Новини виховного відділу

________________________________________________

28 лютого на базі 16 школи відбувся відбірковий етап Міського турніру «Знавці міста Херсон – 2020 р.» , в якому прийняли участь команди 44 освітніх закладів міста Херсон.

         Команда ХТЛМ зайняла ІІ місце і увійшла в 10 найсильніших команд міста, та пройшла до фіналу.

         Вітаємо переможців команди: Гончар Є. 10 МХТО, Адамчук Д. 8МТ, Старостюк Б. 8 МТ, Юрченко П. 8 МТ, Смєлова Є. 8 МТ.

________________________________________________

26 лютого середня група членів міністерства спорту

учасники військово-патріотичного гуртка 

команда "Таврійські козаки"

прийняла участь в черговому змаганні 

за програмою військово-патріотичнї гри "Сокіл" ("Джура")

конкурсі "Влучний стрілець"

та пгосіли І місце у своїй віковій категорії. ВІТАЄМО учаснків команди учнів 7МТ класу:

Іваніцький Андрій, Підюра Олександр, Колесник Ольга, Дячнко Ангеліна

________________________________________________

20.02.2020р. у ліцеї проведено низку виховних заходів присвячених Героям Небесної Сотні про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року - лютого 2014 року. «Герої не вмирають»: години спілкування, музейні уроки, бібліотечні уроки, перегляд фільмів та відеороликів, фотовиставка «Небесна Сотня», якими охоплено 592 учня.

Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні на «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Протягом дня на перервах учні 5-11 класів переглянули відеоролики у центральному холі ліцею.

Для учнів 7-11 класів у актовій залі відбувся показ фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».

Представники учнівського самоврядування ліцею «Школа майбутнього» у фойє облаштували фотовиставку «Небесна Сотня».

 

У всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «Пам’яті трагічних днів» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів), виховна година «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 9-11 класів).

________________________________________________

20 лютого учні 7МТ класу ХТЛМ відвідали профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» на базі Державного навчального закладу "Херсонське вище профейсійне комерційне училище". Цікаві розповіді про навчальний заклад та його спеціальності підготували для учнів керівники та викладачі закладу. 

________________________________________________

Зустріч з однокласниками. Вона повертає нас у ті незабутні роки юності, спогади, які так бережемо у пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. Сльози, посмішки, зойки, здивування, обійми, поцілунки – усе злилося у єдиний гамір 1 лютого у стінах ліцею, до якого завітали його випускники.

Подробиці в СЮЖЕТІ

________________________________________________

23 січня середня група членів міністерства спорту

учасники військово-патріотичного гуртка 

команда "Таврійські козаки"

прийняла участь в черговому змаганні 

за програмою військово-патріотичнї гри "Сокіл" ("Джура")

конкурсі "Відун"

_____________________________________________________________________

"Міжнародний день музейних селфі в Херсонському художньому музеї розпочався просто феєрично!" - Саме так працівники музею описали цей день на своїй сторінці у Facebook. 

15 січня до Херсонського художнього музею імені О. Шовкуненка завітали художники 5 та 8 класів Херсонського таврійського ліцею мистецтв для участі у музейнії акції до Міжнародного дня музейних фото.

Було дуже весело та цікаво, маса вражень і море фото! 

_____________________________________________________________________

 

Довідка

Про роботу ліцейського самоврядування

«Школа майбутнього»

за І семестр 2019/2020 н.р. 

На підставі наказу від 30.08.2019р. №310 «Про організацію ліцейського самоврядування у 2019/2020н.р.» продовжено роботу старостату та 5 міністерств:

Міністерство внутрішніх справ: Голова – Чудінович Андрій (10кл.).

Міністерством благодійних справ та інформації: Голови – Кедровська Владислава (10кл.) та Воробйов Дмитро (11кл.).

Міністерство культури та дозвілля: Голова – Канівець Тетяна (10кл.).

Міністерство охорони здоров’я та екології: Голова – Мяснікова Владислава (10кл.).

Міністерство спорту: Голова – Денисов Дмитро (11 клас).

Президент ліцею – Гончар Єлизавета (10кл.).

Робота активу учнівського самоврядування ведеться за планом учнівського самоврядування та плану виховної роботи на 2019/2020н.р.

-                     03.09.19р. на виховних годинах були обрані активи класів згідно загально ліцейської структури самоврядування та складено плани роботи міністерств в класах (старостати проходять по вівторкам та четвергам).

-                     17.09.2019р. актив ліцейського самоврядування відвідав сесію МУП, де ознайомились з роботою та планами на рік Міського учнівського парламенту.

-                     24.09.19р. відбулась установча конференція на 2019/2020н.р., на якій було висвітлено основні положення та план роботи міністерств на рік, критерії якісного чергування, права та обов’язки міністерств, пропозиції кожного з міністерств для вдосконалення роботи. Також учні були ознайомлені з регламентом та планом роботи комісій та клубів Міського учнівського парламенту.

Учням було запропоновано повернути до друку газету «Ліцейський вісник». Для цього в класних колективах потрібно було скласти робочу групу, яка буде займатись збором інформації про важливі події класу за місяць та в кінці півріччя подавати невеличку статтю на розгляд для розміщення її в газеті. Також було оголошено про конкурс емблем для виготовлення значків для самоврядування ХТЛМ.

Учні, яки входили до складу МУП в минулому році розповіли про цілі та користь відвідування занять комісій та клубів МУП. Розповіли про заохочення найактивніших членів МУП поїздкою на відпочинок до табору «Лідер», який був організований з 28 липня по 10 серпня на базі літнього оздоровчого табору ім. Івана Голубця у м. Скадовськ. І наші учні з 2017 року, які входять до складу МУП щоліта відпочивають у ньому.

В цьому навчальному році учні ХТЛМ стали членами МУП. Вакуленко Олександр (10кл.) – член комісії МУП культури та духовного розвитку, Мяснікова Владислава (10кл.) – член комісії з питань екології та здорового способу життя, Гончар Єлизавета (10кл.) – член комісії зв’язків з громадськістю

Актив учнівського самоврядування протягом І семестру прийняли участь:

-         у засіданнях комісій з питань культури та духовного розвитку, з питань екології та формування здорового способу життя та комісії зв’язків з громадськістю Міського учнівського парламенту;

-         відвідали І та ІІ сесії ХІХ скликання Міського учнівського парламенту;

-         взяли участі у Херсонському конгресі «Міцна родина – міцна країна!» в межах проекту Національної сімейної стратегії (04.10.2019р.) на базі Херсонського державного університету;

-         взяли участі у круглому столі «Стабільна взаємодія шкільних парламентів з Міським учнівським парламентом - запорука результатів роботи» (14.11.2019р.) на базі Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості;

-         взяли участі у мікс – конференції «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку» в рамках Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» (21.11.2019р.) на базі Херсонської обласної бібліотеки ім.. О.Гончара

-         відвідали екскурсію до Обласної державної адміністрації (13.12.2019р.).

-                     Міністерство культури та дозвілля взяли участь в організації свят День знань (02.09.19р.), День вчителя (04.10.19р.), День козацтва та захисника України (15.10.19р.), Новорічних та Різдвяних ліцейських заходах (19.12.2019р., 21.12.2019р., 23.12.2019р., 24.12.2019р.)

-                     Міністерством благодійних справ та інформації організовано проведення благодійних акції: ярмарку - розпродажу «Осінні барви» (15.10.19р.) та «Зимові візерунки» (19.12.2019р.), готували відеоролики та стіннівки для ліцейських заходів до Дня знань (02.09.19р.), Дня вчителя (04.10.19р.), Дня козацтва та захисника України (15.10.19р.) Новорічних та Різдвяних свят та інших;

-                     Міністерством внутрішніх справ періодично (раз на місяць) проводять рейди з контролю чергування учнями 7-11 класів, зовнішнього вигляду ліцеїстів. Члени міністерства допомагають робити облік запізнень учнями на заняття та у проведенні ліцейських заходів.

-                     Міністерство спорту допомагає в інформуванні учнів про спортивні змагання, які проводяться за програмою Міської Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої. Взяли активну участь у підготовці та проведенні Дня здоров’я (13.09.19р.), заході «Родинне свято» (21.09.19р.), у спортивно-патріотичному ліцейському святі для учнів початкової школи «Веселі козачата» (15.10.19р.), участь у міських етапах військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

 

-                     Міністерством охорони здоров’я та екології було організовано допомогу в проведенні акції по збору макулатури «Збережемо природу Херсонщини», прийняли участь в Дні благоустрою (10.10.2019р.), взяли участь в екологічних конкурсах в рамках Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»: на кращий відеоролик «Ми робимо!», на кращу тематичну презентацію «Чисте місто – здорова людина», на кращу екологічну сумку «Екосумка – стильно, модно, креативно», екологічного малюнку, у конкурсах по виготовленню новорічних прикрас «Альтернативна ялинка» та «Зроби собі свято».

_____________________________________________________________________

13 грудня, учні 10 класу, які є членами ліцейського та міського самоврядування завітали на екскурсію до обласної державної адміністрації, з якої дізналися чимало цікавого. Поговорили про структуру управління державою та області, в цих питаннях не всі дорослі чітко орієнтуються, тому розуміти такі речі вже зі школи – дуже добре. Учнів привітно зустріли керівники підрозділів облдержадміністрації які провели екскурсію адмінбудівлею.

Дітям екскурсія дуже сподобалася. Вони отримали багато яскравих емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації. Учні ділилися між собою враженнями та розповідали, що вони навіть не очікували, що оглядини будуть такими цікавими.

Учні з цікавістю дослідили все куди отримали доступ, а учениця Кривошея Дарина отримала подарунок кулькову ручку за найбільш влучні відповіді на питання від держслужбовців. 

_____________________________________________________________________

13 грудня середня група членів міністерства спорту

учасники військово-патріотичного гуртка 

команда "Таврійські козаки"

прийняла участь в черговому змаганні 

за програмою військово-патріотичнї гри "Сокіл" ("Джура")

конкурсі "У колі друзів"

_____________________________________________________________________

10 грудня учні 9 - 10 класів ХТЛМ відвідали профорієнтаційний захід «День відкритих дверей» на базі Херсонського факультет Одеського державного університету внутрішніх справ. Цікаві розповіді про навчальний заклад та його спеціальності, та невиличкий концерт підготували для учнів керівники та учні закладу. 

_____________________________________________________________________

Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції. На сьогодні Збройні сили України налічують понад 200 тисяч військовослужбовців. З них близько 140 тисяч служать в Сухопутних військах. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Сьогодні 6 грудня в ліцеї відзначили цей день низкою заходів: відеороліки на перервах для учнів 5-11 класів, конкурс привітальної листівки військовим для учнів 1-4 класів, конкурс тематичної стіннівки для учнів 5-11 класів "Пишаємось вами!", тематичні уроки історії України для учнів 5-х класів. 

Збройні сили України

_____________________________________________________________________

21 листопада на базі Херсонської обласної бібліотеки ім. О.Гончара відбулась екологічна мікс – конференція «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку», яку відвідала учениця 10 класу член міністерства екології Мяснікова Владислава. Захід проходив в рамках Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Під час тижня екології члени міністерства екології ліцейського самоврядування приймали участь в таких екологічних конкурсах:

на кращу екологічну сумку "Екосумка - стильно, модно, креативно",

на кращу тематичну презентацію "Чисте місто - здорова людина",

на кращій відеоролик "Ми робимо!"

та екологічного малюнка "Чисте місто - Херсон".

_____________________________________________________________________

20 листопада на базі Херсонського державного універитету пройшов профорієнтаційний захід на соціально-психологічномуфакультеті , який відвідали учні 10 та 11 класів ХТЛМ. Учні ознайомились зі спеціальностями : психологія, соціологія, соціальна робота, соціальна педагогіка. Захід пройшов у формі цікавого, веселого і пізнавального квесту.

_____________________________________________________________________

14 листопада на базі Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості відбувся круглий стіл «Стабільна взаємодія шкільних парламентів з Міським учнівським парламентом - запорука результатів роботи», в роботі якого взяла участь і президент учнівського самоврядування ХТЛМ "Школа майбутнього" учениця 10 класу Гончар Єлизавета.

_____________________________________________________________________

13 листопада учні ліцею, які входят до складу «Школи екскурсоводів» (керівник Прилуцька О.П.) взяли участь у міському конкурсі "Юні екскурсоводи".

_____________________________________________________________________

14 листопада середня група членів міністерства спорту

учасники військово-патріотичного гуртка 

команда "Таврійські козаки"

прийняла участь в черговому змаганні 

за програмою військово-патріотичнї гри "Сокіл" ("Джура")

конкурсі "Рятівник"

_____________________________________________________________________

Протидія булінгу 2

Протидія булінгу1

_____________________________________________________________________

Цього року вперше стартував експериментальний консорціум шкіл «CREATIVE MINDS», який об’єднав два великих блоки «School of Economix» та «School of Landscape Design» на базі Херсонського державного аграрного університету. Учні ліцею взяли участь у заході та мали можливість дізнатись «Що вивчає економіка?», відвідати курс «Бізнес-англійська», навчитись азам створення 3-D проектів з ландшафтного дизайну та опанувати навички роботи у програмах з 3-D моделювання. В кінці проекту учні отримали нові знання, багато позитивних вражень та сертифікати про участь у заході.

Афіша Афіша
04 Травня

Шановні батьки та учні!

1. Освітній процес в ліцеї здійснюється дистанційно до 29.05.2020 р. (детальніше розділ Навчання/ Дистанційне навчання 2019/2020 н.р./ Клас).

2. Адаптований розклад дистанційного навчання, скореговане календарно-тематичне планування, відеопояснення, домашнє завдання знаходяться в Системі автоматизації навчального процесу Smart-school https://journal-htlm.smart-school.com.ua/

27 Квітня

Шановні батьки!

Відповідно до чинного законодавства та Положення про зарахування до складу учнів ліцею оголошується конкурс до 1-10-х класів ліцею мистецтв.

Просимо ознайомитися з умовами конкурсних випробувань.

 

10 Квітня

Згідно рішення педагогічної ради № 6 від 10.04.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 7-х класів (перелік обраних підручників додається).

10 Березня

Згідно рішення педагогічної ради № 4 від 10.03.2020 р. здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 3-х класів (перелік обраних підручників додається).

06 Березня

Про виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року"

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Надія, пенсионерка

Я мешканка м. Ромни Сумської області. Моя внучка проживає в Херсоні і тому мені доводиться тут бувати. Донька її навчається в Херсонському Таврійському ліцеї мистецтв. І ось мені довелося побувати…

Олена

Дякую дирекції та вчителям ліцею за такий цікавий та прозорий «день відкритих дверей». Дітям було дуже цікаво похизуватися перед батьками, як вони можут…

всі відгуки
Вгору