Народний художній хореографічний колектив "Ізюминка"

Народний художній хореографічний колектив

«Ізюминка» 

 

Керівниками колективу є: 

Катерина Володимирівна Мирошниченко

1

 Віталій Андрійович Окуневський

1

Наталя Михайлівна Окуневська

1

Навчально-творчий процес забезпечує умови для розвитку творчих здібностей, опанування спеціальними знаннями, вміннями та навичками мистецтва танцю, виховання ціннісних та патріотичних орієнтацій, інтересів, смаків, потреб, формування здатності сприймати твори мистецтва, інтерпретувати та створювати їх самостійно, а також сприяє самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленню, активізує потенціал колективу, спрямований на формування творчої особистості засобами хореографічного мистецтва.
Основні напрямки роботи: навчально-тренінгова робота, робота над хореографічною постановкою, показ хореографічних номерів глядачу, відновлення та збереження репертуару, перегляд концертів, виступів професійних і самодіяльних хореографічних колективів, участь у фестивалях, конкурсах, концертах.
В репертуарі колективу певне місце займають сюжетні та безсюжетні танці в сучасному напрямку, також хореографічні композиції з дитячою хореографією та українські стилізовані постановки.
Аналіз репертуару «Ізюминка» дає підстави стверджувати, що різностильові хореографічні постановки формують культурні потреби дітей, естетичний смак, також активно впливають на культуру суспільства засобами традиційного хореографічного мистецтва. 

Активна конкурсно-фестивальна діяльність колективу сприяє максимальному розкриттю творчого потенціалу учнів, високому рівню виконавської майстерності, є постійним джерелом натхнення та спонукає до створення хореографічних постановок учасниками колективу і систематично відзначається нагородами у конкурсах різних рівнів.

      Народний художній колектив системи міністерства і освіти України хореографічний колектив "Ізюминка" був створений у 2002 році на базі першого класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв учителем хореографічних дисциплін, членом Національної хореографічної спілки України                                             

 Ганною Сергіївною Михайленко

1

Творчі досягнення колективу:

2019 рік - Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Таврійський Art-Music-Dance"
2019 рік - Диплом Гран-ПРІ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Перлина моря - 2019" місто Одеса
2018 рік - Диплом за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Таланти світу"
2018 рік - Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Art Tavria Fest"
1
1
1

1

 

 

 

 

 

 

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору