Зразковий художній колектив літературна студія "Ліра"

Зразковий художній колектив літературна студія «Ліра»


був створений у 1992 році на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Федоровською Ладою Костянтинівною.

Керівник

Звягінцева Надія Дмитрівна

Головна мета занять у літературній студії - це виховання активної творчої особистості, що здатна мислити не шаблонно, а креативно.
Учасники зразкової літературної студії «Ліра» щорічно беруть участь у міських («Мова моя калинова», імені М. Братана); обласних («Поетичний вернісаж», «Наша земля - Україна», «Поетичний камертон Ліни Костенко»), всеукраїнських («Море талантів»(Одеса), «Стежками Каменяра»(Львов), («ПероДактиль»(Біла Церква), «Творчі канікули», «Не жартуй з вогнем» (Київ), «Антракт» (Херсон); міжнародних («Морський зорепад», «Зіркова погулянка», «Молода КороНація») і відкритих літературних конкурсах («ФантФест»).

Твори письменників-початківців надруковані у збірках «Творчі канікули» (Київ), «Море талантів» (Одеса), «Кличе незміряний світ» (Херсон), у трьох альманах фестивалю «Антракт», а також у веб-виданнях Херсонської обласної дитячої бібліотеки імені Дніпрової Чайки «Звучи у нашім ріднім краї безсмертне слово Кобзаря» та «Пелюстки для Ліни».

Щорічно літературна студія «Ліра» випускає альманахи: «Чарівні веснянки (2005-2012); «Рядки, які дарують радість»(2013-218), «Дзвінка ліцейська ліра» 2019-2020); 4 рази на рік виходить газета «Літературна сторінка».

Юних поетів запрошують на виступи в бібліотеки міста та інші школи. Вони презентують свою творчість на загальноосвітніх уроках та виховних годинах.

 

Наші досягнення у 2019-2020 р.

 

Всеукраїнський літературний конкурс «Море талантів» у рамках Міжнародного книжкового форуму «Корнейчуковський фестиваль «Зелена хвиля»(Одеса).

Дипломи отримали:

У номінації «Поезія» - Орина Горбунова, Олександр Ворошилов, Микола Рябцев, Антон Мітелка, Анастасія Афанасьєва, Данило Горобець, Тимофій Созінов, Віра Кабакова, Віолетта Тімофєєва, Ірина Єпіфанова, Марухіна Христина, Марія Нестеренко.

У номінації «Проза» - Ольга Літвін (двічі),  Віолетта Тімофєєва, Анастасія Мехасюк, Катерина Кабакова, Віра Кабакова.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Творчі канікули" (обласний етап, у конкурсі 7 номінацій і 2 вікові групи):

І місце – Осипчук Олександра(двічі), Савчук Софія, Літвін Ольга, Волканіна Катерина, Марухіна Христина, Катречко Марія, Тімофєєва Віолетта, Нестеренко Марія;

ІІ місце – Горобець Данило, Тімофєєва Віолетта, Сєрік Іван, Віра Кабакова;

ІІІ місце - Старовойт Поліна, Єпіфанова Ірина.

У Всеукраїнському учнівському літературно-мистецький конкурсі «Стежками Каменяра» (Львів-Київ) брали участь твори 12 членів студії, ІІІ місце присуджено Осипчук Олександрі (5-мт), а керівник студії отримала подяку за підписом міністра освіти України.

Журі щорічного відкритого конкурсу в жанрі фентезі і фантастики «ФантФест», яке очолює Дара Корній (Лівів), приніс перемоги та призові місця творам Літвін Ольги(двічі), Волканіної Катерини, Катречко Марії, Кабакової Катерини, Тімофєєвої Віолетти, Старовойт Поліни, Нестеренко Марії.

У обласному конкурсі від Малої академії наук «Дивовижний світ фантазій» переможцями і призерами стали Григорова Вікторія, Єпіфанова Ірина, Сєрік Іван, Віра Кабакова (у двох номінаціях), Марія Нестеренко.

У щорічному обласному (заочному) конкурсі «Поетичний вернісаж» переможцями і призерами за два роки стали 15 членів студії.

 

20200809_173302

 

все 3-хо (1)

 

 

Афіша Афіша
08 Жовтня
УВАГА! Змінено графік осінніх канікул! З 22 по 28 жовтня. На заняття до ліцею 29 жовтня.
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору