День знань у Херсонському Таврійському ліцеї День знань у Херсонському Таврійському ліцеї

День знань у Херсонському Таврійському ліцеї
01 Вересня

изображение_viber_2021-09-02_15-59-16

День знань у Херсонському Таврійському ліцеї

День знань – особлива подія, яка уособлює початок нового навчального року, а отже і нових можливостей. З радістю зустрів своїх учнів і Херсонський Таврійський ліцей. Директор закладу Мельник Анжеліка Іванівна урочисто привітала як першачків-початківців, так і старших ліцеїстів зі святом.

_viber_2021-09-02_16-19-31_1

Право першого дзвоника отримали учні перших класів: Ткачук Анастасія та Окуневський Ярослав. Для кожного 1 вересня відповідальний день, адже для вчителів – це можливість підготуватися до праці, створюючи комфортні умови навчання, а для школярів – старт відліку нових горизонтів світу творчості та науки.

 изображение_viber_2021-09-02_15-56-36

Перший урок традиційно розпочався на тему патріотичного виховання «Україні-30!», що є надважливим для формування світогляду учнів. Вони були раді повернутися у рідні стіни ліцею, а вчителі – знову зайняти позицію мудрих просвітителів навчального закладу. І якщо вірити прислів’ю: «Як свято зустрінеш -так його і проведеш», - навчальний рік обіцяє бути наповненим новими враженнями та новими відкриттями!

 

День знань у Херсонському Таврійському ліцеї
Афіша Афіша
06 Вересня
В ліцеї є вакансія вчителя фізики з педагогічним навантаженням 14 год. та вчителя інформатики з педагогічним наванженням 8 год.
27 Серпня
Гаряча лінія Управління освіти херсонської міської ради з питань якості та організації харчування у закладах освіти міста!
26 Серпня

Як знизити ризик інфікування короновірусом?

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФОТОГАЛЕРЕЯ
ВIДЕОГАЛЕРЕЯ ВIДЕОГАЛЕРЕЯ
ГОЛОСУВАННЯ
Для чого я йду (моя дитина йде) у ліцей мистецтв?
ГОСТЬОВАГОСТЬОВА
Тетяна Іванівна
Доброго дня! Дуже приємно нарешті вийти на навчання. Дитина прийшла додому рада, із задоволенням розповідала про оновлення ліцею. Весь вечір розповідала про те, який гарний хол оформили, яке все яскра…
Валерія
Дуже дякую адміністрації та вчителям ліцею за все те, що ви робите для наших діточок. Діти більшість часу проводять саме в ліцеї, і хто як не ви, найбільше уваги приділяєте дітям, навчаєте та розвиває…
Ольга
Доброго дня! Всі пишуть про навчання та виховання, а я напишу про їдальню. Мій син з'їдає все і каже, що вся їжа дуже смачна. Якби не карантинні обмеження, сама б прийшла на обід. Дякую співробітник…
Тетяна
Дуже пишаюсь тим, що, є випускницею ліцею! Моя донька також навчається тут, бо, на думку нашої родини, це найкращий навчальний заклад у нашому місті. Діти мають можливість всебічно розвиватися як особ…
Сергій
Добрий день! Мій син навчається на хореоргафічному відділені. Дуже дякую вчителям за можливість самореалізації моєї дитини. Ліцей - найкращий!
всі відгуки
Вгору