МО вчителів природничо-математичних дисциплін

 

     Методичне об'єднання вчителів природничо - математичних дисциплін

Склад методичного об'єднання:

Шех Олена Анатоліївна - керівник МО, учитель математики І категорїї;

Гринько Світлана Владиславівна - учитель хімії вищої категорії, старший учитель, переможець конкурсу «Учитель року »

Біленко Інна Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики вищої категорії;

Гуменюк Анжела Іванівна - учитель фізики та астрономії вищої категорії;

Мащенко Наталя Анатоліївна - учитель географії вищої категорії, старший учитель;

Ракома Світлана Василівна - учитель математики І категорії;

Полещук Вікторія Сергіївна - учитель інформатики  вищої категорії;

Богун Ігор Миколайович - учитель фізичної культури І категорії

Терещенко Людмила Василівна -  учитель трудового навчання І категорії

Пуленець Сергій Миколайович - учитель праці, вища категорія

Патинська Ірина Василівна - учитель біології І  категорії


      Природничо-математичні дисципліни в ХТЛМ викладаються в повному обсязі базової школи. На ІІІ ступені навчання - на рівні стандарту. Викладання цих предметів здійснюється, за можливістю, на інтеграційній основі. Щорічно проводиться тиждень природничо - математичних наук, який сприяє розвитку інтересу учнів до природничих наук, дозволяє їм проявити свої творчі здібності, краще розуміти зв'язок людини з природою.

     Ліцеїсти беруть активну участь у таких Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, як «Кенгуру», «Левеня», «Колосок». Більше половини учасників таких конкурсів стабільно показують добрі результати.

    Наші учні були переможцями міської олімпіади з математики, посідали призові місця в конкурсі «Юний математик», а також обласних і Всеукраїнських олімпіадах з географії.
          Учитель хімії - переможець міського конкурсу «Вчитель року - 1998», учитель інформатики - лауреат конкурсу «Вчитель року - 2013».

 

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору