Зразкових художній колектив образотворча студія

Зразковий художній колектив образотворча студія "Перспектива"

  Керівниками навчальної творчої лабораторії «Перспектива» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв є

 

Бабак Олександр Миколайович     Надєєва Наталія Михайлівна

 

Образотворча студія «Перспектива» створена у 1991 році на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. Студією керують вчитель вищої категорії образотворчого відділення Бабак Олександр Миколайович та вчитель І категорії Надєєва Наталія Михайлівна.
Учасниками студії є 57 учні 1,4, 5,8,9 класів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв.
Навчально-виховна роботи образотворчої студії спрямована на забезпечення підготовки талановитої молоді понад державний мінімум. В студії закладається фундамент основних знань щодо художньої творчості, а найбільш обдарованих учнів - до вибору професії в галузі образотворчого мистецтва, промислової графіки,дизайну, архітектури, історії та теорії мистецтва.
Основним завданням образотворчої студії «Перспектива» є виховання гармонійної, всебічно розвиненої, творчої особистості засобами образотворчого мистецтва.
В основу навчальних програм з образотворчих дисциплін покладено авторські програми складені вчителями Херсонського Таврійського ліцею мистецтв. Навчальний план містить 5 основних дисциплін: живопис, малюнок, скульптура, композиція, декоративно-ужиткове мистецтво, а також навички роботи з комп'ютерною графікою. Це забезпечує всебічне формування творчого потенціалу і розвиток професійних навичок учня.
Освітня робота образотворчої студії «Перспектива» має ІІІ ступені навчання.
Головною метою І ступеню є розвиток в учнів образного мислення , навчання основам образотворчої грамоти, розвиток навичок внутрішнього відчуття кольору, композицій, загальних форм та пропорцій предметів, формування пізнавального інтересу при вивченні мистецьких дисциплін.
Навчальний процес ІІ-ІІІ ступеню навчання спрямований на формування в учнів аналітичного мислення. Удосконалення навичок роботи олівцем, пензлем. Ознайомлення та навички професійної роботи в різних техніках живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва, вміння ритмічно організувати простір та композиційне рішення.
В процесі навчання використовуються методи заохочення та стимуляції пізнавальної діяльності через систематичні перегляди робіт, відбір кращих робіт до участі у міських, обласних, всеукраїнських. Міжнародних виставках та конкурсах. Як результат плідної праці образотворчої студії, роботи учнів постійно отримують призові місця та почесні грамоти на конкурсах та виставках різних рівнів:


- участь у виставках образотворчого відділення Херсонського Таврійського ліцею мистецтв:
«Сонячна палітра»;
«Фарби кольорові»;
«Українське народне мистецтво та традиції»;
«Весняні замальовки»;
«Ми - ліцеїсти»;
«Весна», присвячена Міжнародному жіночому дню;
- пасхальна виставка;
- виставка, присвячена посвяті у художники ;
- оформлення ліцейських заходів.

Випускники зразкового художнього колективу образотворчої студії «Перспектива» здобувають художню вищу освіту у престижних вузах України, Росії та Європи: Петербурзька академія мистецтв, Київська академія поліграфії, Харківська академія архітектури, Львівська академія поліграфії, Київський університет декоративно-прикладного мистецтва ім. М.Бойчука, Київська державна академія мистецтв, Херсонський державний університет, Херсонський державний технічний університет.

                       

 

         

       

 Роботи Бреславець Валерії 

 


Роботи вихованців Надєєвої Н.М.

Зразкових художній колектив образотворча студія "Перспектива"
АФIША
4 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

6 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

24 Лютого

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

9 Січня

       УВАГА!           Нові реквізити з       01.01.2020 р.

11 Вересня 2019 р.

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня 2019 р.

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Театральний колектив
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
В глазах отразилась война
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору