Поліція Херсонщини на допомогу дітям

Спільні заходи із запобігання насильству в сім’ї розробили під час спільної наради представники Херсонського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління молоді та спорту міської ради, правоохоронних органів, служб у справах дітей.

Як розповів директор Херсонського міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов, тепер до сімей, де трапились випадки насильства, буде значно збільшено увагу. Постраждалі мають бути впевнені, що їх захистять, а їх агресивні родичі відповідатимуть перед законом.

Протягом червня правоохоронці та соціальні фахівці здійснюватимуть моніторинг звернень з питань насильства в сім’ї для визначення найуразливішої ланки в процесі виправлення ситуацій та попередження нових випадків агресивної поведінки.

Також вирішено, що за кожним сигналом про насильство в родині виїжджатиме дільничний разом із фахівцем соціальної служби. Соціальний фахівець допоможе проаналізувати причини ситуації, що склалася, та зробити певні кроки для виходу з неї (оформити документи у разі потреби, влаштувати на облік тощо).

Крім того, фахівці соціальних служб триматимуть ситуацію на контролі і далі, навіть після закінчення терміну перебування осіб, які вчинили насильство, під наглядом органів внутрішніх справ.

 

Якщо Вам стали відомі факти насильства в сім’ї, звертайтеся за телефонами:

Суворовський район

Суворовський РВ ХМУ УМВС, чергова частина – 22-33-02, 22-67-35

Служба у справах дітей Суворовської у м. Херсоні ради –  22-35-33

Дніпровській район

Дніпровський РВ ХМУ УМВС, чергова частина – 35-36-08, 35-35-78

Служба у справах дітей Дніпровської у м. Херсоні ради – 35-19-77, 35-49-66

Комсомольський район

Комсомольський РВ ХМУ УМВС, чергова частина – 22-98-87, 22-35-67

Служба у справах дітей Комсомольської у м. Херсоні ради – 26-40-75, 26-60-82

 

Управління молоді та спорту Херсонської міської ради – 45-44-42

Херсонській міській центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - 46-15-97

 

Або за єдиним оперативним номером - 102

Афіша Афіша
18 Серпня
Увага! Набір учнів!
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору