Зразковий художній театральний колектив "Дивосвіт"

 

Каминіна Олена Василівна працює У Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв з 1995 року.

З 2000 р. є незмінним керівником дитячого театрального колективу «Дивосвіт», якому у 2008 році було присвоєно почесне звання

«Зразковий художній колектив».
За час роботи Каминіна О.В. виявила високий рівень професіоналізму, має глибоку науково-теоретичну і методичну підготовку.

Поряд з розв'язуванням навчальних завдань постійно працює над

опануванням новітніх педагогічних технологій в галузі театрального мистецтва.
Каминіна О.В. має власні методичні розробки:

«Розвиток емоційної пам'яті та почуттєвих сприймань учнів за допомогою

слова, музики, образу», «Інтрдисциплінарний підхід в роботі з учнями на уроках з театрального мистецтва», є автором сценаріїв театральних постанов. Досвіт практичної роботи Каминіної О.В. було представлено на Всеукраїнській науково-методичній конференції «Актуальні проблеми мистецької освіти»,

Всеукраїнському семінарі-практикумі керівників театральних колективів «Складові компоненти театрального мистецтва як засіб розвитку креативних здібностей дітей».

Каминіна О.В. проводить відкриті заняття, майстер-класи, цикли лекцій для слухачів курсів Херсонської академії неперервної освіти, для керівників дитячих театральних колективів міста і області.  Вихованці колективу «Дивосвіт» під керівництвом Каминіної О.В. є лауреатами та переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів-конкурсів театрального мистецтва.  Випускники вчителя Каминіної О.В. продовжують навчання за фахом у вищих навчальних закладах України: Київський державний університет культури і мистецтв, Київська академія естрадного та циркового мистецтв, Херсонський державний університет, Херсонське училище культури.

Як керівник колективу Каминіна О.В. за роки роботи була відзначена грамотами та подяками Управління освіти Херсонської міської ради, Управління освіти облдержадміністрації.

 

сцена

сцена

Зразковий художній театральний колектив «Дивосвіт» був заснований в 2001 році. Незмінним його керівником є Каминіна Олена Василівна.

До складу колективу входять дві групи (40 учнів).

Театральний колектив «Дивосвіт» працює за навчальною програмою з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) «Навчальна програма акторського мистецтва», рекомендовано Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016р. №1/11-4657)

Навчально-творчий процес забезпечує умови для  розвитку творчих здібностей, опанування спеціальними знаннями, вміннями та навичками, виховання ціннісних орієнтацій, інтересів, смаків, потреб, формування здатності сприймати твори мистецтва, інтерпретувати та створювати самостійно твори мистецтва, самореалізації та духовно-естетичного самовдосконалення, активізує потенціал  колективу, спрямований на формування творчої особистості засобами театрального мистецтва.

До репертуару колективу входять театральні постановки різного жанру: народні казки, казки сучасних та класичних авторів («Червона шапочка» Ш.Перо, «Золушка» Ш.Перо, Е.Успенський «Різнокольорова сімейка», «Вовк та семеро козенят» народна російська), мініатюри за оповіданнями, романами, казками феєріями сучасних та класичних авторів (Ю.Яковлев «Гра в красуню», «Салют», «Скрипка», Пам'ять», «Мальчик с коньками», Л.Н.Толстой «Анна Кареніна», В.Шукшин «Хахаль», «Стёпкина любовь», «Три грации», Л.Українка «Лісова пісня», Дж.Бойн «Мальчик в полосатой пижаме» за повістю В.Железников «Опудало», за мотивами рок-опери Ю.Рибчинського «Біла ворона»).

Репертуар, який використовується для роботи з учасниками колективу, виховує у дітей моральні якості, які в подальшому формують виховану, толерантну, освічену особистість. Допомагає зрозуміти себе та оточуючий світ, реалізувати потребу бути визнаним серед однолітків.

Основні напрямки роботи: навчально-тренінгова робота, робота над театральною постановкою, показ вистави глядачу, відновлення та збереження репертуару, перегляд вистав професійних і самодіяльних театральних колективів, участь у фестивалях, конкурсах, концертах, організаційна робота, яка включає виготовлення реквізиту, костюмів, декорацій, збереження традицій колективу.

Театральний колектив «Дивосвіт» проводить активну благодійну діяльність через показ вистав до новорічних свят для дітей сиріт, пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні, вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів міста і області. В плані роботи колективу обов’язків показ вистав для учнівської молоді м. Херсона.

Активна конкурсно-фестивальна діяльність колективу  сприяла максимальному розкриттю творчого потенціалу учнів, високому рівню виконавської майстерності, стала постійним джерелом натхнення, спонукала до створення власних  режисерських етюдів,  відзначена нагородами конкурсів різних рівнів.

У 2018 році було випущено 10 учасників колективу.

Серед випускників є студенти Соціальної академії наук у Варшаві Факультет «Кінопродукція» спеціальність «Акторство», Київської академії естрадного та циркового мистецтв, Київського національного університету кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, Харківського державного університету мистецтв, Вищого комунального закладу «Херсонське училище культури».

 

 

Вистава

"Мальчишки с Карантинного"

 

 

мальчики с Карантинного

 

 

 

мальчики с Карантинного

 

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору