Хореографічнии колектив

Хореографічний колектив «Джерельце»

 

Хореографічний колектив «Джерельце» був створений у 1991 р. на відділенні хореографії ХТЛМ. 

Керівник колективу

Богданова Світлана Юріївна 

випускниця Київського державного інституту культури, член Національної хореографічної спілки України, магістр хореографії, вчитель вищої категорії, володарка золотої відзнаки Української ради танцю «Кращий хореограф року - 2005».

У 2001 році отримала подяку від голови обласної державної адміністрації О.Є. Вербицького та голови обласної ради В.М.Третьякової  за участь у творчому звіті Херсонської області у м. Києві, присвячений незалежності України.

У 2006 році  отримала грамоту від управління культури виконкому Херсонської міської ради О.М.Радова і подяку від управління культури О.М.Федотової.

У 2008 році – Подяка від правління обласного об’єднання Національної спілки  хореографів України. Подяка від голови оргкомітету  Всеукраїнського конкурсу «Натхнення» доцента ХДУ М.Г.Левченко.

У 2010 році – Подяка від голови оргкомітету  Всеукраїнського конкурсу «Натхнення», заслуженнгог працівника культури України, кандидата педагогічних наук, професора М,Г,Левченко за творчий підхід у підготовці дітей к участі у Всеукраїнському конкурсі хореографічних колективів «Натхнення».

У 2012 році – Подяка від голови журі завідуючої кафедрою класичної хореографії та методики викладання ХДУ, доцента кафедри, Заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України, голови Херсонської обласної філії Національної спілки хореографів України А.Є. Рехліцкої .

У 2012 році – Грамота від начальника управління освіти Херсонської міської ради Ю.Н. Ніконова.

У 2013 році – Подяка від голови журі Всеукраїнського конкурсу «Магія танцю» завідуючої відділом театрального та циркового мистецтва Українського державного центру позашкільної роботи Міністерства освіти і науки України м. Києва  Є.З. Герчикової, члена спілки театральних діячів України, відмінника освіти України.

У 2013 році – Грамота Суворовської районної ради у м. Херсоні творчому колективу «Джерельце» керівник С.Ю.Богданова від голови Херсонської районної ради М.Ф. Дурницького.

 

Хореографічний колектив «Джерельце» живе активним творчим життям ліцею, бере участь у благодійних концертах, семінарах міста та області. Учасники колективу, випускники ліцею, навчаються у вищих навчальних закладах України: Херсонському державному університеті, Київській національній академії естрадного циркового мистецтва, Київському державному університеті культури та мистецтв. Учасниця колективу Нгуєн Віолетта - золота медалістка ліцею - 2007 р., чемпіонка України та Росії з естрадного танцю, має 150 золотих медалей Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів з сучасної хореографії, стала учасницею І та ІІІ сезону Українського телевізійного проекту «Танцюють всі»

Творчі досягнення колективу: 
- золота медаль на IV етапі чемпіонату України (м. Черкаси) 
- золота медаль чемпіонату Росії «Данс-шоу» (м. Москва) 
- три дипломи І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографії «Літо-УРТ-Данс» (м. Чернігів) 
- лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського 
- Міжнародний конкурс-фестиваль «Зірковий Сімеїз»
- Гран-прі обласного конкурсу малих хореографічних форм «Запалимо зірку»
- дипломанти регіонального конкурсу «Світ талантів» - Південня Україна (м. Херсон)
- лауреати ІІ ступеню хореографічного фестивалю-конкурсу «Танцюй, Херсон» (м. Херсон)
- дипломанти І ступеню відкритого хореографічного фестивалю «Магія танцю» (м. Херсон)
- лауреати ІІІ ступеню 11-го Міжнародного фестивалю-конкурсу «Квітка на камені» (м. Каменець-Подільський)
- лауреати ІІІ відкритого конкурсу юних балетмейстерів «Окрилені танцем» (м. Херсон)
- лауреати ІІІ ступеню обласного конкурсу хореографічних колективів ім. Т.П. Ерліх «Весняний розмай» (м. Каховка)

Участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

– Диплом за перше місце у п’ятому міжнародному фестивалі-конкурсі «Улыбки моря» м. Балчик.

– Диплом за перше місце у другому Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Магія танцю» у номінації «Класичний танець».

– Диплом за участь у третьому міському фестивалі «Танцюй Херсон» у рамках святкування 235-ої річниці дня заснування міста Херсон.

– Диплом за участь у шостому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі авторських хореографічних творів «Верховинця степова криниця» у м. Каховка.

АФIША
11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Osinns barvi22.JPG
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ХТЛМ Телевізійна студія
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору