Музейні уроки та заходи в ліцеї

5 грудня 2017 року, до Дня Збройних сил України у музеї ХТЛМ відбулася зустріч ліцеїстів 9-х, 10 та 11 класів із представниками військової частини А 1604. Старший лейтенант Алябов В.О., старший прапорщик Горпіщенко Є.В. та молодший сержант Шафранов О.А. розповіли про важку професію – захищати Батьківщину. Для цих людей честь офіцера, обов’язок перед Вітчизною стали понад усе. Коли на Сході України розгорівся конфлікт то наші герої не вагаючись пішли на фронт. Суворі армійські будні, допомога волонтерів та небайдужих людей саме на ці запитання ліцеїстів відверто дали відповідь наші гості. Треба відзначити, і це дуже важливо, серед наших героїв був випускник театрального відділення нашого ліцею 2001 року – Алябов В.О. В кінці зустрічі героїчним гостям ліцеїсти побажали мирного чистого неба і міцного здоров’я. 

06.12.2016 року до Дня Збройних сил України на виховній годині у музеї ХТЛМ відбулась зустріч учнів 9-х класів з Алябовим Євгеном - офіцером 11-ої окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ України старшим лейтенантом юстиції, Голубовичем Юрієм Мироновичем - начальником фізичної підготовки та спорту та Голубович Веронікою Едуардівною - старшим солдатом, механіком озброєння гелікоптера.

15.03.2016р. на класній годині для 8 - 10 класів відбулася зустріч з донькою Миколи Захаровича Видригана льотчика-аса, гвардії старшого лейтенанта, учасника ВВВ, Героя Радянського Союзу.

       

   

 

 

10.11. учні 6кл. класу були присутні на музейному уроці «Випускники – гордість ліцею» 

03.11.2015р. відбувся профорієнтаційний музейний урок «Випускники – гордість ліцею» для учнів 10МХТО класу.

 

16.10.2015р. та 23.10.2015р. для учнів 1ХО та 1 МТ класів було проведено музейний урок «Мій ліцей – моя домівка»

15.09., 22.09. та 29.09.2015р. у музеї ліцею було проведено літературну вітальню «Мій Херсон»  для учнів 8-х класів та учнів 9ХО та 9МТ класу з нагоди святкування Дня м. Херсона 

 

08.09.2015р. відбувся музейний урок «Випускники – гордість ліцею» для учнів 5-х класів, під час якого учні мали змогу познайомитись з найвидатнішими випускниками ліцею мистецтв, преглянути інформацію про їхнє навчання у ВНЗ та подальшу роботу. 

АФIША
26 Січня

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Виступ на фестивалі
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Прямий ефір  телестудії
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Юлія
Щиро вітаємо з професійним святом весь педагогічний колектив ліцею! Бажаємо міцн...
Сергей
У цей святковий день приміть вітання від вдячних випускників з побажанням міцног...
всі відгуки
Вгору