Бібліотечні заходи

28 січня у 3ХО бібліотекою ліцею був проведений бібліотечний урок, присвячений 90 років з дня народження українського письменника Всеволода Нестайко. Основинй акцент був на серію кнги "Дивовижні пригоди в лісовій школі",  а також проведено цікаву вікторину по цим книгам.

 

 

 

 

 

 

 

14 листопада спільно з колегами бібліотеки-філії №15 ббіліотекарі ліцею провели День інформації "Українське слово І.Котляревського", який був присвячений 250-річчю від дня народження українського письменника, а також Дню української писемності і мови.

                                          d      d

 

Протягом вересня - жовтня в ліцеї проходив І етап обласного інтелектуального  турніру «Ігри патріотів Херсонщини». З учнями 4ХО класу (13.09.19) проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». З учнями 5ХО класу (05.10.19) проведена  краєзнавча гра «У пошуках знайомих незнайомців».

З учнями 9ХО класу (17.09.19) проведена краєзнавча гра «Херсонські ерудит - мандри).

 

17 жовтня 2019 р. переможці шкільного етапу – Кубатко Ілля (5МТ), Лучинська Марія (7МТ) і Осинкіна Анастасія (9МТ) брали участь у ІІ (районному) етапі Турніру. Ученик 5МТ класу Кубатко Ілля отримав диплом І ступеня за перемогу в районному етапі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2019» серед учнів 4-5-х класів.

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня бібліотека ліцею брала участь у  місячнику шкільних бібліотек, який у 2019 році проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Було проведено багато цікавих заходів.

Для того, щоб привернути увагу учнів до заходів, які проходили  в бібліотеці, бібліотекарі зробили інсталяцію з книжок, яка за формою нагадувала дуже начитаного професора.

 

 

11.10.2019 з учнями 4 ХО класу був проведений день бібліотворчості «Читаємо, малюємо,граємо». Учні послухали бесіду «У світі казки чарівної», пограли у літературну вікторину,пригадали своїх улюблених літературних героїв, а потім зробили закладки для книг.

 

 

15.10.2019 у музеї ліцею відбулася зустріч учнів 9-х класів з херсонським істориком-краєзнавцем О.Ю.Паталахом. Учні почули цікаву розповідь про історію козацтва на Херсонщині, також О.Ю.Паталах презентував свою нову книгу «Станиці над Бугом».

 

 

 16.10.2019  з учнями 10МХТО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 урок мужності «Дух козацтва - український дух»  (до Дня Захисника України).

 

 

18.10.2019 з учнями 6ХО класу провели зустріч з херсонськи письменником О.В.Олексюком, який представив свої нові твори.

 

 

Також 18.10.2019 учні 2МТ класу відвідали дитячу бібліотеку №21, де для них провели цікаву екскурсію. А з учнями 3ХО класу у бібліотеці ліцею провели  бібліотечний урок «Пригоди на абонементі».

 

 

22.10.2019 з учнями 8ХО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 веб-мандрівку «Book-трейлери – навігатори нових книжок». Учні познайомилися з цікавими новинками для підлітків.

25.10.2019 підбили підсумки благодійної акції «Книжка в дарунок бібліотеці». В акції взяли участь 42 читача нашої бібліотеки,книжковий фонд поповнився на 57 нових видань художньої та довідкової літратури.

 

 

Також 25жовтня завершився фотоконкурс «Моя улюблена книга», в якому взяли участь 20 учнів ліцею.

 

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня в рамках місячника шкільних бібліотек, який у 2018 році був присвячений видатному педагогу В.О.Сухомлинському, було проведено багато цікавих заходів. У зв’язку з тим, що Місячник проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 4 жовтня у ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Карнавал яскравих барв», на якому були представлені різноманітні творчі роботи учнів ліцею.

9 жовтня у 5МТ класі (26учнів) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Криниця людської мудрості».

 

 

12 жовтня у 3ХО класі (30учнів) бібліотекарі провели літературну подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського».

 

 

19 жовтня у 3МТ (30учнів) класі був проведений захід (Казкотерапія) за творами В.О.Сухомлинського «Я прочитаю тобі казку».

 

 

22 жовтня в бібліотеці ліцею була організована виставка творчих робіт учнів 5-9-х класів «Мозаїка творчих ідей».

 

 

23 жовтня у 5ХО класі (32 учня) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Серце, віддане дітям».

 24 жовтня в бібліотеці ліцею пройшла зустріч  з учасниками зразкової літературної студії «Ліра» (22 учня).

 

 

25 жовтня в ліцеї проходив День відкритих дверей для батьків. В бібліотеці ліцею був проведений круглий стіл «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям», а також відбулася презентація книжкової виставки «Його вічний слід на землі». Всього у заході взяли участь 57 батьків .

Також протягом усього Місячника проходила акція «Подаруй книгу бібліоте-ці». Всього подарували 61 книгу (45 батьків), це художня література і довідкові видання.

Таким чином під час Місячника всього проведено дев’ять заходів у яких взяли участь учні 3-4-х кл. -82 ; учні 5-9-х кл.- 110; батьків – 102.

 

Завідувач бібліотекою Попова А.В. 

                        

21 лютого 2018 року у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв був проведений віче- реквієм «Вони тримали за нас небо». Цей захід був присвячений Дню Героїв Небесної сотні та роковинам подій на Майдані.

Захід був проведений  в актовій залі ліцею з учнями 7 ХО, 8ХО, 9ХО, 9МТ та 11МХТО класів. Також були запрошені гості: радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань АТО – Кохановський Є.О.,член громадської організації Тандур В.А., вдова героя АТО Стадника Сергія  Стадник Я.О., мама загиблого героя АТО Райхерта Олександра – Райхерт Н.М. та Максим Райхерт, учень 8ХО кл. ХТЛМ  . Цей захід був  проведений разом з  бібліотекарями  ЦБС №15 – Собчук Н.О., Дадашевою А.О. завідувачем   бібліотекою  Херсонського Таврійського ліцею мистецтв - Поповою А.В.

Під час проведення  заходу учням була представлена презентація «Україна та її сучасні герої», присвячена трагічним подіям на Майдані і героям Небесної сотні. Також були використані відеоматеріали з документального фільму «Герої не вмирають» - про бійців Херсонщини, які загинули під час антитерористичної операції на сході України .Завідувач бібліотекою ліцею Попова А.В. представила книжкову виставку «Хронологія мужності», де були представлені книги і періодичні видання про трагічні події на майдані. Також була представлена книга «Хронологія мужності. 2014-2015». Це альбом –реквієм про загиблих  херсонців, котрі віддали своє життя  за суверенітет та незалежністьУкраїни у 2014-2015 рр.

 

Гості розповіли про свою участь у антитерористичній операції , а також про своїх  побратимів, які загинули під час АТО. Учні 11-го кл. Аня Сичинська, Пересипкін Віталій і учениця 10-го кл. Малік Дар’я прочитали вірші, присвячені героям Небесної сотні. В кінці заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

АФIША
6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
DenZdoro10.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Доброта і милосердя - прояв людяності!
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору