Бібліотечні заходи

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек 2020 у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

У жовтні бібліотека ліцею брала участь у  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який у цьому році проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів ». Було проведено багато цікавих заходів.

09.10.2020 з учнями 4 ХО класу була  проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». Учні активно відповідали на питання вікторини, відгадували загадки, пригадали рослини, занесені до Червоної книги Херсонщини.

 

15.10.20 з учнями 4МТ класу провели  екологічну годину «Ми – друзі природи». Пригадали правила поведінки на природі. А також обговорили деякі питання, а саме: «Які екологічні проблеми є на Херсонщині?», «Що могли б зробити люди для охорони навколишнього середовища?», «Що ти зробив і що міг би зробити корисного для захисту природи?». 

 

16.10.20  з учнями  5 ХО  класу  провели екологічну гру-подорож  «Подорожуємо тваринним світом Херсонщини». Відповідаючи на питання гри, учні здійснили віртуальну мандрівку заповідними зонами Херсонщини, познайомились з їх мешканцями.

 

 

19.10.20  з учнями 6-7-х класів провели екологічну акцію «Зелена ялинка – жива голочка». Під час цієї акції були проведені майстер - класи з виготовлення ялинок і прикрас до новорічного свята.

 

 

20.10.20.  провели читацький марафон «Природи світ, як музика – чарівний» з учасниками зразкової літературної студії «Ліра». Учні читали свої вірші про природу, ділились своїми враженнями, спостереженнями за дивовижним світом природи. Н.Д.Звягінцева, керівник зразкової літературної студії «Ліра», презентувала свою книгу «Веселий еко- задачник». А.В.Попова, завідувач бібліотеки представила книжкову виставку «Дивосвіт рідної природи».

Також під час Місячника  провели конкурс малюнків «Природа очима дітей» та фото вернісаж  «Бринить природи мова кольорова».  

 

 

 21.10.20 у 3ХО пройшов урок присвячений екології, під назвою "Екологія. Природа.Я", на якому диіти були ознайомлені з літературою про природу, екологію, а також книги про природу Херсонської області, яка представлена у бібліотеці ліцею.

 

Сподіваємося, що всі проведені заходи звернули увагу дітей на екологічні проблеми і сприяли активізації екологічної просвіти підростаючого покоління.

 

 

 

 

14 листопада спільно з колегами бібліотеки-філії №15 ббіліотекарі ліцею провели День інформації "Українське слово І.Котляревського", який був присвячений 250-річчю від дня народження українського письменника, а також Дню української писемності і мови.

                                          d      d

 

Протягом вересня - жовтня в ліцеї проходив І етап обласного інтелектуального  турніру «Ігри патріотів Херсонщини». З учнями 4ХО класу (13.09.19) проведена краєзнавча гра «Зелене диво Херсонщини». З учнями 5ХО класу (05.10.19) проведена  краєзнавча гра «У пошуках знайомих незнайомців».

З учнями 9ХО класу (17.09.19) проведена краєзнавча гра «Херсонські ерудит - мандри).

 

17 жовтня 2019 р. переможці шкільного етапу – Кубатко Ілля (5МТ), Лучинська Марія (7МТ) і Осинкіна Анастасія (9МТ) брали участь у ІІ (районному) етапі Турніру. Ученик 5МТ класу Кубатко Ілля отримав диплом І ступеня за перемогу в районному етапі інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2019» серед учнів 4-5-х класів.

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня бібліотека ліцею брала участь у  місячнику шкільних бібліотек, який у 2019 році проходив під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Було проведено багато цікавих заходів.

Для того, щоб привернути увагу учнів до заходів, які проходили  в бібліотеці, бібліотекарі зробили інсталяцію з книжок, яка за формою нагадувала дуже начитаного професора.

 

 

11.10.2019 з учнями 4 ХО класу був проведений день бібліотворчості «Читаємо, малюємо,граємо». Учні послухали бесіду «У світі казки чарівної», пограли у літературну вікторину,пригадали своїх улюблених літературних героїв, а потім зробили закладки для книг.

 

 

15.10.2019 у музеї ліцею відбулася зустріч учнів 9-х класів з херсонським істориком-краєзнавцем О.Ю.Паталахом. Учні почули цікаву розповідь про історію козацтва на Херсонщині, також О.Ю.Паталах презентував свою нову книгу «Станиці над Бугом».

 

 

 16.10.2019  з учнями 10МХТО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 урок мужності «Дух козацтва - український дух»  (до Дня Захисника України).

 

 

18.10.2019 з учнями 6ХО класу провели зустріч з херсонськи письменником О.В.Олексюком, який представив свої нові твори.

 

 

Також 18.10.2019 учні 2МТ класу відвідали дитячу бібліотеку №21, де для них провели цікаву екскурсію. А з учнями 3ХО класу у бібліотеці ліцею провели  бібліотечний урок «Пригоди на абонементі».

 

 

22.10.2019 з учнями 8ХО класу провели спільно з бібліотекарями юнацької бібліотеки-філії №15 веб-мандрівку «Book-трейлери – навігатори нових книжок». Учні познайомилися з цікавими новинками для підлітків.

25.10.2019 підбили підсумки благодійної акції «Книжка в дарунок бібліотеці». В акції взяли участь 42 читача нашої бібліотеки,книжковий фонд поповнився на 57 нових видань художньої та довідкової літратури.

 

 

Також 25жовтня завершився фотоконкурс «Моя улюблена книга», в якому взяли участь 20 учнів ліцею.

 

 

 

Інформація про проведення Місячника шкільних бібліотек

у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв

 

З 1 по 31 жовтня в рамках місячника шкільних бібліотек, який у 2018 році був присвячений видатному педагогу В.О.Сухомлинському, було проведено багато цікавих заходів. У зв’язку з тим, що Місячник проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», 4 жовтня у ліцеї відбувся благодійний ярмарок «Карнавал яскравих барв», на якому були представлені різноманітні творчі роботи учнів ліцею.

9 жовтня у 5МТ класі (26учнів) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Криниця людської мудрості».

 

 

 

12 жовтня у 3ХО класі (30учнів) бібліотекарі провели літературну подорож «Казковий світ Василя Сухомлинського».

 

 

 

19 жовтня у 3МТ (30учнів) класі був проведений захід (Казкотерапія) за творами В.О.Сухомлинського «Я прочитаю тобі казку».

 

 

22 жовтня в бібліотеці ліцею була організована виставка творчих робіт учнів 5-9-х класів «Мозаїка творчих ідей».

 

 

23 жовтня у 5ХО класі (32 учня) була проведена бесіда за творчістю В.О.Сухомлинського «Серце, віддане дітям».

 24 жовтня в бібліотеці ліцею пройшла зустріч  з учасниками зразкової літературної студії «Ліра» (22 учня).

 

 

25 жовтня в ліцеї проходив День відкритих дверей для батьків. В бібліотеці ліцею був проведений круглий стіл «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям», а також відбулася презентація книжкової виставки «Його вічний слід на землі». Всього у заході взяли участь 57 батьків .

Також протягом усього Місячника проходила акція «Подаруй книгу бібліоте-ці». Всього подарували 61 книгу (45 батьків), це художня література і довідкові видання.

Таким чином під час Місячника всього проведено дев’ять заходів у яких взяли участь учні 3-4-х кл. -82 ; учні 5-9-х кл.- 110; батьків – 102.

 

Завідувач бібліотекою Попова А.В. 

                        

21 лютого 2018 року у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв був проведений віче- реквієм «Вони тримали за нас небо». Цей захід був присвячений Дню Героїв Небесної сотні та роковинам подій на Майдані.

Захід був проведений  в актовій залі ліцею з учнями 7 ХО, 8ХО, 9ХО, 9МТ та 11МХТО класів. Також були запрошені гості: радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань АТО – Кохановський Є.О.,член громадської організації Тандур В.А., вдова героя АТО Стадника Сергія  Стадник Я.О., мама загиблого героя АТО Райхерта Олександра – Райхерт Н.М. та Максим Райхерт, учень 8ХО кл. ХТЛМ  . Цей захід був  проведений разом з  бібліотекарями  ЦБС №15 – Собчук Н.О., Дадашевою А.О. завідувачем   бібліотекою  Херсонського Таврійського ліцею мистецтв - Поповою А.В.

Під час проведення  заходу учням була представлена презентація «Україна та її сучасні герої», присвячена трагічним подіям на Майдані і героям Небесної сотні. Також були використані відеоматеріали з документального фільму «Герої не вмирають» - про бійців Херсонщини, які загинули під час антитерористичної операції на сході України .Завідувач бібліотекою ліцею Попова А.В. представила книжкову виставку «Хронологія мужності», де були представлені книги і періодичні видання про трагічні події на майдані. Також була представлена книга «Хронологія мужності. 2014-2015». Це альбом –реквієм про загиблих  херсонців, котрі віддали своє життя  за суверенітет та незалежністьУкраїни у 2014-2015 рр.

 

Гості розповіли про свою участь у антитерористичній операції , а також про своїх  побратимів, які загинули під час АТО. Учні 11-го кл. Аня Сичинська, Пересипкін Віталій і учениця 10-го кл. Малік Дар’я прочитали вірші, присвячені героям Небесної сотні. В кінці заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

Афіша Афіша
02 Травня
З 1 ТРАВНЯ Херсонський Таврійський ліцей починає приймати ЗАЯВИ від батьків щодо зарахування дітей до 1 КЛАСУ! Додаткова інформація +380677628709 viber, +380505200530
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує набір учнів у 1-11 класи на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує НАБІР УЧНІВ у 1, 10-11 КЛАСИ на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
14 Березня
З 14 березня 2022 року освітній процес в Херсонському Таврійському ліцеї Херсонської міської ради продовжено за дистанційною формою навчання або використання її елементів.
01 Листопада
Шановні батьки, інформуємо Вас, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 р. № 2234, з метою захисту підлітків, віком 12-17 років від COVID-19 за Вашим бажанням, Ви можете щепити ваших дітей вакциною Pfizer. Для того щоб щепити перейдіть за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rekomenduvali-schepiti-vid-covid-19-ditej-12-za-najavnosti-usih-rutinnih-scheplen
ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей ?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору