Бібліотечні заходи

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек 2020 у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

У жовтні бібліотека ліцею брала участь у  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який у цьому році проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів ». Було проведено багато цікавих заходів.

09.10.2020 з учнями 4 ХО класу була  проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». Учні активно відповідали на питання вікторини, відгадували загадки, пригадали рослини, занесені до Червоної книги Херсонщини.

 

15.10.20 з учнями 4МТ класу провели  екологічну годину «Ми – друзі природи». Пригадали правила поведінки на природі. А також обговорили деякі питання, а саме: «Які екологічні проблеми є на Херсонщині?», «Що могли б зробити люди для охорони навколишнього середовища?», «Що ти зробив і що міг би зробити корисного для захисту природи?». 

 

16.10.20  з учнями  5 ХО  класу  провели екологічну гру-подорож  «Подорожуємо тваринним світом Херсонщини». Відповідаючи на питання гри, учні здійснили віртуальну мандрівку заповідними зонами Херсонщини, познайомились з їх мешканцями.

 

 

19.10.20  з учнями 6-7-х класів провели екологічну акцію «Зелена ялинка – жива голочка». Під час цієї акції були проведені майстер - класи з виготовлення ялинок і прикрас до новорічного свята.

 

 

20.10.20.  провели читацький марафон «Природи світ, як музика – чарівний» з учасниками зразкової літературної студії «Ліра». Учні читали свої вірші про природу, ділились своїми враженнями, спостереженнями за дивовижним світом природи. Н.Д.Звягінцева, керівник зразкової літературної студії «Ліра», презентувала свою книгу «Веселий еко- задачник». А.В.Попова, завідувач бібліотеки представила книжкову виставку «Дивосвіт рідної природи».

Також під час Місячника  провели конкурс малюнків «Природа очима дітей» та фото вернісаж  «Бринить природи мова кольорова».  

 

 

 21.10.20 у 3ХО пройшов урок присвячений екології, під назвою "Екологія. Природа.Я", на якому диіти були ознайомлені з літературою про природу, екологію, а також книги про природу Херсонської області, яка представлена у бібліотеці ліцею.

 

Сподіваємося, що всі проведені заходи звернули увагу дітей на екологічні проблеми і сприяли активізації екологічної просвіти підростаючого покоління.

 

 

 

 

14 листопада спільно з колегами бібліотеки-філії №15 ббіліотекарі ліцею провели День інформації "Українське слово І.Котляревського", який був присвячений 250-річчю від дня народження українського письменника, а також Дню української писемності і мови.

                                          d      d

 

Протягом вересня - жовтня в ліцеї проходив І етап обласного інтелектуального  турніру «Ігри патріотів Херсонщини». З учнями 4ХО класу (13.09.19) проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». З учнями 5ХО класу (05.10.19) проведена  краєзнавча гра «У пошуках знайомих незнайомців».

З учнями 9ХО класу (17.09.19) проведена краєзнавча гра «Херсонські ерудит - мандри).

 

17 жовтня 2019 р. переможці шкільного етапу – Кубатко Ілля (5МТ), Лучинська Марія (7МТ) і Осинкіна Анастасія (9МТ) брали участь у ІІ (районному) етапі Турніру. Ученик 5МТ класу Кубатко Ілля отримав диплом І ступеня за перемогу в районному етапі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2019» серед учнів 4-5-х класів.

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня бібліотека ліцею брала участь у  місячнику шкільних бібліотек, який у 2019 році проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Було проведено багато цікавих заходів.

Для того, щоб привернути увагу учнів до заходів, які проходили  в бібліотеці, бібліотекарі зробили інсталяцію з книжок, яка за формою нагадувала дуже начитаного професора.

 

 

11.10.2019 з учнями 4 ХО класу був проведений день бібліотворчості «Читаємо, малюємо,граємо». Учні послухали бесіду «У світі казки чарівної», пограли у літературну вікторину,пригадали своїх улюблених літературних героїв, а потім зробили закладки для книг.

 

 

15.10.2019 у музеї ліцею відбулася зустріч учнів 9-х класів з херсонським істориком-краєзнавцем О.Ю.Паталахом. Учні почули цікаву розповідь про історію козацтва на Херсонщині, також О.Ю.Паталах презентував свою нову книгу «Станиці над Бугом».

 

 

 16.10.2019  з учнями 10МХТО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 урок мужності «Дух козацтва - український дух»  (до Дня Захисника України).

 

 

18.10.2019 з учнями 6ХО класу провели зустріч з херсонськи письменником О.В.Олексюком, який представив свої нові твори.

 

 

Також 18.10.2019 учні 2МТ класу відвідали дитячу бібліотеку №21, де для них провели цікаву екскурсію. А з учнями 3ХО класу у бібліотеці ліцею провели  бібліотечний урок «Пригоди на абонементі».

 

 

22.10.2019 з учнями 8ХО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 веб-мандрівку «Book-трейлери – навігатори нових книжок». Учні познайомилися з цікавими новинками для підлітків.

25.10.2019 підбили підсумки благодійної акції «Книжка в дарунок бібліотеці». В акції взяли участь 42 читача нашої бібліотеки,книжковий фонд поповнився на 57 нових видань художньої та довідкової літратури.

 

 

Також 25жовтня завершився фотоконкурс «Моя улюблена книга», в якому взяли участь 20 учнів ліцею.

 

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня в рамках місячника шкільних бібліотек, який у 2018 році був присвячений видатному педагогу В.О.Сухомлинському, було проведено багато цікавих заходів. У зв’язку з тим, що Місячник проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 4 жовтня у ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Карнавал яскравих барв», на якому були представлені різноманітні творчі роботи учнів ліцею.

9 жовтня у 5МТ класі (26учнів) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Криниця людської мудрості».

 

 

 

12 жовтня у 3ХО класі (30учнів) бібліотекарі провели літературну подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського».

 

 

 

19 жовтня у 3МТ (30учнів) класі був проведений захід (Казкотерапія) за творами В.О.Сухомлинського «Я прочитаю тобі казку».

 

 

22 жовтня в бібліотеці ліцею була організована виставка творчих робіт учнів 5-9-х класів «Мозаїка творчих ідей».

 

 

23 жовтня у 5ХО класі (32 учня) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Серце, віддане дітям».

 24 жовтня в бібліотеці ліцею пройшла зустріч  з учасниками зразкової літературної студії «Ліра» (22 учня).

 

 

25 жовтня в ліцеї проходив День відкритих дверей для батьків. В бібліотеці ліцею був проведений круглий стіл «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям», а також відбулася презентація книжкової виставки «Його вічний слід на землі». Всього у заході взяли участь 57 батьків .

Також протягом усього Місячника проходила акція «Подаруй книгу бібліоте-ці». Всього подарували 61 книгу (45 батьків), це художня література і довідкові видання.

Таким чином під час Місячника всього проведено дев’ять заходів у яких взяли участь учні 3-4-х кл. -82 ; учні 5-9-х кл.- 110; батьків – 102.

 

Завідувач бібліотекою Попова А.В. 

                        

21 лютого 2018 року у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв був проведений віче- реквієм «Вони тримали за нас небо». Цей захід був присвячений Дню Героїв Небесної сотні та роковинам подій на Майдані.

Захід був проведений  в актовій залі ліцею з учнями 7 ХО, 8ХО, 9ХО, 9МТ та 11МХТО класів. Також були запрошені гості: радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань АТО – Кохановський Є.О.,член громадської організації Тандур В.А., вдова героя АТО Стадника Сергія  Стадник Я.О., мама загиблого героя АТО Райхерта Олександра – Райхерт Н.М. та Максим Райхерт, учень 8ХО кл. ХТЛМ  . Цей захід був  проведений разом з  бібліотекарями  ЦБС №15 – Собчук Н.О., Дадашевою А.О. завідувачем   бібліотекою  Херсонського Таврійського ліцею мистецтв - Поповою А.В.

Під час проведення  заходу учням була представлена презентація «Україна та її сучасні герої», присвячена трагічним подіям на Майдані і героям Небесної сотні. Також були використані відеоматеріали з документального фільму «Герої не вмирають» - про бійців Херсонщини, які загинули під час антитерористичної операції на сході України .Завідувач бібліотекою ліцею Попова А.В. представила книжкову виставку «Хронологія мужності», де були представлені книги і періодичні видання про трагічні події на майдані. Також була представлена книга «Хронологія мужності. 2014-2015». Це альбом –реквієм про загиблих  херсонців, котрі віддали своє життя  за суверенітет та незалежністьУкраїни у 2014-2015 рр.

 

Гості розповіли про свою участь у антитерористичній операції , а також про своїх  побратимів, які загинули під час АТО. Учні 11-го кл. Аня Сичинська, Пересипкін Віталій і учениця 10-го кл. Малік Дар’я прочитали вірші, присвячені героям Небесної сотні. В кінці заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Афіша Афіша
27 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору