Зразковий художній колектив літературна студія "Ліра"

Зразковий художній колектив літературна студія «Ліра»


був створений у 1992 році на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Федоровською Ладою Костянтинівною.
З 2006 року колективом керує вчитель І категорії,
член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України»,
автор двох збірок для дітей
«Далёкая планета» та «Про що шепоче листя»,
а також збірки ліричних творів «Такая, как все»
Омельчук Тетяна Сергіївна

Головна мета занять у літературній студії - це виховання активної творчої особистості, що здатна мислити не шаблонно, а креативно.
Учасники літературної студії «Ліра» беруть участь у міських («Мова моя калинова»), обласних («Поетичний вернісаж», «Наша земля - Україна», «Поетичний камертон Ліни Костенко»), всеукраїнських («Не жартуй з вогнем»), міжнародних («Морський зорепад», «Зіркова погулянка», «Молода КороНація») і відкритих («ПероДактиль») літературних конкурсах. Також є постійними учасниками Всеукраїнського фестивалю «Ан Т-Р-Акт».
Юних поетів запрошують на виступи в бібліотеки міста та інші школи. Вони презентують свою творчість на загальноосвітніх уроках та виховних годинах.
Твори поетів-початківців надруковані у веб-виданнях обласної дитячої бібліотеки імені Дніпрової Чайки «Звучи у нашім ріднім краї безсмертне слово Кобзаря» та «Пелюстки для Ліни».
Щорічно літературна студія «Ліра» випускає альманах «Рядки, які дарують радість» і 4 рази на рік виходить газета «Літературна сторінка».

 

Наші досягнення

2017-2018 н.р.


Теременко Анна - ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Морський зорепад»;
Роздобудько Анна - І місце у міському етапі обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна»;
Єпіфанова Ірина - ІІІ місце у дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль» (м. Біла Церква);
Єпіфанова Ірина - диплом І ступеня в обласному (заочному) конкурсі авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» у номінації «Ліричні твори», диплом І ступеня у номінації «Гумористичні мотиви»;
Клименко Діана - диплом ІІІ ступеня в обласному (заочному) конкурсі авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» у номінації «Ліричні твори»;
Маілян Аделіна - диплом ІІІ ступеня в обласному (заочному) конкурсі авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» у номінації «Ліричні твори», диплом І ступеня у номінації «Гумористичні мотиви»;
Петренко Варвара - диплом ІІІ ступеня в обласному (заочному) конкурсі авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» у номінації «Ліричні твори»;
Теременко Анна - диплом ІІІ ступеня в обласному (заочному) конкурсі авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» у номінації «Ліричні твори», диплом І ступеня у номінації «Гумористичні мотиви».

 

ГАЗЕТА «ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА»

Літературна сторінка №1

Літературна сторінка №2

Літературна сторінка №3

Літературна сторінка №4

Літературна сторінка №10

Літературна сторінка №11

Літературна сторінка №12

Літературна сторінка №13

Літературна сторінка №14

Літературна сторінка №15

Літературна сторінка №16

Літературна сторінка №23

Літературна сторінка №24-25

Літературна сторінка №26

Літературна сторінка №27

АЛЬМАНАХ «РЯДКИ, ЯКІ ДАРУЮТЬ РАДІСТЬ»

Рядки, які дарують радість (2013)

Рядки, які дарують радість (2014)

Рядки, які дарують радість (2015)

Рядки, які дарують радість (2016)

Рядки, які дарують радість (2017)

Рядки, які дарують радість (2018)

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору