Зразковий художній театральний колектив

 

Каминіна Олена Василівна працює У Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв з 1995 року.

З 2000 р. є незмінним керівником дитячого театрального колективу «Дивосвіт», якому у 2008 році було присвоєно почесне звання

«Зразковий художній колектив».
За час роботи Каминіна О.В. виявила високий рівень професіоналізму, має глибоку науково-теоретичну і методичну підготовку.

Поряд з розв'язуванням навчальних завдань постійно працює над

опануванням новітніх педагогічних технологій в галузі театрального мистецтва.
Каминіна О.В. має власні методичні розробки:

«Розвиток емоційної пам'яті та почуттєвих сприймань учнів за допомогою

слова, музики, образу», «Інтрдисциплінарний підхід в роботі з учнями на уроках з театрального мистецтва», є автором сценаріїв театральних постанов. Досвіт практичної роботи Каминіної О.В. було представлено на Всеукраїнській науково-методичній конференції «Актуальні проблеми мистецької освіти»,

Всеукраїнському семінарі-практикумі керівників театральних колективів «Складові компоненти театрального мистецтва як засіб розвитку креативних здібностей дітей».

Каминіна О.В. проводить відкриті заняття, майстер-класи, цикли лекцій для слухачів курсів Херсонської академії неперервної освіти, для керівників дитячих театральних колективів міста і області.  Вихованці колективу «Дивосвіт» під керівництвом Каминіної О.В. є лауреатами та переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів-конкурсів театрального мистецтва.  Випускники вчителя Каминіної О.В. продовжують навчання за фахом у вищих навчальних закладах України: Київський державний університет культури і мистецтв, Київська академія естрадного та циркового мистецтв, Херсонський державний університет, Херсонське училище культури.

Як керівник колективу Каминіна О.В. за роки роботи була відзначена грамотами та подяками Управління освіти Херсонської міської ради, Управління освіти облдержадміністрації.

 

Зразковий художній театральний колектив «Дивосвіт» був заснований в 2001 році. Незмінним його керівником є Каминіна Олена Василівна.
До складу колективу входять дві групи: старша, яка складається з учнів 7 класу та молодша - учні 1класу театрального відділення Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.

У 2012 році було випущено18 учасників колективу.
Серед випускників є студенти Київської академії естрадного та циркового мистецтв, Київського національного університету кіно та телебачення, 
Харківського державного університету мистецтв.

Навчальний процес будується за програмою Г.М.Присенко «Основи театральної гри», що затверджена методичною радою Південнорегіонального інституту післядипломної освіти вчителів у 2001 році і є основою для практично-творчої діяльності колективу.

Навчально-творчий процес забезпечує умови для розвитку творчих здібностей, опанування спеціальними знаннями, вміннями та навичками, виховання ціннісних орієнтацій, інтересів, смаків, потреб, формування здатності сприймати твори мистецтва, інтерпретувати та створювати самостійно твори мистецтва, самореалізації та духовно-естетичного самовдосконалення, активізує потенціал колективу, спрямований на формування творчої особистості засобами театрального мистецтва.

В репертуарі театрального колективу «Дивосвіт» такі вистави (інсценівки Каминіної О.В.): «Хто сказав «МЯУ!»?», «Вовк та семеро козенят», «Попелюшка», «Крокодил без хвоста», «Гуси - лебеди», «Червоний капелюшок», «Мандрівка по країні казок», «Театральний вернісаж», В.Железняков «Чучело», Л.Толсой «Анна Кареніна», Т.Долгова «Звезда над кришей», М.Старицький «За двома зяйцями», Т.Гофман «Лускунчик», Ю.Рибчинський «Біла ворона», В.Шукшин «Хахаль».

Театральний колектив «Дивосвіт» проводить активну благодійну діяльність через показ вистав до новорічних свят для дітей сиріт, пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні, вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів міста і області. В плані роботи колективу обов'язків показ вистав для учнівської молоді м.Херсона.

Активна конкурсно-фестивальна діяльність колективу сприяла максимальному розкриттю творчого потенціалу учнів, високому рівню виконавської майстерності, стала постійним джерелом натхнення, спонукала до створення власних режисерських етюдів, відзначена нагородами конкурсів різних рівнів: Зразковий художній театральний колектив «Дивосвіт» під керівництвом Каминіної О.В. є провідним творчим колективом навчального закладу, осередком збереження театральних традицій та носієм духовного розвитку молоді.

Вистава

"Сказки сквозь камни"


"Дивосвіт"

Зразковий художній театральний колектив "Дивосвіт"
АФIША
22 Липня

Міський табір "ЮНГА" запрошує до відпочинку!

31 Травня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Театральний колектив
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ Сюжет
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору