Загальна характеристика діяльності

 

     Цикл загальноосвітніх предметів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв забезпечує повне виконання державного стандарту освіти та розвиток інтелекту та розумових здібностей.
     На загальноосвітньому відділі працюють високодосвідчені професіонали, які закохані у свою справу. У своїй роботі вони поєднують викладання основ наук із вивченням предметів художньо-естетичного циклу, що створює атмосферу творчої розумової діяльності. Інтегровані уроки вчителів літератури й музики, історії і театру, початкових класів й образотворчого мистецтва сприяють міцному засвоєнню ліцеїстами знань без збільшення навантаження.
    Загальноосвітні предмети викладають учителі, серед яких мають вищу та першу категорії, звання «вчитель-методист» та «старший вчитель».                    Пінькас Л.Ф. - учитель початкових класів має звання «Заслужений учитель України».
     У ліцеї працюють учителі, які нагороджені знаком «Відмінник освіти України», а також учителі, які стали переможцями фахового конкурсу «Учитель року».  
    За 21 рік існування ліцею вчителями загальноосвітніх предметів виховані переможці та призери міських, обласних олімпіад, турнірів та конкурсів із географії, історії, української мови та літератури, математики, французької мови.
   Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, лабораторій, спортивної зали, спортивного майданчику відповідає вимогам  організаційно-педагогічних умов функціонування.
     У ліцеї 41 класна кімната, 15 навчальних кабінетів, з яких 13 атестовано.  
    Навчально-виховний процес ліцею забезпечує виконання Державного стандарту базової, повної середньої освіти та створює передумови для всебічного розвитку особистості і визначається на засадах загальнолюдських та національних цінностей, науковості й систематичності знань, їх значущості для соціального становлення людини, гуманізації і демократизації шкільної освіти.
     Педагогічним колективом за роки існування ліцею підготовлено і представлено до нагороди за високий рівень навчальних досягнень золотими та срібними медалями 16 випускників ліцею.
    Колектив педагогів впевнений: закладений у ліцеї принцип поліхудожнього розвитку зробить майбутнього спеціаліста в будь-якій галузі духовно та естетично досконалішим.
      На загальноосвітньому циклі працюють 4 методичні об'єднання вчителів:

АФIША
26 Січня

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

ФОТОГАЛЕРЕЯ
мельник копия.jpg
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Сольний концерт Анастасії Байдеріної
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Яна
Хочу выразить благодарность преподавателям Беляевой С.В. и Савчук С.В. за професс...
Евгения
Всем доброго времени суток! Я мама 11-классницы ХТЛМ. Хочу выразить благодарность п...
всі відгуки
Вгору