МО вчителів початкової школи

 Методичне об'єднання вчителів початкової школи

Склад методичного об'єднання:

  Любимова Тетяна Миколаївна - керівник МО, учитель вищої категорії, "Старший вчитель"

     Іржанська Євгенія Михайлівна - учитель вищої категорії, "Старший вчитель"

  Яковлєва Ганна Вікторівна - учитель вищої категорії, "Старший учитель", лауреат конкурсу "Вчитель року ";

  Мінська Марина Павлівна - учитель вищої категорії, лауреат конкурсу "Вчитель року";

    Шульга Лариса Миколаївна - учитель вищої категорії, Відмінник освіти;

      Невмиванна Юлія Олексіївна - учитель І категорії;

      Ващик Лілія Павлівна - учитель ІІ категорії;

      Попова Надія Вікторівна - учитель ІІ категорії

         Початкова школа Херсонського Таврійського ліцею мистецтв – це великий дружній дім, у якому живуть 247 учнів , розумних і талановитих, ініціативних і творчих, умілих і спортивних.

Початкова школа - це згуртований педагогічний колектив, який налічує 8 педагогів. Учителі початкової школи - професіонали своєї справи, небайдужі, чуйні до проблем дитини люди, особистості, завжди готові до діалогу.

Професія першого вчителя унікальна, неповторна, життєдайна. Саме він відкриває нову «шкільну епоху» дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виховує повагу малюків до свого нового статусу, виписує школярську долю. Головне завдання  вчителі початкової школи вбачають у розкритті індивідуальності кожної дитини, тому що розуміють: від того, якими будуть перші шкільні роки вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання і майбутній життєвий шлях.

Традиційно в ліцеї проходить Тиждень початкової школи, де учні демонструють свої творчі роботи.

Маленькі ліцеїсти беруть активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах: «Колосок», інтернет-олімпіадах "На урок" та "Всеосвіта", "Гринвіч", "Олімпус", "Олімпіс". Більшість учасників показують високі результати.

Робота кожного вчителя  початкових класів спрямована на створення комфортних умов для навчання і перебування дитини у школі, адже це його перші кроки до дорослого самостійного життя. Доброта, ніжність, розуміння особливостей кожного – ось, що оточує у нас молодшого школяра. Сучасні методи навчання, диференційований підхід до пояснення матеріалу – мета кожного вчителя.

 

Афіша Афіша
09 Січня
З 11 по 24 січня 2021 року в ліцеї мистецтв навчання проводиться дистанційно. Навчальний процес відбувається відповідно до розкладу.
26 Листопада
Студія художньо-естетичного напряму "Пролісок"
24 Вересня
Підготовча студія "Пролісок"
24 Вересня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

всі відгуки
Вгору