Зразковий художній колектив образотворча студія "Перспектива"

Зразковий художній колектив образотворча студія "Перспектива"

  Керівниками навчальної творчої лабораторії «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв є

 

Бабак Олександр Миколайович     Надєєва Наталія Михайлівна

 

Образотворча студія «Перспектива» створена у 1991 році на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. Студією керують вчитель вищої категорії образотворчого відділення Бабак Олександр Миколайович та вчитель І категорії Надєєва Наталія Михайлівна.
Учасниками студії є 57 учні 1,4, 5,8,9 класів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
Навчально-виховна роботи образотворчої студії спрямована на забезпечення підготовки талановитої молоді понад державний мінімум. В студії закладається фундамент основних знань щодо художньої творчості, а найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі образотворчого мистецтва, промислової графіки,дизайну, архітектури, історії та теорії мистецтва.
Основним завданням образотворчої студії «Перспектива» є виховання гармонійної, всебічно розвиненої, творчої особистості засобами образотворчого мистецтва.
В основу навчальних програм з образотворчих дисциплін покладено авторські програми складені вчителями Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. Навчальний план містить 5 основних дисциплін: живопис, малюнок, скульптура, композиція, декоративно-ужиткове мистецтво, а також навички роботи з комп'ютерною графікою. Це забезпечує всебічне формування творчого потенціалу і розвиток професійних навичок учня.
Освітня робота образотворчої студії «Перспектива» має ІІІ ступені навчання.
Головною метою І ступеню є розвиток в учнів образного мислення , навчання основам образотворчої грамоти, розвиток навичок внутрішнього відчуття кольору, композицій, загальних форм та пропорцій предметів, формування пізнавального інтересу при вивченні мистецьких дисциплін.
Навчальний процес ІІ-ІІІ ступеню навчання спрямований на формування в учнів аналітичного мислення. Удосконалення навичок роботи олівцем, пензлем. Ознайомлення та навички професійної роботи в різних техніках живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва, вміння ритмічно організувати простір та композиційне рішення.
В процесі навчання використовуються методи заохочення та стимуляції пізнавальної діяльності через систематичні перегляди робіт, відбір кращих робіт до участі у міських, обласних, всеукраїнських. Міжнародних виставках та конкурсах. Як результат плідної праці образотворчої студії, роботи учнів постійно отримують призові місця та почесні грамоти на конкурсах та виставках різних рівнів:


- участь у виставках образотворчого відділення Херсонського Таврійського ліцею мистецтв:
«Сонячна палітра»;
«Фарби кольорові»;
«Українське народне мистецтво та традиції»;
«Весняні замальовки»;
«Ми - ліцеїсти»;
«Весна», присвячена Міжнародному жіночому дню;
- пасхальна виставка;
- виставка, присвячена посвяті у художники ;
- оформлення ліцейських заходів.

Випускники зразкового художнього колективу образотворчої студії «Перспектива» здобувають художню вищу освіту у престижних вузах України, Росії та Європи: Петербурзька академія мистецтв, Київська академія поліграфії, Харківська академія архітектури, Львівська академія поліграфії, Київський університет декоративно-прикладного мистецтва ім. М.Бойчука, Київська державна академія мистецтв, Херсонський державний університет, Херсонський державний технічний університет.

                       

 

         

       

 Роботи Бреславець Валерії 

 

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору