Бібліотечні заходи

28 січня у 3ХО бібліотекою ліцею був проведений бібліотечний урок, присвячений 90 років з дня народження українського письменника Всеволода Нестайко. Основинй акцент був на серію кнги "Дивовижні пригоди в лісовій школі",  а також проведено цікаву вікторину по цим книгам.

 

 

 

 

 

 

 

14 листопада спільно з колегами бібліотеки-філії №15 ббіліотекарі ліцею провели День інформації "Українське слово І.Котляревського", який був присвячений 250-річчю від дня народження українського письменника, а також Дню української писемності і мови.

                                          d      d

 

Протягом вересня - жовтня в ліцеї проходив І етап обласного інтелектуального  турніру «Ігри патріотів Херсонщини». З учнями 4ХО класу (13.09.19) проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». З учнями 5ХО класу (05.10.19) проведена  краєзнавча гра «У пошуках знайомих незнайомців».

З учнями 9ХО класу (17.09.19) проведена краєзнавча гра «Херсонські ерудит - мандри).

 

17 жовтня 2019 р. переможці шкільного етапу – Кубатко Ілля (5МТ), Лучинська Марія (7МТ) і Осинкіна Анастасія (9МТ) брали участь у ІІ (районному) етапі Турніру. Ученик 5МТ класу Кубатко Ілля отримав диплом І ступеня за перемогу в районному етапі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2019» серед учнів 4-5-х класів.

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня бібліотека ліцею брала участь у  місячнику шкільних бібліотек, який у 2019 році проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Було проведено багато цікавих заходів.

Для того, щоб привернути увагу учнів до заходів, які проходили  в бібліотеці, бібліотекарі зробили інсталяцію з книжок, яка за формою нагадувала дуже начитаного професора.

 

 

11.10.2019 з учнями 4 ХО класу був проведений день бібліотворчості «Читаємо, малюємо,граємо». Учні послухали бесіду «У світі казки чарівної», пограли у літературну вікторину,пригадали своїх улюблених літературних героїв, а потім зробили закладки для книг.

 

 

15.10.2019 у музеї ліцею відбулася зустріч учнів 9-х класів з херсонським істориком-краєзнавцем О.Ю.Паталахом. Учні почули цікаву розповідь про історію козацтва на Херсонщині, також О.Ю.Паталах презентував свою нову книгу «Станиці над Бугом».

 

 

 16.10.2019  з учнями 10МХТО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 урок мужності «Дух козацтва - український дух»  (до Дня Захисника України).

 

 

18.10.2019 з учнями 6ХО класу провели зустріч з херсонськи письменником О.В.Олексюком, який представив свої нові твори.

 

 

Також 18.10.2019 учні 2МТ класу відвідали дитячу бібліотеку №21, де для них провели цікаву екскурсію. А з учнями 3ХО класу у бібліотеці ліцею провели  бібліотечний урок «Пригоди на абонементі».

 

 

22.10.2019 з учнями 8ХО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 веб-мандрівку «Book-трейлери – навігатори нових книжок». Учні познайомилися з цікавими новинками для підлітків.

25.10.2019 підбили підсумки благодійної акції «Книжка в дарунок бібліотеці». В акції взяли участь 42 читача нашої бібліотеки,книжковий фонд поповнився на 57 нових видань художньої та довідкової літратури.

 

 

Також 25жовтня завершився фотоконкурс «Моя улюблена книга», в якому взяли участь 20 учнів ліцею.

 

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня в рамках місячника шкільних бібліотек, який у 2018 році був присвячений видатному педагогу В.О.Сухомлинському, було проведено багато цікавих заходів. У зв’язку з тим, що Місячник проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 4 жовтня у ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Карнавал яскравих барв», на якому були представлені різноманітні творчі роботи учнів ліцею.

9 жовтня у 5МТ класі (26учнів) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Криниця людської мудрості».

 

 

12 жовтня у 3ХО класі (30учнів) бібліотекарі провели літературну подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського».

 

 

19 жовтня у 3МТ (30учнів) класі був проведений захід (Казкотерапія) за творами В.О.Сухомлинського «Я прочитаю тобі казку».

 

 

22 жовтня в бібліотеці ліцею була організована виставка творчих робіт учнів 5-9-х класів «Мозаїка творчих ідей».

 

 

23 жовтня у 5ХО класі (32 учня) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Серце, віддане дітям».

 24 жовтня в бібліотеці ліцею пройшла зустріч  з учасниками зразкової літературної студії «Ліра» (22 учня).

 

 

25 жовтня в ліцеї проходив День відкритих дверей для батьків. В бібліотеці ліцею був проведений круглий стіл «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям», а також відбулася презентація книжкової виставки «Його вічний слід на землі». Всього у заході взяли участь 57 батьків .

Також протягом усього Місячника проходила акція «Подаруй книгу бібліоте-ці». Всього подарували 61 книгу (45 батьків), це художня література і довідкові видання.

Таким чином під час Місячника всього проведено дев’ять заходів у яких взяли участь учні 3-4-х кл. -82 ; учні 5-9-х кл.- 110; батьків – 102.

 

Завідувач бібліотекою Попова А.В. 

                        

21 лютого 2018 року у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв був проведений віче- реквієм «Вони тримали за нас небо». Цей захід був присвячений Дню Героїв Небесної сотні та роковинам подій на Майдані.

Захід був проведений  в актовій залі ліцею з учнями 7 ХО, 8ХО, 9ХО, 9МТ та 11МХТО класів. Також були запрошені гості: радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань АТО – Кохановський Є.О.,член громадської організації Тандур В.А., вдова героя АТО Стадника Сергія  Стадник Я.О., мама загиблого героя АТО Райхерта Олександра – Райхерт Н.М. та Максим Райхерт, учень 8ХО кл. ХТЛМ  . Цей захід був  проведений разом з  бібліотекарями  ЦБС №15 – Собчук Н.О., Дадашевою А.О. завідувачем   бібліотекою  Херсонського Таврійського ліцею мистецтв - Поповою А.В.

Під час проведення  заходу учням була представлена презентація «Україна та її сучасні герої», присвячена трагічним подіям на Майдані і героям Небесної сотні. Також були використані відеоматеріали з документального фільму «Герої не вмирають» - про бійців Херсонщини, які загинули під час антитерористичної операції на сході України .Завідувач бібліотекою ліцею Попова А.В. представила книжкову виставку «Хронологія мужності», де були представлені книги і періодичні видання про трагічні події на майдані. Також була представлена книга «Хронологія мужності. 2014-2015». Це альбом –реквієм про загиблих  херсонців, котрі віддали своє життя  за суверенітет та незалежністьУкраїни у 2014-2015 рр.

 

Гості розповіли про свою участь у антитерористичній операції , а також про своїх  побратимів, які загинули під час АТО. Учні 11-го кл. Аня Сичинська, Пересипкін Віталій і учениця 10-го кл. Малік Дар’я прочитали вірші, присвячені героям Небесної сотні. В кінці заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Афіша Афіша
18 Серпня
Увага! Набір учнів!
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору