Загони активного відпочинку для дітей "Скіф", "Дельфін"

Загони активного відпочинку для дітей «Скіф», «Дельфін».

 

   Впродовж червня-липня кожного року вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи активно відпочивають за містом.  

 Групи до 25 чоловік один тиждень відпочивають у лісовій зоні. За цей час діти займаються технікою пішохідного туризму, спортивним орієнтуванням, одноденними пішохідними походами, веслуванням на байдарках та каяках, плаванням, беруть участь у різноманітних змаганнях, естафетах, тощо.                                                                                       Другий тиждень групи перебувають на базі відпочинку на березі річки, де готуються до триденного водного походу, ловлять рибу, плавають, беруть участь у водному поході. За бажанням другий тиждень можна провести на березі Чорного моря, де в залежності від місця розташування табору, відповідна програма відпочинку.

У загонах активного відпочинку дітей «Скіф» (Центр позашкільної роботи), «Дельфін» (міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат) з цілодобовим (14 днів по 102,40 грн./добу) перебуванням дітей (вартість харчування на 14 днів – 1433,60 грн.), діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, харчуються за рахунок бюджетних коштів у межах лімітних призначень на відпочинок.

 

АФIША
14 Травня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

11 Травня

Оголошується конкурсний набір до ХТЛМ

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ Музична асамблея
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору