Зразковий театральний колектив "Соняшник"

Зразковий художній колектив системи міністерства освіти і науки України

театральний колектив "Соняшник"

Заснований в 1999 році.

Керівниками  колективу є

Богданова Інна Петрівна

1

 

Мельник Наталія Едуардівна 

Музичний керівник

Бєляєва Світлана В'ячеславівна

На заняттях колективу проводиться навчально-тренінгова робота, робота над театральною постановкою, показ вистави глядачу, перегляд вистав професійних і самодіяльних театральних колективів, участь у фестивалях, конкурсах, концертах, організаційна робота, яка включає виготовлення реквізиту, костюмів, декорацій, збереження традицій колективу.
Значна увага приділяється виявленню творчих здібностей учнів, підготовку їх до різноманітної діяльності, яку зумовлює специфіка театру. Результатом занять є уміння вихованців чути та бачити, слухати, фантазувати та уявляти.

Творчі досягнення колективу:

2020 рік - Диплом за І місце у Відкритому Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі "Битва жанррів онлайн"

2019 рік - Диплом за І місце у обласному конкурсі "Мельпоменочка" серед дитячих театральних колективів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти Херсонської області

2019 рік - Диплом за ІІ місце в міському дитячому фестивалі "Театральна весна"

2018 рік - Диплом за І місце в міському дитячому фестивалі "Театральна весна"

Репертуар зразкового театрального колективу "Соняшник":

1. Вистава «Привіт, Незнайко!» Микола Носов
2. Вистава «Колискова мавки» Ф. Мінулін
3. Вистава «Мішок яблук» В. Сутєєв
4. Театральні замальовки «Пригоди Міньонів» за мотивами казки «Міньони»

 

 

1

1

 

 

Афіша Афіша
18 Серпня
Увага! Набір учнів!
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору