Народний художній хореографічний колектив "Ізюминка"

Народний художній

хореографічний

колектив

«Ізюминка» 

 

Народний художній колектив системи міністерства і освіти України хореографічний колектив "Ізюминка" був створений у 2002 році на базі першого класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв учителем хореографічних дисциплін, членом Національної хореографічної спілки України                                             

 Ганною Сергіївною Михайленко

1

Керівниками колективу є: 

Катерина Володимирівна Мирошниченко

19_1

 Віталій Андрійович Окуневський

1

Наталя Михайлівна Окуневська

1

Навчально-творчий процес забезпечує умови для розвитку творчих здібностей, опанування спеціальними знаннями, вміннями та навичками мистецтва танцю, виховання ціннісних та патріотичних орієнтацій, інтересів, смаків, потреб, формування здатності сприймати твори мистецтва, інтерпретувати та створювати їх самостійно, а також сприяє самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленню, активізує потенціал колективу, спрямований на формування творчої особистості засобами хореографічного мистецтва.
Основні напрямки роботи: навчально-тренінгова робота, робота над хореографічною постановкою, показ хореографічних номерів глядачу, відновлення та збереження репертуару, перегляд концертів, виступів професійних і самодіяльних хореографічних колективів, участь у фестивалях, конкурсах, концертах.
В репертуарі колективу певне місце займають сюжетні та безсюжетні танці в сучасному напрямку, також хореографічні композиції з дитячою хореографією та українські стилізовані постановки.
Аналіз репертуару «Ізюминка» дає підстави стверджувати, що різностильові хореографічні постановки формують культурні потреби дітей, естетичний смак, також активно впливають на культуру суспільства засобами традиційного хореографічного мистецтва. 

Активна конкурсно-фестивальна діяльність колективу сприяє максимальному розкриттю творчого потенціалу учнів, високому рівню виконавської майстерності, є постійним джерелом натхнення та спонукає до створення хореографічних постановок учасниками колективу і систематично відзначається нагородами у конкурсах різних рівнів.

     

 

Творчі досягнення колективу:

2020 рік - Диплом ГРАН-ПРІ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Перлина біля моря"

2020 рік - Диплом І ступеню у VI регіональному хореографічному конкурсі малих груп "Ми з України"

2019 рік - Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Таврійський Art-Music-Dance"
2019 рік - Диплом Гран-ПРІ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Перлина моря - 2019" місто Одеса
2018 рік - Диплом за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Таланти світу"
2018 рік - Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Art Tavria Fest"
 
 
 
 
 
 
1
 
 
1
 
 
1

1

 

 

 

 

 

 

Афіша Афіша
08 Жовтня
УВАГА! Змінено графік осінніх канікул! З 22 по 28 жовтня. На заняття до ліцею 29 жовтня.
25 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
25 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору