НовиниНовини

18 Травня
Науково-практична конференція «Організація діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану»
Науково-практична конференція «Організація діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану»
17 травня 2024 року в Херсонському Таврійському ліцеї Херсонської міської ради відбулась науково-практична конференція «Організація діяльності ліцеїстів в умовах воєнного стану», яка є результатом реалізації програми ІІІ формувального етапу всеукраїнського експерименту «Розвиток креативної особистості в художньо-освітньому просторі ліцею мистецтв». Понад 60 учасників заходу об’єднали зусилля задля висвітлення досвіду організації творчої діяльності учнів в умовах воєнного стану, узагальнення змісту, форм і методів експериментальної роботи з розвитку креативної особистості ліцеїстів. Педагогічний і учнівський колектив ліцею вже третій рік поспіль успішно реалізує завдання програми експериментальної роботи. Аспектові результативності роботи педагогічного колективу в освітньому просторі Херсонського Таврійського ліцею в умовах воєнного стану й дистанційного навчання присвятила доповідь директорка Херсонського Таврійського ліцею Анжеліка Іванівна Мельник. Червоною ниткою на пленарному засіданні пролунали тези щодо значущості партнерства закладів освіти, які мають беззаперечний потенціал для розвитку емоційного інтелекту в мистецькому просторі (кандидатка історичних наук, доцентка кафедри суднобудування та ремонту суден Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Г. В. Коновалова й кандидатка педагогічних наук, доцентка, викладач-методист, заступниця директора з навчально-методичної роботи КЗ СМО «Музична школа №3» Херсонської міської ради К. О. Щедролосєва). Особливу увагу було приділено питанням проєктної діяльності педагогів і учнів як складової реалізації всеукраїнського експерименту з теми «Розвиток креативної особистості в художньо-освітньому просторі ліцею мистецтв» (заступниці директора з навчально-виховної роботи Херсонського Таврійського ліцею Херсонської міської ради кандидатка педагогічних наук, доцентка Н. І. Чабан, Н. Д. Осинкіна й О. І. Тімуш,) та організації роботи творчих колективів у дистанційному форматі (заступниця директора з виховної роботи І. А. Бернацька). Кожен виступ як на пленарному засіданні, так і на трьох платформах став своєрідним звітом педагогів і учнів про науково-методичні й творчі досягнення перед широким загалом, захистом власної концептуальної позиції, реалізацією спільного проєкту, що проходить у форматі експериментальної роботи всеукраїнського рівня. Ґречно дякуємо нашим партнерам – управлінню освіти Херсонської міської ради, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Управлінню освіти Херсонської міської ради, завдяки співпраці з якими стало можливим проведення заходу такого рівня.
Детальніше
17 Травня
Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв "Таланти України"
Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв
Наша Іваніцька Оля знову відзначена призовою нагородою! Цей раз Диплом Першої Премії отримує у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв "Таланти України". Подяка Усенко С.В. за бездоганну підготовку учасниці до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури України.
Детальніше
17 Травня
Урок хореографічного мистецтва присвячений Дню вишиванки.
Урок хореографічного мистецтва присвячений Дню вишиванки.
16 травня вчитель Мирошниченко К.В. провела урок з 2 хореографічним класом до Дня вишиванки. Діти розширили свої знання про її історію, символічність, розучили тематичну руханку. Вишиванка- це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.
Детальніше
16 Травня
День цивільного захисту 2024!
День цивільного захисту 2024!
16 травня 2024 року в Херсонському Таврійському ліцеї було проведено День цивільного захисту в дистанційному форматі.
Детальніше
16 Травня
Обласна науково-практична конференція «Мистецький спротив Херсонщини: сучасні виклики, актуальні проблеми»
Обласна науково-практична конференція «Мистецький спротив Херсонщини: сучасні виклики, актуальні проблеми»
«Педагогічні технології залучення учнів Херсонського Таврійського ліцею до самостійної творчої діяльності з музичного напряму освітньої підготовки ліцеїста в умовах воєнного стану» цю тему на ІV обласній науково-практичній конференції «Мистецький спротив Херсонщини: сучасні виклики, актуальні проблеми» розкрила вчитель музичних дисциплін вищої категорії Херсонського Таврійського ліцею Волович Ірина Дмитрівна. У виступі пані Ірини з яскравими слайдами було презентовано досвід роботи вчителів музично-естетичного циклу музичного відділення ліцею із залученням різних форм та методик роботи на різних платформах навчання. Зразкові художні колективи ліцею системи Міністерства освіти та науки України є окрасою закладу та мають свою цікаву творчу історію. Це і оркестр народних інструментів, оркестр духових інструментів, хоровий колектив «Cantabile” та камерний оркестр «Allegro”. Для учасників конференції, Ірина Дмитрівна запропонувала послухати виступ акордеоніста Кубатко Іллі, учня 9 класу вчителя Прилуцької Ольги Павлівни та бандуристки Іваницької Ольги, учениці 8 класу, вчителя Усенко Світлани Василівни. Всі мають яскравих учнів, але продемонструвати їх досягнення для всіх колег вирішила саме пані Ірина, чим запамʼяталася серед інших виступаючих колег.
Детальніше
16 Травня
Ліцейська зустріч "Сильні разом" 2024 р.
Ліцейська зустріч
Херсон був під окупацією майже 9 місяців, з початку звільнення кожен день переживає страшні обстріли, але Херсонський Таврійський ліцей продовжує освітню діяльність дистанційно. 11 травня 2024 року в стінах Київського Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася очна ліцейська зустріч під назвою «Сильні разом» - зустріч учителів, випускників, учнів і батьків, приурочена до Дня народження ліцею. Попри всі життєві виклики, це була чудова можливість поспілкуватися наживо, відчути родинний затишок та радість довгоочікуваної зустрічі. Кожен зміг поділитися успіхами, згадати приємні спогади з минулого і просто від душі посміятися або поплакати. Своїми виступами порадували випускники: студентка Одеської консерваторії Світлана Польських, джазова співачка Аліна Залозна (Куртоглу), співачки АЗІЗА (Ліза Кобиляцька) та Мрія (Марія Чумак), теле-радіоведучий Денис Жупник, бандуристка, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Наталя Клюєва. До привітань ліцею долучилися: народний театр «Березіль» Національного університету біоресурсів і природокористування України, художній керівник та режисер: старший викладач кафедри культурології, членкиня театральної спілки діячів України Наталія Тітенко; заслужений діяч мистецтв України, доцент, завідувач кафедри хореографії Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, педагог-балетмейстер, член Національної хореографічної спілки України та асоціації діячів естрадного мистецтва України – Володимир Грек. Багато було сказано приємних слів, щасливі обличчя та відкриті обійми не можна передати дистанційно, тому очна зустріч попри всі небезпеки показала щиру душу нашого закладу.
Детальніше
15 Травня
Інформаційні матеріали щодо цивільного захисту
Інформаційні матеріали щодо цивільного захисту
Детальніше
15 Травня
План-графік проведення Дня Цивільного захисту 2024
План-графік проведення Дня Цивільного захисту 2024
16 травня 2024 року відбудеться День цивільного захисту в ліцеї! Приєднуйтесь в онлайн-форматі до цікавих та корисних тренувань з безпеки та готовності до небезпек. Разом ми будемо навчатися, спілкуватися та підтримувати один одного навіть на відстані! План-графік проведення Дня Цивільного захисту за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1WQKuplCMDPoReURApf0C_-4l4kiCgD3s/view
Детальніше
15 Травня
Вітання від наших дорогих випускників та вчителів ліцею.
Вітання від наших дорогих випускників та вчителів ліцею.
*До дня народження ліцею* Середина травня. Вже тепло доволі. Відбуваються різні свята. День особливий - народження школи. Святкуємо всі ми, і я зокрема. Багато чого дає нам ліцей. Вчать тут мистецтвам дотепних дітей. Хоча всі ми зараз не в стінах ліцею, Але він живе. І я так розумію: Ось мирні вже дні - повертаємось ми. У храмі мистецтв знов звучать голоси. Від студії "Ліра" Ірина Гамоцька, 7-ХО
Детальніше
15 Травня
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІЦЕЮ!!!!!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІЦЕЮ!!!!!
З нагоди Дня народження нашого рідного ліцею, учень 4 М класу ПОТЬОМКІН ТИМОФІЙ (вчитель з фаху Воронін Г.В.) дарує всьому колективу, всім учням та їх батькам музичний дарунок.
Детальніше
15 Травня
II Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв "Країна Кобзаря"
II Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв
Дипломом Лауреата 1 Премії у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Країна Кобзаря" театр юного глядача "Арт-Ліцей". Учні разом з керівниками приготували проєкт до дня народження генія, пророка та простої Людини- Тараса Шевченка. Висловлюємо подяку керівникам: Савчук В.А., Савчук В.В., Шепель А.В. за високу професійну майстерність, підтримку та духовне збагачення підростаючого покоління.
Детальніше
13 Травня
Онлайн урок до Дня Європи від освітнього центру Верховної ради України
Онлайн урок до Дня Європи від освітнього центру Верховної ради України
В цей день учні 9-ХО класу разом з їхнім класним керівником Наталією ОКУНЕВСЬКОЮ долучилися до спеціального онлайн уроку від освітнього центру Верховної ради України. Упродовж уроку учні мали можливість продемонструвати свої знання та взяли участь у вікторині.
Детальніше
13 Травня
Обласний відкритий літературний конкурс літературних творів у жанрі фантастики та фентезі "ФанФест-2024"
Обласний відкритий літературний конкурс літературних творів у жанрі фантастики та фентезі
Вихованці літературної студії "Ліра" презентують свої здобутки у обласному відкритому літературному конкурсі літературних творів у жанрі фантастики та фентезі "ФанФест-2024": Бернацька Вероніка- Диплом у номінації "Приз читацьких симпатій"; Савчук Софія-Диплом III місце; Літвін Ольга- Диплом в номінації "За оригінальність історії". Яскравий результат співпраці талановитих учениць та творчого, досвідченого наставника- Звягінцевої Н.Д..
Детальніше
12 Травня
Міжнародний день Матері!
Міжнародний день Матері!
Напередодні Міжнародного дня Матері учні 5 та 6 класів разом з вчителем англійської мови Вікторією МАРИЩУК готувались вітати матусь. Під час уроку учні ліцею з любов’ю, з трепетом, кожен по своєму розповідав про свою маму: про її вподобання, хобі та таланти. Любі матусі, бажаємо вам здоров'я і щастя! Нехай діти зростають у мирній Україні і радують вас своїми досягненнями!
Детальніше
11 Травня
Уроки історії до Дня Європи в 8-х класах
Уроки історії до Дня Європи в 8-х класах
Учитель історії Наталія СКИБА вміє зацікавити і надихнути своїх учнів на вивчення історії. Її уроки до Дня Європи в 8-х класах були яскравим прикладом цього. Кожен урок став новою сторінкою в книзі минулого, відкриваючи перед учнями не лише аспекти історії Європи, а й розуміння сучасності. Така атмосфера в класі дарує дітям можливість бачити зв'язок між минулим і сьогоденням, роблячи навчання цікавим та пізнавальним.
Детальніше
Новини
Афіша Афіша
02 Травня
З 1 ТРАВНЯ Херсонський Таврійський ліцей починає приймати ЗАЯВИ від батьків щодо зарахування дітей до 1 КЛАСУ! Додаткова інформація +380677628709 viber, +380505200530
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує набір учнів у 1-11 класи на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує НАБІР УЧНІВ у 1, 10-11 КЛАСИ на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
14 Березня
З 14 березня 2022 року освітній процес в Херсонському Таврійському ліцеї Херсонської міської ради продовжено за дистанційною формою навчання або використання її елементів.
01 Листопада
Шановні батьки, інформуємо Вас, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 р. № 2234, з метою захисту підлітків, віком 12-17 років від COVID-19 за Вашим бажанням, Ви можете щепити ваших дітей вакциною Pfizer. Для того щоб щепити перейдіть за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rekomenduvali-schepiti-vid-covid-19-ditej-12-za-najavnosti-usih-rutinnih-scheplen
ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей ?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору