ВідгукиВідгуки

26.01.21
Тетяна Іванівна (Херсон)
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскраве та красиве. Показувала нам фото. Які ви молодці, директор, завгосп та всі, чиїми руками зроблена тая краса! Ліцей наче розцвів! Кожного року все красивіше стає. Дякуємо!
20.11.20
Валерія (Херсон)
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиваєте їх. Низький вам уклін!
16.11.20
Ольга (Херсон)
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітникам їдальні за мій спокій, бо дитина цілий день на навчанні, але вона не голодна. Для мами це дуже важливо. Дякую!
10.11.20
Тетяна (Херсон)
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особистість. Тут панує творчість, гармонія та затишок. Бажаю всім співробітникам ліцею творчого натхнення та 36.6.
16.10.20
Сергій (Херсон)
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
22.05.19
Надія, пенсионерка (Ромни)

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати на концерті з нагоди 28 річниці з дня його заснування. Всіх присутніх привітала директор ліцею Анжеліка Іванівна Мельник. Вона завжди емоційна і з посмішкою а обличчі (одразу видно, який колектив вона очолює). І ось стали виступати дітки: театрали, хореографи, музиканти. Скільки дуже талановитих людей я побачила! А від пісень я отримала таке задоволення, що словами не передати. Репертуар увесь хороший, але пісні запали мені в душу саме тому, що вони звучали українською мовою. Слова кожної пісні говорили про красу нашої держави, про її багатства, про її талановитих людей. Я дуже вдячна вчителям, які вибрали саме такі пісні, щоб дітки, які співали і які слухали ці пісні запам'ятали на все своє довге і щасливе життя, що наша країна під назвою Україна найкраща в світі. І мені хочеться уже як прабабусі цих діток, щоб вони виросли патріотами своєї країни і любили її так, як кожен із них любить свою маму, бо вона ж у нас ненька-Україна.

Надія, пенсионерка

30.10.18
Олена (Херсон)

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можуть добре працювати на уроці і які знання вони вже здобули. Я сама, як повернулась у своє шкільне життя, хотілось навіть постійно тягнути руку та відповісти.
Хотілося би, щоб такі заходи проводилися частіше і приходило більше батьків, тому що для дитини бачити своїх батьків на уроках - це гордість.
Зауважень не маю ! Всім дякую!
2 ХО Матвієнко О.


День открытых дверей прошел в теплой, дружественной обстановке. Весь пед. коллектив бы очень дружелюбный. Осталась довольна профессиональной подготовкой наших учителей. Большое спасибо за организацию администрации.
2-ХО Тимофеева Е.Р.

Спасибо за организацию и возможность посмотреть на детишек с другой серьезной стороны.
2 ХО Юрченко

Потрібно частіше запрошувати батьків, щоб вони бачили які знання дають дітям, та долучалися до потреб ліцею.
2 ХО Кравченко

Мені все сподобалося, я згодна за охорону і камери. Дуже дякую за цей день.
2 ХО Шапошнікова Я.

Дякую за організацію «Дня відкритих дверей», було цікаво і дуже сподобалося. Викладачі - молодці, ще раз дякую.
2 ХО Савчук Наталя

Дякую за можливість провести день зі своєю дитиною у школі.
Побачити чим живуть учні у шкільний час.
Бажаю почастіше проводити такі заходи для батьків.
2 ХО Спицарь Анна

Дякую дирекції та нашим вчителям за організацію та проведення «дня відкритих дверей».
Мені, як для матері, дуже важливо знати, як моя дитина навчається та поводить себе у навчальному процесі. Сьогодні я отримала задоволення від побаченого.
Хотілося б, щоб такий захід проводили хоча б 2 рази на рік.
2 ХО

 

Залишити відгук:

*
 
*
*
Відгуки
Афіша Афіша
02 Травня
З 1 ТРАВНЯ Херсонський Таврійський ліцей починає приймати ЗАЯВИ від батьків щодо зарахування дітей до 1 КЛАСУ! Додаткова інформація +380677628709 viber, +380505200530
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує набір учнів у 1-11 класи на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
11 Січня
Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради оголошує НАБІР УЧНІВ у 1, 10-11 КЛАСИ на 2024/2025 н.р. За детальною інформацією звертайтеся за тел. +38 (067) 762 87 09, +38 (050) 520 05 30. Електронна адреса ліцею: htl.nabir@gmail.com
14 Березня
З 14 березня 2022 року освітній процес в Херсонському Таврійському ліцеї Херсонської міської ради продовжено за дистанційною формою навчання або використання її елементів.
01 Листопада
Шановні батьки, інформуємо Вас, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.10.2021 р. № 2234, з метою захисту підлітків, віком 12-17 років від COVID-19 за Вашим бажанням, Ви можете щепити ваших дітей вакциною Pfizer. Для того щоб щепити перейдіть за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-rekomenduvali-schepiti-vid-covid-19-ditej-12-za-najavnosti-usih-rutinnih-scheplen
ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей ?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору