Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва Магія танцю

ЗВІТ
про проведення V Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва колективів «Магія танцю»

З 14 по 20 червня 2016 року в Херсонській області на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт», який розташований у селі Роздольному Каланчацького району Херсонської області був проведений V Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Магія танцю».
Виступи дитячих колективів оцінювало кваліфіковане журі. До складу журі входили: провідні викладачі учбових хореографічних закладів вищої категорії , балетмейстери-постановники, члени національної спілки хореографів України, Заслужені працівники культури України. На відкритті фестивалю були присутні почесні гості: директор Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури України Альохіна О.Г.
Учасниками фестивалю були представники з міст: Херсон, м. Хмельницький, м. Нетішин (Хмельницької обл.), м. Конотоп (Сумської обл.), смт Каланчак (Херсонської обл.), м. Добропілля , м. Костянтинівка (Донецької обл.), с. Стайки (Кагарлицького р-ну Київської обл.). В конкурсній програмі взяли участь 214 осіб, які привезли на конкурс хореографічні композиції у різних танцювальних жанрах та різних вікових категоріях. Фестивальна програма проходила у 7 днів, разом з Гала-концертом та днями розваг і відпочинку. Конкурсна програма проходила 17-го червня у двох відділеннях.
Колективи у своїх виступах демонстрували знання та вміння у різних напрямках дитячої, сучасної, естрадної, народної та класичної хореографії, збереження національних традицій та народних витоків мистецтва, класичної школи, та кращі зразки сучасних напрямків. Діти демонстрували яскраві й емоційні виступи, мали змогу спілкуватися, познайомитися, здружитися та навчатися на прикладі один одного.
В рамках фестивалю були проведені майстер-класи для дітей та керівників з сучасного танцю, на тему «Основи контактної імпровізації», лектор: вчитель хореографічних дисциплін, керівник зразкового хореографічного колективу «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв - Окуневський Віталій Андрійович; «Основи «Афро-джазу» лектор: викладач сучасного танцю кафедри культури і мистецтв Херсонського державного університету, керівник ансамблю сучасного танцю «С.Т.И.М» - Михальчук Ірина Миколаївна .
По закінченню конкурсного дня керівники мали змогу поспілкуватися за круглим столом з членами журі та получити методичну допомогу по створенню хореографічних композицій та у роботі з дитячим колективом.
У рамках днів фестивального відпочинку діти мали змогу прийняти участь у розважальних програмах та заходах: «Стартінейджер», «Дивосвіт збирає друзів», флешмобах, дискотеках. Учасники фестивалю мали екскурсії у місто Херсон (історичні місця), порт Хорли, заповідник Асканія Нова.
Нагородження учасників та подяка керівників відбувалася на Гала-концерті з кращих хореографічних творів, представлених на фестивалі.
Учасники фестивалю були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України і Українського державного центру позашкільної освіти першого, другого і третього ступенів та дипломами учасників фестивалю, кубками, медалями, спеціальними призами. Також керівники колективів отримали подяки від Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
Винагороди розподілилися таким чином:
Гран-прі в номінації «Народний танець» -
Зразковий ансамбль танцю «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівка Донецької області;
Гран-прі в номінації «Сучасний танець - вільна хореографія»
Зразковий ансамбль бального танцю «Шарм» Позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості» м. Нетішин Хмельницької обл., керівник Лариса Грищук.

Номінація «Естрадний танець»

Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Народний художній хореографічний колектив «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, м. Херсон, керівник Марина Степанова.
Старша вікова категорія
Дипломом ІІІ ступеня
- Танцювальний колектив «Мрія» с. Стайки Кагорлицького р-ну Київської обл., керівник Олена Деркач.
Змішана вікова категорія
Дипломом ІІІ ступеня
- Танцювальний колектив «Мрія» с. Стайки Кагорлицького р-ну Київської обл., керівник Олена Деркач;
- Танцювальний колектив «Мрія» с. Стайки Кагорлицького р-ну Київської обл., керівник Олена Деркач.

Номінація «Народна хореографія»

Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеня

- Народний художній хореографічний колектив «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, м. Херсон, керівник Марина Степанова;

- Хореографічний колектив «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова.
Дипломом ІІ ступеня
- Зразковий хореографічний колектив «Лілея» Центру дитячо-юнацької творчості м. Конотоп Сумської області, керівник Тетяна Єрьоміна.
Дипломом ІІІ ступеня
- Народний ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля Донецької області, керівник Лариса Румянцева.
Середня вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Народний художній хореографічний колектив «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, м. Херсон, керівник Віталій Окуневський.

Номінація «Дитяча хореографія»

Молодша вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Хореографічний колектив «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова.

Номінація «Сучасний танець»


Молодша вікова категорія
Дипломом ІІ ступеня
- Зразковий хореографічний колектив «Лілея» Центру дитячо-юнацької творчості м. Конотоп Сумської області, керівник Тетяна Єрьоміна.
Середня вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Зразковий художній колектив України ансамбль сучасного танцю «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Наталія Личко.
Дипломом ІІ ступеня
- Народний художній хореографічний колектив «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, м. Херсон, керівник Віталій Окуневський.
Старша вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Зразковий художній колектив України ансамбль сучасного танцю «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Наталія Личко.

Малі форми
Молодша вікова категорія

Дипломом І ступеня
- Зразковий хореографічний колектив «Лілея» Центру дитячо-юнацької творчості м. Конотоп Сумської області, керівник Тетяна Єрьоміна (класичний танець).
Дипломом ІІ ступеня
- Народний художній хореографічний колектив «Живчики» Каланчацького районного дитячо-юнацького центру Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян (дитяча хореографія).

Середня вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Зразковий хореографічний колектив «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (street dance);
- Угляр Валерія вихованка Зразкового хореографічного колективу «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (сучасний танець);
- Зразковий ансамбль бального танцю «Шарм» Позашкільного навчального закладу «Будинок дитячої творчості» м. Нетішин Хмельницької обл., керівник Лариса Грищук (рок-н-ролл).
Дипломом ІІ ступеня
- Зразковий хореографічний колектив «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (сучасний танець);
- Попова Єлизавета вихованка Зразкового хореографічного колективу «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (сучасний танець).
Дипломом ІІІ ступеня
- Чижевська Софія та Мельниченко Єлизавета вихованки Народного художного хореографічного колективу «Ізюминка» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. м. Херсон, керівник Віталій Окуневський.
Старша вікова категорія
Дипломом І ступеня
- Кім Станіслав вихованець Зразкового хореографічного колективу «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський (сучасний танець - вільна хореографія);
- Горобець Анастасія вихованка хореографічного колективу «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (сучасний танець - вільна хореографія);
- Народний художній хореографічний колектив «Живчики» Каланчацького районного дитячо-юнацького центру Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян (сучасний танець);
- Народний художній хореографічний колектив «Живчики» Каланчацького районного дитячо-юнацького центру Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян (естрадний танець);
- Хореографічний колектив «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (класичний танець);
- Хореографічний колектив «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (народний танець).
Дипломом ІІ ступеня
- Народний художній хореографічний колектив «Живчики» Каланчацького районного дитячо-юнацького центру Херсонської області, керівники Олена Шиян та Ольга Шиян (сучасний танець - вільна хореографія);
- Хореографічний колектив «Джерельце» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Світлана Богданова (сучасний танець).

Диплом учасника
- Кучерова Олександра вихованка Зразкового хореографічного колективу «Neo-dance» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Віталій Окуневський.


Магія танцю 2015

"Магія танцю" 2012
АФIША
30 Березня

Відкритий конкурс юних балетмейстерів "Окрилені танцем"

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DSC05916.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Юні художники ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
ВИТА
Хотелось бы продолжить тему о посвящении. Наше посвящение было первым, поэтому са...
Александра Созинова
Мы в этом году пошли в 1 МТ класс. Хочу поблагодарить наш лицей, уже могу сказать на...
всі відгуки
Вгору