицея за проведенный конкурс "Пісенне р...
всі відгуки
Вгору