ВідгукиВідгуки

22.05.19
Надія, пенсионерка (Ромни)

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати на концерті з нагоди 28 річниці з дня його заснування. Всіх присутніх привітала директор ліцею Анжеліка Іванівна Мельник. Вона завжди емоційна і з посмішкою а обличчі (одразу видно, який колектив вона очолює). І ось стали виступати дітки: театрали, хореографи, музиканти. Скільки дуже талановитих людей я побачила! А від пісень я отримала таке задоволення, що словами не передати. Репертуар увесь хороший, але пісні запали мені в душу саме тому, що вони звучали українською мовою. Слова кожної пісні говорили про красу нашої держави, про її багатства, про її талановитих людей. Я дуже вдячна вчителям, які вибрали саме такі пісні, щоб дітки, які співали і які слухали ці пісні запам'ятали на все своє довге і щасливе життя, що наша країна під назвою Україна найкраща в світі. І мені хочеться уже як прабабусі цих діток, щоб вони виросли патріотами своєї країни і любили її так, як кожен із них любить свою маму, бо вона ж у нас ненька-Україна.

Надія, пенсионерка

30.10.18
Олена (Херсон)

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можуть добре працювати на уроці і які знання вони вже здобули. Я сама, як повернулась у своє шкільне життя, хотілось навіть постійно тягнути руку та відповісти.
Хотілося би, щоб такі заходи проводилися частіше і приходило більше батьків, тому що для дитини бачити своїх батьків на уроках - це гордість.
Зауважень не маю ! Всім дякую!
2 ХО Матвієнко О.


День открытых дверей прошел в теплой, дружественной обстановке. Весь пед. коллектив бы очень дружелюбный. Осталась довольна профессиональной подготовкой наших учителей. Большое спасибо за организацию администрации.
2-ХО Тимофеева Е.Р.

Спасибо за организацию и возможность посмотреть на детишек с другой серьезной стороны.
2 ХО Юрченко

Потрібно частіше запрошувати батьків, щоб вони бачили які знання дають дітям, та долучалися до потреб ліцею.
2 ХО Кравченко

Мені все сподобалося, я згодна за охорону і камери. Дуже дякую за цей день.
2 ХО Шапошнікова Я.

Дякую за організацію «Дня відкритих дверей», було цікаво і дуже сподобалося. Викладачі - молодці, ще раз дякую.
2 ХО Савчук Наталя

Дякую за можливість провести день зі своєю дитиною у школі.
Побачити чим живуть учні у шкільний час.
Бажаю почастіше проводити такі заходи для батьків.
2 ХО Спицарь Анна

Дякую дирекції та нашим вчителям за організацію та проведення «дня відкритих дверей».
Мені, як для матері, дуже важливо знати, як моя дитина навчається та поводить себе у навчальному процесі. Сьогодні я отримала задоволення від побаченого.
Хотілося б, щоб такий захід проводили хоча б 2 рази на рік.
2 ХО

 

Залишити відгук:

*
 
*
*
Відгуки
Афіша Афіша
18 Серпня
Увага! Набір учнів!
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору