НовиниНовини

13 Липня
Міський творчий конкурс "Ми діти твої, Україно!"
Міський творчий конкурс
Вихованці творчих студій образотворчого відділення "Палітра" та "Перспектива" під курівництвом своїх керівників брали активну участь у міському творчому конкурсі "Ми діти твої, Україно!". За підсумками маємо такі результати: "Перспектива"- керівник Надеєва Н.М.: (Старша вікова група) 6 Дипломів I ступеня 1 Диплом II ступеня (Середня вікова група) 9 Дипломів I ступеня 2 Дипломи II ступеня. (Молодша вікова група) 3 Дипломи I ступеня 2 Дипломи II ступеня 1 Диплом III ступеня "Палітра"- керівник Гуран В.В.: (Старша вікова група) 3 Дипломи I ступеня (Середня вікова група) 2 Дипломи I ступеня 1 Диплом II ступеня 2 Дипломи III ступеня (Молодша вікова група) 2 Дипломи I ступеня 1 Диплом II ступеня 1 Диплом III ступеня.
Детальніше
05 Липня
IX Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "Лиманські зорі"
IX Міжнародний двотуровий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв
Вітаємо зразковий художній хореографічний колектив "Neo- Dance" з дипломом лауреата 1 ступеня у IX Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Лиманські зорі". Висловлюємо подяку керівникам: Окуневській Н.В., Окуневському В.А. та концертмейстру Разсуждай М.О.. Бажаємо легких перемог та творчих звершень.
Детальніше
28 Червня
II Міжнародний конкурс мистецтв "Fresh Art"
II Міжнародний конкурс мистецтв
Вітаємо вихованців літературної студії "Ліра": Шепету Анастасію з Дипломом Другої Премії, Єлєтіну Єву з Дипломом Першої Премії, Очеретну Софію з Дипломом Першої Премії у II Міжнародному конкурсі мистецтв "Fresh Art" і номінації авторська проза. Дякуємо Звягінцевій Н.Д. за співпрацю та професіоналізм. Натхнення та нових авторських звершень.
Детальніше
22 Червня
XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "ТОЛОКА"
XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва
Вітаємо з Дипломом Лауреата II ступеня в номінації "стилізована хореографія" Народний художній хореографічний колектив "Ізюмінка" та керівника Окуневську Наталію. Бажаємо завжди тримати ритм та безперешкодно йти до нових звершень!
Детальніше
19 Червня
Міський творчий конкурс декоративно- прикладного мистецтва "Чарівні рученята"
Міський творчий конкурс декоративно- прикладного мистецтва
Вихованці творчих студій образотворчого відділення взяли активну участь у Міському творчому конкурсі декоративно- прикладного мистецтва "Чарівні рученята". В результаті отримали дипломи різних ступенів. Висловлюємо щиру подяку керівникам: Гуран В., Надєєвій Н.,Єльсуковій Т., які являються творчими наставниками та мотиваторами до розвитку творчих здібностей учнів.
Детальніше
17 Червня
Міжнародний конкурс мистецтв "Величне мистецтво"
Міжнародний конкурс мистецтв
Вітаємо Іваніцьку Ольгу з Дипломом Першої Премії у Міжнародному конкурсі мистецтв "Величне мистецтво" у жанрі народні інструменти. Висловлюємо подяку Усенко С.В., яка докладає великих зусиль в роботі над розвитком талантів наших дітей.
Детальніше
15 Червня
Міжнародний багатожанровий фестиваль "Star Waves 2024"
Міжнародний багатожанровий фестиваль
Кур"янінова Альона нагороджується Дипломом за I місце у Міжнародному багатожанровому фестивалі "Star Waves 2024". Учениця виступала в номінації хореографія: народна стилізація, соло. Подякою відзначені наставники: Окуневський В. та Окуневська Н.за сумлінну працю, розвиток і популяризацію хореографічного мистецтва серед дітей та молоді.
Детальніше
14 Червня
Усеукраїнський конкурс "Платформа талантів"
Усеукраїнський конкурс
Вітаємо з перемогою гурток "Збережемо природу рідного краю" в Усеукраїнському конкурсі "Платформа талантів"! Наші маленькі вихованці разом зі своєю керівницею Ольгою ЦАРУК, здобули І місце з їхньою відеороботою про красу краєвидів неньки України. Пишаємося нашими маленькими, але вже дорослими переможцями!
Детальніше
10 Червня
Досягнення учнів 3-ХТ класу!
Досягнення учнів 3-ХТ класу!
Протягом року учні 3-ХТ класу брали участь у різноманітних олімпіадах і конкурсах, щоб поглибити свої знання та навички. Їх наполегливість, старанність та підтримка батьків дали їм можливість отримати численні нагороди.
