Новини виховного відділу

 

_____________________________________________________________________

ВІТАЄМО

керівників та учасників телевізіцної студії "ОБЄКТИВ"

відеоробота якої війшла у десятку лідерів у конкурсі відеороликів

Youth MediaLab "Супергерої серед нас"

та отримала у подарунок сучасне обладнання для відеостудії!

_____________________________________________________________________

23 жовтня учні 11 класу Таврійського ліцею мистецтв відвідали профорієнтаційний захід "День відкритих дверей" на базі Херсонського державного аграрного універсиету. Учні побували на університетському ярмарку, дізнались про представлені в цьому навчальному закладі спеціалізації та умови вступу до них, взяли участь у екскурсії стінами університету, до музеїв та лабораторій вишу, і на останок подивились чудовий концерт від студентського активу ХДАУ.

_____________________________________________________________________

Вітаємо учня 8ХО класу КОРОГОДІНА ОЛЕКСАНДРА

члена міністерства спрту ХТЛМ,

який війшов до збірної команди здобувачів освітим. Херсон

у змаганнях з легкоатлетичного кросу

за програмою обласної Спартакіади серед учнів ЗЗСО

та посів ІІІ місце в командному заліку

_____________________________________________________________________

22, 23 та 25 жовтня футбольна команда ХТЛМ,

учасниками якої є учні, які входять до складу міністерства спорту ХТЛМ

прийняли участь у змаганнях з футболу серед юнаків 2003 року народження і млодше за програмою обласної Спартакіади серед учнів ЗЗСО

______________________________________________________________________

15 та 17 жовтня футбольна команда ХТЛМ,

учасниками якої є учні, які входять до складу міністерства спорту ХТЛМ

прийняли участь у змаганнях "Шкіряний м’яч" 

_____________________________________________________________________

Вітаємо команду "Таврійські козаки" з ІІІ місцем у конкурсі

"Воєнізована смуга перешкод"

за програмою військово-патриотичнї гри "Сокіл" ("Джура")

середня група членів міністерства спорту військово-патріотичного гуртка:

Надєєва Анастасія (5ХО)

Зайцева Марія (5ХО)

Трибушний Владислав (7МТ)

Овчаренко Дмитро (7МТ)

Іваніцький Андрій (7МТ)

Зубченко Ігор (7ХО)

(керівник Сергій Григорович НАДЄЄВ)

______________________________________________________________________

УВАГА! КОНКУРС!

відеоробота телевізійної студії "ОБЄКТИВ" приймає участь у конкурсі відеороликів

Youth MediaLab "Супергерої серед нас"


передивляйтесь та голосуйте за посиланням:

(Херсонський Таврійський ліцей мистецтв, м. Херсон)

______________________________________________________________________

14 жовтня вся країна відзначає три значимих для українського народу свята. День захисника України, День козацтва та Свято Покрови.

І жителі країни мистецтва також долучились до їх святкування.

Так, 15 жовтня у ліцеї пройшла ціла низка заходів присвячених цим датам. Прийшовши до ліцею у вишиванках учні 1-11 класів мали змогу на перервах подивитись відеороліки про історію винекнення свят, прийняти участь у конкурсі стіннівок про історію козацтва, поспівати українських пісень на Караоке "Пісня лине", побувати у шкільній бібліотеці на виставці книжок "Українське козацтво - унікальне явище в історії", долучитись до благодійного ярмарку до Дня захисника України, показати свою козацьку спритність під час спортивно-патріотичного заходу "Козацькі забави" для учнів 1-4 та 5-6 класів, почути цікаву інформацію про життя військових під час уроку мужності для учнів 7-11 класів та на останок всім спробувати козацьку кашу. 

 

 

_____________________________________________________________________

ВІТАЄМО!

учнів Таврійського ліцею мистецтв, які входять до складу

міністерства охорони здоровя та екології ХТЛМ

ПЕРЕМОЖЦІ Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка  

"Я хочу жити в якісному світі"    

Номінація "Я пізнаю якісну продукцію"

І місце Шарапова Варвара - 3ХО (вчитель Наталя Леонтівна Джерук)

І місце Кошелюк Антон - 7ХО (вчитель Наталя Леонтівна Джерук)

ІІ місце Надєєва Анастсія - 5ХО (вчитель Наталя Михайлівна Надєєва)

ІІ місце Місюр Анастасія - 8ХО (вчитель Олександр Миколайович Бабак)

ІІІ місце Зелінська Анастсія - 5ХО (вчитель Олександр Миколайович Бабак)

ІІІ місце Васильєва Мілана - 2ХО (вчитель Катерина Володимирівна Гуляєва)

Заохочувальний приз Коптєлова Влада - 5ХО (вчитель Наталя Михайлівна Надєєва)

Нестеренко Марія - 8ХО (вчитель Наталя Михайлівна Надєєва)

Номінація "Кращий плакат на споживчу тематику"

І місце Джаббарова Ярослава - 7ХО (вчитель Наталя Леонтівна Джерук)

І місце Швед Дар’я - 9ХО (вчитель Наталя Леонтівна Джерук)

_____________________________________________________________________

10 жовтня в Таврійському ліцеї мистецтв у рамках двомісячника благоустрою

пройшов День благоустрою.

Цього разу до акції долучились всі працівники ліцею та батьки учнів. Члени міністерства інформації знімали відеосюжет про таку чудову справу, яка робить наш заклад ще привабливишим, а повітря та довкілля чистішим. Дякуємо всім за допомогу! Чекаємо на вихід відеосюжету!

_____________________________________________________________________

4 жовтня на базі Херсонського державного університету відбувся Херсонський конгрес "Міцна родина - міцна країна!" в межах проекту Національної сімейної стратегії на яку завітали вчителі та батькивська громада ліцею мистецтв разом з президентом учнівського самоврядування ХТЛМ Гончар Єлизаветою.

____________________________________________________________________

04 жовтня 2019 року в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв відбувся захід, присвячений святу День вчителя. Протягом дня учні та батьки вітали своїх учителів щирими побажаннями, а також педагоги вітали один одного з цим чудовим святом. З нагоди свята в ліцеї організовано цілу низку заходів, першим із яких святкове привітання учителів Президентом ліцею й головами учнівського самоврядування, які кожному вчителю, який заходив до закладу освіти, презентували орден «Кращий учитель» та пропонували взяти участь у вікторині «Щасливі побажання». Також протягом дня силами членів учнівського самоврядування ліцею організовано уроки самоврядування для учнів початкових класів. Майбутні випускники ліцею, учні 11 класу, змогли відчути себе справжніми вчителями, оскільки отримали змогу провести уроки загальноосвітнього та художньо-естетичного циклу для учнів 1-4-х класів.
Підсумком цього чудового свята став концерт під назвою «Teacher TV», організований виховним відділом закладу разом із учнівським самоврядуванням, присвячений усім педагогам ліцею мистецтв. 
Діти подарували своїм вчителям власні творчі номери, але й чудовий гарний настрій, впевненість у яскравому, цікавому ліцейському майбутньому.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

 

foto

foto

___________________________________________________________________

24 вересня на виховній годині в актовій залі ліцею пройшла установча конференція ліцейського самоврядування "Школа майбутьнього". Президетн учнівської ради учениця 10 класу Гончар Єлизавета, яка входить до комісії з питань освіти міського учнівського парламенту прозвітувала перед учнівським активом про роботу міністерств за минулий 2018/2019 навчальний рік. Також підготувала презентацію та розповіла учням про відпочинок учнів ліцею, які входять до комісій МУП (міського учнівського парламенту) під час літніх канікул у таборі "Лідер", організований безкоштовно управлінням освіти Херсонської міської ради на базі ДОТ ім. Івана Голубця у місті Скадовськ для дітей, які протягом навчального року активно відвідували заняття при міських комісіях та клубах МУП.Ознайомила дітей з розкладом та регламентом роботи МУП на цей навчальний рік. Уасники конференції ознайомились з планом виховної роботи ХТЛМ та шляхом голосування було було затверджено план роботи ліцейського учнівського самоврядування на 2019/2020 навчальний рік.

_____________________________________________________________________

Родинне свято - саме таку назву мав ліцейський захід, який відбувся для учнів 1-11 класів та їх батьків 21 вересня. З самого ранку діти та їх батьки готувались до конкурсу здорової їжі, прикрашаючи та готуючи презентацію своїх святкових столів, які потім оцінювало поважне жюрі, до складу якого увійшли і батьки ліцеїстів. Головою жюрі стала мама учениці 5МТ класу Мельниченко Аліни - Галина Андріївна, викладач Херсонського комерційного училища.

Продовжив свято родинний квест "Ліцейська родина, Херсон, Україна" для учнів 1-7 класів. Діти разом з батьками отримали маршрутні листи відвідування різноманітних станцій: "Сортивна", "Музична", "Хореографічна", "Театральна", "Образотворча", "Історична", "Англійська", на яких виконували завдання вчителів ліцею. Учні 8-11 класів та їх батьки побували на майстер-класах за спеціальностями, на які навчаються діти. Для учнів хореографічного та театрального відділень пройшли майстер-класи від викладачів Херсонськго училища культури, для учнів музичного відділення - від викладачів Херсонського музичного училища, для учнів образотворчого відділення - майстер-клас з ландшафтного дизайну від викладачів Херсонського державного аграрного університету та урок з бізнес англійської для учнів 11 класу. У центральному холі для всїх проводився майстер-клас від професіоналів будівницької справи від училища №2. Загальна профорієнтаційна зустріч з представниками вищих та професійних навчальних закладів міста у актовій залі дала змогу учням 8-11 класів задуматись над подальшими вибором своєї професії.

Нагородження всіх учасників заходу та загальноліцейський флеш-моб стали яскрим завершенням цього надзвичайного дня - Дня Родини у Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв! Дякуємо всім за участь і до нових зустрічей!

ПОДРОБИЦІ ДИВИТЕСЬ У СЮЖЕТІ!

____________________________________________________________________

13 вересня в ліцеї відбувся спортивний захід "День здоровя", який розпочався єдиним олімпіським уроком. На "Олімпійський урок" до кожного класу середньої та старшої школи завітали запрошені гості, які так чи інакше повязані зі спортом. Тренери з боксу, айкідо, гімнастики, туризму, футболу, вчителі фізичного виховання розповідали учням про користь для здоровя заняття спортом. Діти залюбки та з зацікавленістю слухали наставників. "Єдиний олімпійський урок" не менш спортивно пройщов і для найменших ліцеїстів. В актовій залі діти побачили показові виступи вихованців спортивних гуртків, працюючих на базі ХТЛМ та почули цікаві розповіді про представленні види спорту від їх тренерів. У продов ждя на перервах проходив конкурс Флеш-мобів для учнів 5-11 класів. Кожен клас отримав гарний настрій та спеціальні грамоти за участь в цьому спортивному веселому заході!

Дивитесь подробиці подій у відеосюжеті

____________________________________________________________________

10 вересня футбольна команда ХТЛМ, учасниками якої є учні, які входять до складу міністерства спорту ХТЛМ прийняли участь у турнірі з футболу серед команд органів самоорганізації населення Суворовського району, присвячений до 241-річчя міста Херсона.

____________________________________________________________________

Досягнення учнів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв,

членів міністерства спорту ХТЛМ,

вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи,

які входять до команди працюючого на базі ХТЛМ гуртка "Пішрходний туризм".

(керівник Віта Андріївна Кобець)

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ!

ВІТАЄМО ЧЛЕНІВ РАДИ ПРЕЗИДЕНТА ХТЛМ,

які входять до команди військово-птриотичного гуртка "Таврійські козаки"

З ПЕРЕМОГОЮ!

(керівник Сергій Григорович Надєєв)

ВІТАЄМО ЧЛЕНІВ МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ХТЛМ З ПЕРЕМОГАМИ!

ВІТАЄМО ЧЛЕНІВ МІНІСТЕРСТВА СПОРТУ ХТЛМ,

які входять до складу команди гуртка "Черлідінг"

З ПЕРЕМОГОЮ!

(керівник Катерина Владимирівна Мирошниченко)

____________________________________________________________________

Вітаємо всіх з початком нового 2019/2020 навчального року!

До вашої уваги відеосюжет

 ДЕНЬ ЗНАНЬ У ХТЛМ 

АФIША
11 Вересня

 

РОЗКЛАД

роботи студії «Пролісок»

на 2019/2020н.р.

середа

16:30 - 18:00

субота 

11:45 - 14:15

 

 

18 Квітня

УВАГА!

Усі випускники Херсонського Таврійського ліцею  мистецтв запрошуються до участі в екологічній акції боротьби з глобальним потеплінням!

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Жанна Іграєва
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
Камерний оркестр
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка
Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені дов...
Олена
Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих ...
всі відгуки
Вгору