Детальніше
10 Червня
Випускний 2024!
Випускний 2024!
Випускний - неабияке свято, яке викликає радість та сум водночас. Щороку наш навчальний заклад випускає у відкритий простір дорослого життя юних лідерів думок, учнів, чиї голоси назавжди збережуть стіни рідного ліцею.
Детальніше
10 Червня
Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "Великодні візерунки"
Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв
Юні вихованці літературної студії "Ліра" брали участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Великодні візерунки". Дівчатка демонстрували свої роботи у жанрах авторська поезія та проза. Презентуємо такі нагороди: Долгополова Богдана- Диплом Перша Премія; Шепета Анастасія- Диплом Перша Премія; Бернацька Вероніка- Диплом Перша Премія; Єлєтіна Єва- Диплом Перша Премія; Літвін Ольга- Диплом Перша Премія; Гамоцька Ірина- Диплом Перша Премія. Висловлюємо подяку Звягінцевій Н.Д. за бездоганну підготовку до конкурсу та плідну співпрацю з учасниками в дистанційному форматі.
Детальніше
08 Червня
Міський онлайн-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "ТВОРЧІСТЬ.ФАНТАЗІЯ.МИСТЕЦТВО"
Міський онлайн-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
Вихованці творчих студій образотворчого відділення "Палітра" та "Перспектива", під керівництвом талановитих педагогів Надєєвої Н.М. та Гуран В.В., брали участь у міському онлайн-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "ТВОРЧІСТЬ.ФАНТАЗІЯ.МИСТЕЦТВО". Діти відзначилися своєю активністю, креативністю, талантом та в результаті здобули велику кількість нагород. Ми пишаємося Вами.
Детальніше
05 Червня
Міжнародний конкурс "Пражська рапсодія"
Міжнародний конкурс
Музичні колективи та солісти брали участь у Міжнародному конкурсі мистецтв "Пражська рапсодія". Камерний оркестр "Allegro"- Диплом Лауреата 1 ступеня. Керівник Захоженко О.В., концертмейстер Піскунова В.В. ; Хоровий колектив "Contabile"-Диплом Лауреата 1 ступеня. Керівник Савченко О.Л., концертмейстер Соколенко Н.В.; Оркестр народних інструментів- Диплом Лауреата 1 ступеня. Керівник Яценко О.В., концертмейстер Волович І.Д.; Оркестр духових інструментів- Диплом Лауреата 1 ступеня. Керівник Філенко А.В., концертмейстер Кулініч К.К.; Кубатко Ілля- Диплом Лауреата 1 ступеня. Керівник Прилуцька О.П. Чепурко Зоя-Диплом Лауреата 2 ступеня. Керівник Прилуцька О.П. Дякуємо всім за такі результативні здобутки!
Детальніше
04 Червня
Ура! Канікули!
Ура! Канікули!
Завершення навчального року завжди викликає багато емоцій – радість від досягнень, передчуття літніх канікул та трохи смутку від прощання з однокласниками та вчителями на кілька місяців. Попереду літо, сповнене пригод та нових вражень, але вже зараз усі з нетерпінням чекають зустрічі у новому навчальному році, щоб знову поринути у захоплюючий світ знань та дружби.
Детальніше
03 Червня
II Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"
II Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості
Радіємо перемогами наших дітей у II Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй". Слива Руслана - Диплом Переможця I місце. Тогушева Діана- Диплом Гран-Прі Подяка за підготовку учасників до конкурсу, невпинну підтримку та постійний розвиток творчих здібностей учнів висловлюється Надєєвій Н.М.
Детальніше
Новини
Афіша Афіша
02 Травня
З 1 ТРАВНЯ Херсонський Таврійський ліцей починає приймати ЗАЯВИ від батьків щодо зарахування дітей до 1 КЛАСУ! Додаткова інформація +380677628709 viber, +380505200530
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує набір учнів у 1-11 класи на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує НАБІР УЧНІВ у 1, 10-11 КЛАСИ на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
14 Березня
З 14 березня 2022 року освітній процес в Херсонському Таврійському ліцеї Херсонської міської ради продовжено за дистанційною формою навчання або використання її елементів.
01 Листопада
Шановні батьки, інформуємо Вас, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 р. № 2234, з метою захисту підлітків, віком 12-17 років від COVID-19 за Вашим бажанням, Ви можете щепити ваших дітей вакциною Pfizer. Для того щоб щепити перейдіть за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rekomenduvali-schepiti-vid-covid-19-ditej-12-za-najavnosti-usih-rutinnih-scheplen
ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей ?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору